معرفی و دانلود کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش: کلیدی برای کامیابی در زندگی

عکس جلد کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش: کلیدی برای کامیابی در زندگی
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش: کلیدی برای کامیابی در زندگی

کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش اثری‌ست بسیار خواندنی که به شما در جهت رهایی از رنج‌های بیهوده‌ی زندگی کمک می‌کند. اولریک امیل دوپری با بررسی آیین بخشایش اهالی هاوایی، طعم شیرینِ زندگی مبتنی بر عشق را به شما می‌آموزد.

درباره کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش:

بسیاری از مشکلات جسمانی انسان حاصل عارضه‌های روحی و روانی‌اند. اگر صرفا به دنبال راه‌حل‌های فیزیکی باشیم، هرگز درمان درست و اصولی این دسته از بیماری‌های روان-تنی را پیدا نخواهیم کرد.

کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش ( Ho'oponopono: the Hawaiian forgiveness ritual as the key to your life's fulfillment) منبع اطلاعاتی فوق‌العاده سودمندی‌ست درباره‌ی روش‌های معنوی برای درمان بیماری‌های جسمانی و صدمات روحی.

اولریک امیل دوپری (Ulrich Emil Dupree)، در این اثر شما را به گشت و گذاری شگفت‌انگیز در سرزمین امید و عشق و بخشایش دعوت می‌کند. او که تحقیقات فراوانی در فلسفه‌ی غرب و حکمت‌های شرقی داشته، با بهره‌گیری از دانسته‌هایش و با تکیه بر اصول هواپونوپونو که آیین بخشایش مردم هاوایی‌ست، به خوانندگان خود می‌آموزد که چگونه در عمل عشق بورزند و از کائنات عشق دریافت کنند.

او معتقد است برای ظهور هر چه تمام‌ترِ گوهر اصیل انسانی‌ای که در درونتان است، باید این قدرت را داشته باشید که به کینه‌ها و نفرت‌های بیهوده نه بگویید. اما این کار در عمل بسیار دشوار است. این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه از پس این دشواری برآیید و زندگی خود را سرشار از نیروی عشق و سُرور گردانید.

نکوداشت‌های کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش:

- این کتاب قدرتمند درباره‌ی آیین بخشش هاوایی است. آیینی که با ظاهری فریبنده و در عین حال ساده، بیانگر عمیق‌ترین تعالیم ممعنوی‌ست. (Retailing Insight)

- هواوپونوپونو روشی روحانی برای از بین بردن هر نوع ترس و اضطراب و نگرانی‌ست. این آیین معنوی کمک می‌کند تا ناتوانی و آشفتگی‌ از اندیشه‌ و جسم ما پاک شود، و بازتاب افکارمان در بدن‌هایمان نمایان گردد. (آنی برتولد باند)

- تعالیم این کتاب جالب بسیاری از زندگی‌ها را تغییر خواد داد. (New Spirit Journal)

کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

هر انسانی که در جستجوی روشی نیکوتر و انسانی‌تر برای زندگی‌ست، می‌تواند خود را مخاطب این کتاب بداند.

با اولریک امیل دوپری بیشتر آشنا شویم:

او روحانی، سخنران و آموزگار معنوی‌ست. دوپری فلسفه‌ی شرق و غرب را به خوبی می‌شناسد، و با آیین‌های رهایی‌بخشی چون بودیسم و هندوییسم آشنایی کامل دارد. او وظیفه‌ی خود می‌داند که آنچه را آموزش دیده، با دیگران در میان بگذارد و تا آنجا که ممکن است در راستای تحقق خیر و سعادت همگانی بکوشد.

جملات برگزیده محدودیت صفر، آیین بخشش:

- هرچیزی که روزگاری وجود داشته، هنوز هم وجود دارد، تنها به شکلی دیگر.
- ذهن هرگز نمی‌تواند راه‌حل را بیابد، همچنین نمی‌تواند بپذیرد که شما آن را بیابید، چون ذهن خودش به لحاظ ذاتی بخشی از مشکل است.
- شما امروز جایی هستید که افکارتان شما را می‌برد، و فردا جایی خواهید بود که افکارتان شما را خواهد برد.
- تنها یک گوشه از جهان وجود دارد که تو می‌توانی از بهبود آن اطمینان داشته باشی، و آن خویشتن خودت است.
- مشکل تنها زمانی مشکل است که ما بگوییم مشکل است، و مشکل اصلی مشکل نیست بلکه در واقع روشی است که به آن مشکل واکنش نشان می‌دهیم.

در بخشی از کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش می‌خوانیم:

آیا تا به‌حال برایتان پیش آمده که عصبی باشید اما دلیلش را ندانید؟ هنگامی‌که نا‌خودآگاه متوجه می‌شود قرار است اتفاق بدی رخ دهد (اگر توجه کنیم)، به ما هشدار می‌دهد. اگر بیشتر به آن نزدیک بودیم، می‌توانستیم از بسیاری رویدادهای ناخوشایند اجتناب کنیم. این بخش بهترین یاری است که می‌توانیم داشته باشیم. خیلی مهم است که با آن ارتباط برقرار کنیم. باید یاد بگیریم که دوستش داشته باشیم و به‌خوبی از آن مراقبت کنیم. هنگامی که تصمیم می‌گیریم این مسیرِ مسئولیت‌پذیری را برگزینیم و به این موضوع واقفیم، کودک درون‌مان به‌طور خودکار آن‌چه را باید، برای ما پاک می‌کند (هواُپونوپونو)، بدون اینکه مجبور باشیم به این موضوع فکر کنیم. در کلاس‌های هواُپونوپونو ما روی این کودک درون بسیار کار می‌کنیم. یاد می‌گیریم که چگونه با آن ارتباط برقرار کنیم، چگونه از آن مراقبت کنیم، و مهم‌تر از همه چگونه با آن کار کنیم تا بتوانیم «سخت نگیریم».

