دانلود کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی نوشته‌ی استیون کینگ، ماجرای ترسناک و دلهره‌آور پسربچه‌ای را روایت می‌کند که با شیطان روبرو می‌شود. این داستان کوتاه جذاب و شنیدنی مانند بسیاری از آثار خالقش، جوایز و افتخارات بسیاری کسب کرده است.

درباره‌ی کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی:

داستان درباره‌ی پیرمردی 90 ساله به نام گری است که خاطره‌ای کابوس‌وار از نه سالگی خود روایت می‌کند. در آن سال‌ها برادرش به دلیل نیش زنبور عسل از دنیا رفته است و پدر نیز رفتار خوبی با وی ندارد. یک روز، گری برای ماهیگیری بیرون می‌رود و او نیز با زنبوری مواجه می‌شود. گری مردی را می‌بیند که سرتاپا مشکی پوشیده و با چشمانی سوزان به او خیره شده است. این مرد خبرهای وحشتناکی از زندگی این‌ پسربچه می‌دهد؛ از جمله این‌که مادرش در غیبت وی مرده است، پدرش افکار شومی نسبت به پسربچه‌ها دارد و خودش هم قصد دارد گری را بخورد. این پسر در ابتدای امر حرف‌های مرد غریبه را باور نمی‌کند اما به زودی متوجه می‌شود که این مرد در واقع شیطان است و از دست او فرار می‌کند. راوی داستان که همان گری در ایام پیری است شاید آن روز توانست از دست شیطان بگریزد اما خاطره‌ی آن اتفاق همچنان با او همراه است و نگران روزی می‌باشد که در نهایت دوباره با مرد کت شلوار مشکی روبرو می‌شود.

استیون کینگ (Stephen King) نخستین بار داستان مرد کت شلوار مشکی (The Man in the Black Suit) را در سال 1994 در مجله‌ی نیویورکر منتشر کرد و در سال 1997 در مجموعه‌ای به نام شش داستان، آن را بار دیگر در اختیار عموم قرار داد.

افتخارات کتاب مرد کت شلوار مشکی:

- برنده حایزه World Fantasy Award
- برنده جایزه او هنری

استیون کینگ را بیشتر بشناسیم:

بدون شک استیون کینگ یکی از بهترین نویسندگان ژانر وحشت به شمار می‌آید. کینگ در توصیف موقعیت‌های وحشتناک و ترسناک بسیار موفق عمل می‌کند و این موضوع او را گروه پراقتباس‌ترین نویسندگان جای می‌دهد.

این نویسنده‌ی آمریکایی در سپتامبر 1947 به دنیا آمد و تا به امروز بیش از 200 آثار ادبی منتشر کرده است و کارگردان‌های بزرگی مثل استنلی کوبریک، فرانک دارابونت، برایان دی پالما و... از داستان‌های او اقتباس کرده‌اند. از میان سایر آثار استیون کینگ می‌توان به موسسه، درخشش، یابنده‌ی نگهبان، ارتفاع، مسیر سبز، خواهران کوچک ایلوریا و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی می‌شنویم:

باور کرده بودم که او دم در حیاط خانه‌مان ایستاده بود و از پنجره‌ی آشپزخانه مادرم را نگاه می‌کرده که دو زانو روی زمین افتاده و دو دستی گلویش را چنگ زده بوده. حتماً کندی بیل هم تو دور و بر او بالا و پایین می‌پریده و با صدای بلند واق واق راه انداخته بوده.

- مادرت شگفت‌انگیزترین سروصدای مهیب و وحشتناک را از دهانش خارج کرد و بدجوری صورتش را با ناخن‌هایش خراشید. خیلی متأسفم. چشم‌هایش درست مثل چشم‌های وزغ از صورتش بیرون زدند. او کلی گریه کرد. موقعی که می‌مرد خیلی گریه کرد. این شیرین و دل‌انگیز است، مگر نه؟ حالا زیباترین قسمت داستان را گوش کن.

 ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۵۷ دقیقه
فصل اول
۵۲ دقیقه
فصل دوم
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

برای دانلود کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرد کت شلوار مشکی

نظرات کتاب صوتی مرد کت شلوار مشکی

شیرین بابااحمدی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
دیگرانو نمیدونم ولی من عاشق اینطور داستانهای ترسناک و دلهره آور هستم
مشاهد همه نظرات (۲)