دانلود کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل

کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل اثر ازوپ، داستانی خیال‌انگیز، پندآموز با بیانی ساده و دلنشین است که به صورت مصور با تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

بی فکری و تنبلی خیلی زود نتیجه خودش را نشان می‌دهد. کتاب حاضر پشیمانی کسانی که به فکر آینده نیستند را به کودکان نشان می‌دهند.

برای اینکه فقیر و بیچاره نباشید باید خوب کار کنید و درس بخوانید. و در هر کاری که تنبل هستید سعی کنید تنبلی را در آن کار کنار بگذارید تا مثل ملخ در سختی و بدبختی نیفتید.

در بخشی از کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل می‌خوانیم:

کم کم زمستان از راه رسید. ملخ همه‌جا دنبال غذا گشت اما هیچ غذایی پیدا نکرد. هوا هم خیلی سرد بود. ملخ برف‌ها را کنار می‌زد تا شاید از زیر برف‌ها دانه پیدا کند اما هیچی پیدا نکرد. از آن طرف مورچه در خانه‌اش نشسته بود و غذاهای خوشمزه‌ای را که در تابستان جمع کرده بود می‌خورد.

ملخ خیلی خسته و گرسنه بود. با ناراحتی گفت: اگر همین طوری بمانم حتماً از گرسنگی می‌میرم. کاش تابستان به حرف مورچه گوش می‌دادم و برای زمستان غذا جمع می‌کردم. حالا چه کار کنم؟

 ۱۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-03-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل

برای دانلود کتاب مورچه کوشا و ملخ تنبل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مورچه کوشا و ملخ تنبل