دانلود کتاب موفقیت یک شبه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب موفقیت یک شبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موفقیت یک شبه

کتاب موفقیت یک شبه درباره داستان زندگی حرفه‌ای ماریا هاتزیستفانیس و چگونگی رسیدن او به جایگاه کنونی‌اش به عنوان فردی موفق و صاحب یک شرکت مراقبت از پوست و مو است.

درباره کتاب موفقیت یک شبه:

ماریا هاتزیستفانیس (Maria Hatzistefanis) در کتاب موفقیت یک شبه (How to Be an Overnight Success) مراحل زندگی‌اش را درباره این که چگونه طی هجده سال به موفقیتی یک شبه رسیده است تعریف می‌کند. او قبل از اینکه به یک کارآفرین موفق تبدیل شود و کسب و کار خودش را راه بیاندازد، شغل‌های مختلفی را امتحان کرد، از کارش اخراج شد، شکست خورد، موفقیت‌های کوچک و بزرگی به دست آورد تا این که بالاخره توانست به آنچه که می‌خواهد برسد.

او معتقد است موفقیت از هر نوعی که باشد نیاز به زمان، صبوری و تصمیم‌گیری‌های بزرگ دارد. ماریا موفقیت خود را با افکار و خطرات بزرگ و ایجاد برند شخصی خود به دست آورد. او باور دارد اگر ذهن خود را صرف کاری نمایید، می‌توانید آن را انجام دهید. او در کتاب موفقیت یک شبه روش این کار را با توصیه‌های حرفه‌ای، نکات و رازهایی خاص، به شما می‌آموزد.

چند نکته برای رسیدن به موفقیت که در کتاب موفقیت یک شبه توصیه شده است:

- اولین نکته یافتن انگیزه است: شما هر روز به انگیزه نیاز دارید. برای این کار افراد موفق را شناسایی کنید و در شبکه‌های اجتماعی آن‌ها را دنبال کنید، در کنفرانس‌ها و نشست‌های انگیزشی شرکت کنید و سخنرانی‌های افراد موفق را گوش کنید و راه و روش آن‌ها را دنبال کنید. مطالعه کتاب را فراموش نکنید.

- دومین نکته این است که از درخواست مشاوره نترسید: هر چقدر هم که در یک زمینه موفق باشید باز هم جویا شدن از ایده‌های دیگران نکته مثبتی است.

- سومین مورد این است که به خود باور داشته باشید. این ممکن است نکته بدیهی به نظر برسد ولی دست‌ِکم گرفته شده است. اگر به خود باور نداشته باشید، هیچ‌کس به شما باور نخواهد داشت. شما باید بزرگ‌ترین حامی خود در تمام زمینه‌های زندگی به منظور دست‌یابی به آرزوهای خود باشید.

- چهارمین نکته این است که همیشه در حال یادگیری باشید. اگر یک کار تکراری را به دفعات انجام دهید همان نتایج را به دست می‌آورید. باید خود را به چالش کشیده و مهارت‌های جدید را بیاموزید. پیشرفت در صنایع متفاوت را دنبال نمایید.

مطالعه کتاب موفقیت یک شبه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب علاقه‌مندان به سرگذشت افراد موفق و کتاب‌های حوزه موفقیت و خودسازی است. هم چنین این کتاب به کسانی که به حوزه مد و زیبایی علاقه دارند هم پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب موفقیت یک شبه می‌خوانیم:

استیو جابز اخراج شد و سپس در صنعت تکنولوژی با کار روی آی‌مک، آی‌پاد و آی‌فون انقلابی ایجاد کرد. بلومبرگ اخراج شد و سپس امپراطوری بلومبرگ را ابداع کرد و شهردار نیویورک شد. همان‌گونه که آنا وینتور معروف می‌گوید، من فکر می‌کنم هر کسی حداقل یک بار اخراج می‌شود. این باعث می‌شود به خود نگاهی بی‌اندازید. آن زمان متوجه نشدم ولی اخراج برای من خوب بود. شکست مهم است، چون این واقعیت زندگی است. کمال وجود ندارد.

درس انگلیسی من در آتن تمام شد و در مجله نیز کار می‌کردم، ولی روی داشتن یک شغل واقعی تمرکز داشتم، صرف نظر از این‌که قصد داشتم در نیویورک بمانم. همکار آن زمان و همسر فعلی من، استراتیس در این کار کمکم کرد. ما در آن جا مشغول بررسی اوضاع بودیم و او مرا تشویق به ماندن در نیویورک کرد. والدینم را متقاعد کردم شهریه سال اول و مخارج زندگی برای انتقال به نیویورک و هزینه تحصیل در رشته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را تقبل کنند. این یکی از بهترین دوره‌های زندگی من بود. باید سخت درس می‌خواندم و در عین حال زندگی در نیویورک هم رویایی بود که محقق شده بود. شهر سرشار از امکانات بود و کلاً انرژی آن را دوست داشتم. زندگی در آن جا باعث شد بفهمم همه چیز امکان‌پذیر است.

وقتی دو سال بعد فارغ‌التحصیل شدم، باید برای بازگرداندن بدهی‌های خود شغلی پیدا می‌کردم. بهترین و پردرآمدترین شغل در آن موقع کار در وال‌استریت بود. در ازای وقف روح و زندگی خود برای این کار، درآمد شش رقمی دریافت می‌نمودی. من علاقه‌ای به کار در بانک نداشتم، ولی به علت نیاز به پول تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم.

 ۱۵۶ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-740236-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در مورد کتاب
مقدمه: چگونه یک‌شبه موفق شدم
1. شروع
2. اخراج شدم. باید چه‌کار کنم؟
3. زیبایی و ذهن
4. کشمکش روزانه
5. استخدام افراد هوشمندتر از من
6. خطرات و بازتاب‌های آن
7. تبلیغ کردن
8. پاداش‌ها، زرق‌وبرق و افراد مشهور
9. عامل کارداشیان
10. مشهور شدن در اینستاگرام
11. زمانی برای تعامل با یک‌ طراح
12. برند شخصی خود را بسازید
13. بهترین لباس خود را بپوشید
14. با انگیزه باشید: قهوه، شکر و دیگر محرک‌ها
15. آن را محقق گردانید

راهنمای دانلود کتاب موفقیت یک شبه

برای دانلود کتاب موفقیت یک شبه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موفقیت یک شبه

نظرات کتاب موفقیت یک شبه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.