دانلود کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل

  • از: علیرضا باقری
  • ناشر: انتشارات جالیز
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل

کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل نوشته علیرضا باقری، شامل داستان‌هایی با محتوای اخلاقی و آموزنده است که لحن و بیان شیوا و دلنشینی دارند.

هستی اقیانوسی از تصاویر و رنگ‌هاست، همچون موسیقی دلنواز و گاهی پر از رمز و رازهایی که با شیرجه زدن در آن گیج می‌شوید.

داستان‌هایی که هر انسانی می‌شنود و یا می‌خواند، می‌تواند تأثیر عمیقی بر افکار و روحیه او بگذارد؛ علاوه بر این، فرد برای مقابله با مسائل گوناگون و ارتباط با دیگران آمادگی بیشتر و همچنین درک و فهم بالاتری از مشکلات پیدا می‌کنند.

همه انسان‌ها بطور غریزی عاشق کتاب و داستان هستند زیرا با ایده‌ها، مکان‌ها و موجوداتی که قبلاً با آن‌ها روبرو نشده‌اند آشنا می‌شوند. داستان‌ها با قلب و روح شما در سنین مختلف به شکل بخشی از باورها و دروس زندگی عجین می‌گردند و درس‌های ساده خود را در غالب تصاویری به یادماندنی در ناخودآگاه حک می‌نمایند.

این داستان‌ها برای سن خاصی گفته نشده، بلکه برای روحی انسانی که آماده دریافت نور و حقیقت است، جاری شده. کل زندگی خواب دیدنِ نمایشی بیش نیست، که شما بازیگران نقش‌های آن هستید، باشد تا شما رها و بدون وابستگی به تعلقات زمینی از آن نقش بیدار شوید.

در بخشی از کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل می‌خوانیم:

آن‌ها پشت سر طاووس مغرور بسیار غیبت می‌کردند، گراز که بیشتر از بقیۀ حیوانات برای خوردن آب به کنار برکه می‌رفت می‌گفت:

«این طاووس خودستا در خلوت کنار برکه ساعت‌ها می‌نشیند و دیوانه‌وار به خورشید خیره می‌شود، او عاشق شمس شده است.»

حیوانات پچ‌پچ‌کنان می‌خندیدند و پنهانی از کارها و رفتارهای طاووس ایراد می‌گرفتند و این باعث سرگرمی پوچی در بین آن‌ها شده بود.

اما طاووس که حقیقتاً دلباختۀ شمس شده بود اهمیتی به صحبت‌های آن‌ها نمی‌داد بلکه بیشتر از همیشه در سکوت به نور درخشان خورشید دل‌فریب خیره می‌شد و با همۀ وجود او را می‌ستود.

طاووس زیبا و مغرور هیچ‌کس را به‌جز خورشید لایق شنیدن صحبت‌هایش نمی‌دانست و تنها می‌نشست و در خیالش تا آغوش شمس پرواز می‌کرد.

تا اینکه یک روز هنگام طلوع خورشید نوای دل‌نشینی در جان و روح او شروع به نواختن کرد، این نوا همچون نغمۀ فلوتی سحرآمیز برگرفته از سکوت جنگل و صدای آبشارهای اعماق کوهستان بود.

طاووس مغرور با شنیدن این نوا ظرفیت جانش لبریز شد برآشفت و بالا و پایین پرید او که تمام جانش از شعفی وصف‌ناپذیر سرشار شده بود.

سپس بال‌هایش را گشود، چشم‌هایش را بست، سرش را به سمت آسمان گرفت و در تابش نور برای خورشید شروع به چرخیدن کرد.

 ۱۲۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-703592-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
طاووس مغرور
سه ماهی
اژدهای جادوگر
پنگوئن کوچولو
کندوی عسل
جوجه کوچولو

راهنمای دانلود کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل

برای دانلود کتاب مجموعه داستان‌های کندوی عسل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه داستان‌های کندوی عسل
یاس رضوی
۱۳۹۹/۵/۴
داستانهاش عالیه
پیشنهاد کنارتون خوراکی دلخواهتون رو بزارید، چون دیگه نمی‌تونید نخونده کتاب رو زمین بزارید
همه‌ی قصه هاش رو عاشقشونم
منیره امینی
۱۳۹۹/۵/۸
خیلی داستان هاش قشنگی و اموزنده بود من برای بچه هام هر شب می‌خونم خیلی ممنون که کتاب‌های رایگان هم معرفی میکنید. این کار باعث میشه فرهنگ کتاب خوانی هم رواج پیدا کنه
Parmis sh
۱۳۹۹/۵/۳
هنوز یک داستانش کامل خوندم دومی نصف ولی میشه گف پند اموز یکم ولی موقع خواندن ممکن حوصلت سر بره ک کاش درست میشد ولی خوبه جالب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)