دانلود کتاب مسیر جادویی شهود


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مسیر جادویی شهود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مسیر جادویی شهود

این نوشته‌ها حاصل تلاش‌های مستمر خانم فلورانس اسکاول شین است. لطفاً آنها را به دست خانم لویز هی برسانید. او کسی است که می‌تواند راه مرا ادامه دهد و پس از مرگم نوشته‌هایم را به چاپ برساند.

و این کتاب همان کتاب تازه کشف شده از فلورانس اسکاول شین است.

فلورانس اسکاول شین در سال 1871 در کامدن، نیوجرسی به دنیا آمده است. او یک معلم مشهور، هنرمند فرهیخته و نویسنده‌ی بسیار معتقد بود که افکار بسیار جالبی داشت. او در طول عمر خود کتابهای فراوانی در زمینه‌ی خودشناسی و مراحل رسیدن به کمال نوشت و سخنرانی‌های بسیاری در رابطه با این مباحث برگزار کرده است. همچنین در کنار او، لوئیزهی نیز از پیشگامان دگرگونی‌های فردی و شخصیّتی می‌باشد.

زندگی مسیر پرپیچ و خمی است که من هر لحظه‌ی شگفت‌زده‌ی حوادث عجیب و غریب آن هستم. اما خداوند به من قدرتی داد که بتوانم تحت عنوان اختیاراتم آنچه را که به عنوان سرنوشت برایم تعیین کرد، با ذهنم انتخاب و با دست‌هایم تغییر دهم. حال هدف من از چاپ این گنجینه‌ی کوچک این است که شما خوانندگان عزیز بتوانید درس‌های زندگی را از آن بیاموزید و نهایت استفاده را از آن ببرید.

 ۵۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-55-4 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دعا تماس تلفنی شما با خداوند است و ایمان قلبی تماس تلفنی خداوند با شماست
چگونه از نظر مالی تغییر کنیم
مسیر جادویی شهود
چگونه نوع طرز فکر خود را تغییر دهیم
سلامتی و شادکامی
آینده را با اکنون پیوند بزنید
خانه‌ای که ایمان برایمان می‌سازد
اجازه ندهید که آرزوهای قلبی‌تان به بیماری‌های قلبی تبدیل شوند.
هوش بی‌نهایت، بزرگترین جادو
هر آنچه که در دنیاست از آنِ توست

راهنمای دانلود کتاب مسیر جادویی شهود

برای دانلود کتاب مسیر جادویی شهود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مسیر جادویی شهود

نظرات کتاب مسیر جادویی شهود

سیدعلی علوی
۱۳۹۵/۱۰/۱۹
سلامواقعا بینظیره خوندن این کتاب متحولم کرد من به علت تصادف قطع نخاع شدم اینقدر خوندن این کتاب بهم نیرو داده که مطمعنم خوب میشم من مطمعنم و خبر خوب شدنم رو تو همین سایت بهتون خبر میدم
احمد ذوالفقاری
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
خوشبین باشیم، اما به واقعیات توجه کنیم. خوشبینی محض در شرایط موجود، امکان پذیر نیست. مثال ساده‌اش اینه که وقتی شما می‌خواهی سفر دل‌انگیزت را شروع کنی در خانه را قفل می‌کنی و بعد می‌روی، پس باید واقع بین باشیم و نقاط ضعف و قوت را در کنار هم ببینیم و برای گسترش خوبی‌ها و نقاط قوت دست به اقدام بزنیم. برخلاف گفته کتاب، ما نمی‌توانیم دشمنان را دوستان خود فرض کنیم و ظلم ظالمان را نسبت به جامعه نادیده بگیریم. جنگ و مبارزه با ظلم و بدی، منفی نگری نیست بلکه لازمه فراگیری خوبی‌ها و برقراری عدالت در جامعه است. پس خوبه در هنگام مطالعه کتابهایی که خوشبینی محض را توصیه می‌کنند، به مسائلی که بیان شد، توجه کنیم. با سپاس.
زهرا زی
۱۳۹۸/۷/۷
زمان مرگ خانم اسکاول شین، لوییز هی 14 سال بیشتر نداشته اونوقت اسکاول گفته بوده این دست نوشته رو بدید لوییز چون اون میتونه کتابو منتشر کنه! اون زمان که لوییز هی اصلا انتشاراتی نداشته. مگر اینکه غیبگویی کرده باشه!!بعدم تو متن، اینطور ترجمه شده که ریه‌ها خیلی برای سلامتی مهمن و.... و اصلا دلیل اینکه به ریه میگن liver اینه که از live به معنی زندگی میاد!! بعد جالبه که liver یعنی کبد! که اینم مشکل ترجمه اس یا.... خود کتاب هم اصلا جالب نبود. ربط چندانی هم به شهود و... نداشت. کتاب چهار اثر خیلی بهتر بود. اصلا توصیه نمیکنم این کتابو.
مشاهد همه نظرات (۱۴۱)