دانلود کتاب موش شهری و موش روستایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موش شهری و موش روستایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موش شهری و موش روستایی

کتاب موش شهری و موش روستایی اثر ازوپ، داستانی خیال‌انگیز، پندآموز با بیانی ساده و دلنشین است که به صورت مصور با تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

موش کوچولویی در روستای زیبایی زندگی می‌کرد روزی پسرخاله‌اش برای میهمانی از شهر به دیدن او آمد. اما با غرور و تکبر از زندگی شهری برای موش کوچولو تعریف می‌کرد و زندگی روستایی او را مورد تمسخر قرار می‌داد. این اثر تاثیر غرور و تکبر کاذب را به کودکان نشان می‌دهد.

در بخشی از کتاب موش شهری موش روستایی می‌خوانیم:

موش‌ها تا چند دقیقه مشغول خوردن بودند. ناگهان، صدای بلندِ پارس سگی، موش کوچولو را سر جایش میخکوب کرد. موش کوچولو، با ترس، به موش موشک نگاه کرد و گفت: «این دیگر صدای چی بود؟!» موش موشک، با دهان پر از کیک و با بی‌خیالی گفت: «نترس. چیزی نیست. این فقط صدای سگ صاحبِ این خانه است» موش کوچولو با ناراحتی گفت: «ولی من دوست ندارم وقتی غذا می‌خورم این صدا را بشنوم.»

قبل از اینکه موش موشک جواب پسرخاله‌اش را بدهد، در پشتی آشپزخانه باز شد؛ و ناگهان سگ بزرگی، توی آشپزخانه آمد. موش‌ها با دیدن سگ، پا به فرار گذاشتند. موش‌ها، از ترسشان، توی سوراخ دیوار، پنهان شدند.

 ۱۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-07-8 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب موش شهری و موش روستایی

برای دانلود کتاب موش شهری و موش روستایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موش شهری و موش روستایی