وقتی فکر خود را دائم درگیر نتایج نمی‌کنیم و نگران شرایط نمی‌شویم، وقتی نیاز به نظر دادن و قضاوت کردن را کنار می‌گذاریم، و هنگامی‌که آگاه می‌شویم که ما همه‌چیز را نمی‌دانیم و تسلیم می‌شویم و فرایند زندگی را می‌پذیریم، تنها آن‌گاه است که می‌توانیم جریان زندگی را تجربه کنیم. آن‌گاه همه‌چیز رخ خواهد داد، درها به ساده‌ترین شکل به روی ما گشوده خواهد شد. خداوند ما را با تمام چیزهایی که نیاز داریم روی زمین قرار داده است. اگر به اطراف‌مان نظر بیفکنیم می‌توانیم ببینیم که هرآن‌چه خداوند آفریده بی‌پایان و فراوان است. تنها مخلوقات انسان اندک و محدودند. پرندگان بدون هیچ مشکلی پرواز می‌کنند و می‌دانند که آن‌چه را برای خوردن لازم دارند در همین نزدیکی می‌یابند.

فهرست مطالب کتاب

یادداشت مترجم
پیش درآمد
داستان ‌هواُپونوپونو
هواُپونوپونو چیست؟
تغییر الگو
داستان دکتر ایهالی‌کالا هولن
نیروی بخشش
هواُپونوپونوی ساده شده: چهار جملۀ جادویی
مشکلات، منازعات و موانع در طول مسیر
هواُپونوپونو و قوانین معنوی
قانون علّت و معلول_کا اوا میا
همۀ چیزها به‌هم متّصلند
همه‌چیز ارتعاش است
بشر، روحِ روحِ خداوند- کِین
جهان همان‌چیزی است که ما فکر می‌کنیم_ایکه
روح ‌هواُپونوپونو
آرامش از من شروع می‌شود!
نیایش ‌هواُپونوپونو (پوله)
بهبود گذشته
لحظۀ قدرت، اکنون است
تمرین ‌هواُپونوپونو
صددرصد مسئولیت و صددرصد قدرت
از جدایی تا یگانگی
هوش معنوی
تمرین ‌هواُپونوپونو
هواُپونوپونو در عمل
‌هواُپونوپونو به عنوان کنفرانس خانوادگی
هواُپونوپونو به عنوان شیوه‌ای برای پالایش فردی
روابط و مشارکت‌ها
سلامتی
حرفه، رسالت و تاوان
چالش سیاسی جهانی
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب محدودیت صفر، آیین بخشش: کلیدی برای کامیابی در زندگی
نویسنده
مترجممریم بردبار
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات85
زبانفارسی
شابک978-622-6672-35-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش

eis razavi
۱۴۰۱/۷/۹
سلام و عرض ادب
کتاب فوق هم به صورت سلیس و روان و مطالبش قابل فهم برای عموم بوده و مکمل کتاب محدودیت ضفر ویتالی میباشد و خیلی راحت و روان مطالب رو ارائه میکنه و کاربردی میباشد سپاس وتشکر از عوامل کتابراه. دوستتون دارم و ممنونم
آرام شادمهر
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
قطعه گمشده پازل مثبت اندیشی این چهارعبارت است... خدا رو سپاس که در مسیر الهی با این عبارت‌ها آشنا شدم و توانستم درونم را از اسارت رها کنم.. کتاب فوق العاده‌ای است در جهت روشن بینی الهی... سپاس فراوان...
منا شهریاری
۱۴۰۰/۶/۱۲
کتاب کمی گنگ و مبهم بود ولی یک اصل کلی بسیار مطلوب داشت
متاسفم
منو ببخش
دوستت دارم
ممنونم
کل داستان از این قرار بود. و تمام جملات به اینجا ختم شد
سودابه حسینی
۱۴۰۲/۱/۷
یکبار کتاب محدودیت صفر بخوانید وبعد این کتاب خیلی کمک میکنه برای من که درحال مبارزه با بیماری هستم روحیه‌ام بالا برد ممنون از کتابراه عزیز
آلما
۱۴۰۱/۴/۷
کتابش عالیه پیشنهاد میکنم حتما بخونید میشه گفت دنباله‌ی کتابای محدودیت صفر و در صفر هست
tahereh mahyaee
۱۴۰۱/۷/۴
عالیه از جمله کتاب هاییه که حتما باید در طول زندگى مطالعه کرد
masoud hakimi
۱۴۰۰/۸/۲۰
من با یه جمله این کتاب به آسمون رفتم
فوق العاده بود کتاب و جملات زیبا
iraj rahmani
۱۴۰۰/۵/۲۳
سلام صوتی این کتاب را گوش دادم دوست داشتم یک بار هم بخونمش عالیه
مجتبی احمدی فر
۱۴۰۱/۵/۳۰
بسیار عالی و اگاهی دهنده است.
مشاهده همه نظرات 9

راهنمای مطالعه کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش

برای دریافت کتاب محدودیت صفر، آیین بخشش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.