دانلود کتاب من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت

  • از: سید منصور غیبی
  • ناشر: انتشارات ائلشن
  • ۵۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت

سخنی چند با خواننده:

اعتقاد قلبی و باور انکارناپذیر من این است که بیان و به زبان آوردن موفقیت‌ها و توان انجام امور و حل مشکلات و مسائل زندگی در گرو پذیرش توانمندی انجام آنان است. تربیت و ورزش ذهنی، فرصتی را فراهم می‌نماید تا بسان ورزش فیزیکی ماهیچه‌های عزت نفس هر فرد و به تبع آن اعتماد به نفس او بارور و وی را در شروع و اتمام اهداف شخصی وگروهی و اجتماعی یاری نماید.

مجموعه‌ی «من موفق» حامل پیام‌ها و تأکیدهای مثبتی است که با تکرار پر انرژی آنان بی‌شک می‌توان خود را در معرض قبول هر مسئولیت و تحقق توان انجام آن دید. چه بسا افرادی با این باور در زمینه‌های مختلف و حوزه متفاوت اجتماعی و اقتصادی از موفقیت‌های چشمگیری برخوردار گردیده‌اند که اعلام اسامی و حوزه فعالیت آنان در مجال این مقدمه نمی‌گنجد. لذا باور داشته باشیم، انسان به حق جانشین خلف خداوند در این زمین بوده و کم تلقی کردن و تحقیر انسان توسط خودِ فرد خطایی عظیم می‌باشد. با توکل به خداوند بزرگ امیدوارم این خدمت ناچیز و الحق مؤثر بتواند دریچه‌های موفقیت و توانمندی‌های شما انسان‌های شریف و لایق پیروزی را تسریع نماید.

در خاتمه لازم می‌دانم از جناب آقای دکتر حمید سفیدگر شهانقی دوست و همکار عزیزم که زحمت تدوین و چاپ مجموعه را میسر نمودند، کمال تشکر و قدردانی را نموده و از برادر عزیزم آقای مهندس سیروس غیبی که برای اولین بار این دریچه پیروزی و موفقیت را به روی اینجانب گشودند تقدیر نمایم.

 ۱۱۰ صفحه، ۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9789648880663 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت

برای دانلود کتاب من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من موفق، 365 جمله ی تاکیدی برای موفقیت
علی جعفری
۱۳۹۵/۱۰/۵
کتاب خوبی است فقط اگر تمام جملات مثبت بود بهتر بود مثلاً جملاتی نظیر ٰٰ من کینه‌ای در دل ندارم ٰٰ از کلمه منفی استفاده شده و برای ضمیر ناخودآگاه حالت منفی دارد و بهتر بود اینطور بیان میشد که ٰٰ من همه را می‌بخشم ٰ.
Arash Safari
۱۳۹۷/۳/۱۹
اگه بهش عمل کنید عالیه
نازنین سلامات
۱۳۹۶/۲/۳۱
خوب بود من که خیلی خوشم اومد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۰)