دانلود کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی

کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی نوشتۀ جان گری، یکی از پرفروش‌ترین کتب چند سال اخیر در زمینه‌ی روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف بوده که به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. این نسخه کتاب به صورت خلاصه‌وار ارایه شده است.

کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی (Men are From Mars Woman are From Venus) توضیح می‌دهد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطه‌ی عاشقانه و صمیمی دست یابند به همین منظور دکتر جان گری، شیوه‌ها و راهکارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه در این کتاب بیان می‌کند. مردان مریخی، زنان ونوسی یکی از کامل‌ترین کتاب‌های راهنمای روابط زناشویی و عاطفی بین زوجین در دنیاست.

تصور کنید مرد‌ها از سیاره مریخ و زن‌ها از سیاره ونوس آمده‌اند. سال‌ها پیش روزی از روزها وقتی مریخی‌ها پشت تلسکوپ نشسته بودند و سایر سیارات را رسد می‌کردند، ونوس را کشف کردند. با دیدن ونوسی‌ها احساسی در آنان بیدار شد که قبلا هرگز آن را تجربه نکرده‌ بودند. مریخی‌ها به ونوسی‌ها دل باختند و چندی بعد با سفینه‌ای که اختراع کردند راهی ونوس شدند و ونوسی‌ها با آغوشی باز از مریخی‌ها استقبال کردند.

جان گری (John Gray) معتقد است مردان و زنان آنان سال‌ها در کنار هم زندگی کردند و به مرور زمان از یاد بردند که از دو سیاره مختلف آمده‌اند و با هم تفاوت‌های زیادی دارند و این تفاوت‌های آن‌هاست که آن‌ها را به هم جذب می‌کند اما همین تفاوت‌ها به وجود آورنده مشکلات است مشکلاتی که امروزه در زندگی زناشویی به کررات دیده می‌شود.

اما جان گری می‌گوید اگر ما یادمان نرود که مردان از مریخ و زنان از ونوس هستند و با هم تفاوت دارند به راحتی می‌توانیم با این مشکلات کنار بیاییم و یکدیگر را درک کنیم وی در کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی، به شرح تفاوت‌ها و ارائه راه حل برای مشکلات پرداخته و می‌گوید وقتی زن ومرد تفاوت‌هایشان را بشناسند و آن‌ها را رعایت کنند عشق شکوفا می‌شود.

در بخشی از کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی می‌خوانیم:

زن‌ها باید به‌ خاطر داشته باشند که انتقاد از مردها و یا دادن توصیه‌های ناخواسته به آن‌ها، به ویژه زمانی که آن‌ها کار اشتباهی انجام داده‌اند باعث می‌شود مرد احساس‌ کند موجودی دوست‌ نداشتنی است و تحت کنترل قرار گرفته‌ است. اگر قرار باشد مرد از اشتباهاتش پند بگیرد، به پذیرش زن بیش‌تر از توصیه‌های او احتیاج دارد. وقتی مرد احساس کند که زن نمی‌خواهد او را اصلاح کند، به احتمال زیاد متقاضی توصیه و راهنمایی او می‌شود.

 ۵۲ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مردان مریخی، زنان ونوسی
شناخت تفاوت ها
برقراری ارتباط
همکاری بیشتر
در خود فرو می‌روند
تصدیق و تایید
توجه و درک

راهنمای دانلود کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی

برای دانلود کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مردان مریخی، زنان ونوسی

نظرات کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی

AHMAD ZAREI
۱۳۹۹/۷/۱۳
من کتاب را مطالعه کردم و همینطور نظرات دوستان و نظر بنده اینطوری که مردان و زنان رو توصیف کرده برای من جالب نبود و قبول نداشتم قطعا هیچ مردی از زنش فراری نیست و همیشه خواستار تنهایی برای رفع مشکلاتش نیست و هیچ زنی اینقدر احساسی و غیر منطقی نیست که حمایت شوهرش را بد تعبیر کند و جدا از اون خود اون حل توان ذاتی مسائل خود را نداشته بلشد و همواره نیاز به حامی داشته باشد من از دوستان میخوام وقتی هر کلامی را چه در غالب کتاب یا از یک فرد خواندین یا شنیدین در موردش فکر کنید بعد تبعیت کنید متاسفم برای افرادی که دیدگاه غلط خودشون رو به بقیه انتقال میدن
Yalda Adine
۱۳۹۷/۱۰/۳
خیلى خوبه که روز به روز اطلاعات خودمون رو بالا ببریم و بینش خودمون رو نسبت به جهان اطرافمون عوض یا تصحیح کنیم! کتاب فوق العاده روان و مفید و مورد استفاده در زندگى روزمره همه است که همین روزمره‌ها به شدت در کیفیت رابطه هاى ما إنسانها و زن و مردها با هم نقش دارن، اى کاش بروز کنیم دانسته‌ها مون رو و و بتونیم عمل کنیم، به نظرم هر جوونى لازمه که این کتاب امثال این کتاب رو مطالعه کنه، واقعا مفید بود براى من💕سپاس🌹🙏
Sevda Hanife
۱۳۹۹/۱۱/۱
من این کتاب رو دارم، به نظر من این کتاب خوبه عالی نیست فقط خوبه، و تکرار زیاد داره، کتاب‌های بهتری هم وجود داره مثل کتاب‌های خانم باربارادی انجلیس درباره شناخت مردان و زنان و... به نظر من به جای وقت گذاشتن برای این کتاب اگر ادم کتاب‌های خانم باربارا رو بخونه خیلی بهتر هستش و ارزش هم داره❤️
مشاهد همه نظرات (۱۰۷)