دانلود کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید

با خواندن کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید اثر جوئل آستین می‌آموزید چگونه شادی را به زندگی‌تان تزریق کنید و از تک تک لحظات‌تان لذت ببرید. برای دست‌یابی به شادی به معنای واقعی باید افکار و احساسات منفی را از خود دور کنید و دست از گله و شکایت بردارید.

با خواندن کتاب مولتی ویتامین روح (Every day a Friday journal: how to be happier 7 days a week) شما درمی‌یابید شرایط سخت و بحرانی نقش چندانی در زندگی شما ندارند، بلکه این شما هستید که با باورهای خود زندگی‌تان را می‌سازید. شما می‌آموزید چگونه شادی را به زندگی‌تان تزریق کنید و از تک تک لحظات‌تان لذت ببرید. در این‌ صورت است که خیر و برکت الهی در روزهای زندگی‌تان سرازیر خواهد شد.

در طول این مسیر باید الهام‌بخش دیگران باشید و از آن‌ها حمایت کنید. هیچ‌گاه کسی را مورد قضاوت خود قرار ندهید. سعی کنید در زندگی مانند خورشید بر همگان بتابید و منبع گرما و انرژی برای انسان‌ها باشید. همواره به خاطر داشته باشید که زندگی خود را روی موج شادی تنظیم کنید تا به‌زودی شاهد خیر و برکت الهی در زندگی‌تان باشید.

جو‫ئل اوستین (Joel Osteen) در هوستون، تگزاس متولد شد. پدر او، کشیش سابق کلیسای باپتیست، بوده است. او سپس کلیسای لیکوود را تأسیس کرد که امروزه توسط فرزندش اداره شده و یکی از بزرگ‌ترین کلیساهای پروتستان در آمریکا محسوب می‌شود. جوئل ابتدا و به توصیه پدرش به علوم دینی مبادرت ورزید اما پس از آن‌که نتوانست در تحصیل علوم دینی موفق باشد در سال 1980 به هوستون بازگشت. پس از بازگشت به رغم درخواست پدر وی، سال‌ها در پشت پرده کلیسای لیکوود فعالیت داشت تا اینکه سرانجام در 17 ژانویه 1999 اولین موعظه خود را انجام داد.

در بخشی از کتاب مولتی ویتامین روح می‌خوانید:

در سختی‌ها و گرفتاری‌ها بیشتر از هر زمان دیگری به توان و نیروی خود نیاز دارید. توان‌مندی و کارایی شما نیز به میزان شادی و سرزندگی‌تان بستگی دارد. وقتی با بحران اقتصادی مواجه می‌شوید، با بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کنید، شکست عاطفی می‌خورید یا برای تربیت فرزند سرکش‌تان با مشکل مواجه می‌شوید، به‌طبع، به انرژی و نیروی بیشتری نیاز دارید. اگر در چنین شرایطی، با منفی‌نگری، تلخ کامی و ناامیدی مواجه شوید، نمی‌توانید با قدرت ایمان به جنگ با موانع و مشکلات بروید و پیروز میدان شوید.

 ۱۶۰ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-93706-6-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فهرست
مقدمه
فصل اول: مولتی ویتامین روح چیست؟
فصل دوم: انرژی‌تان را بیهوده هدر ندهید
فصل سوم: خوش‌رو باشید
فصل چهارم: در هر شرایط و موقعیتی سرزنده و شاداب باشید
فصل پنجم: از سفر زندگی لذت ببرید
فصل ششم: دید مناسبی نسبت به زندگی داشته باشید
فصل هفتم: گاهی لازم است دیگران را نادیده بگیرید
فصل هشتم: خود را از احساس گناه رها سازید
فصل نهم: در زندگی عذر و بهانه نیاورید
فصل دهم: در نهایت، شادی از آن شماست
فصل یازدهم: بدون عصا زندگی کنید
فصل دوازدهم: شما نیاز به تأیید دیگران ندارید
فصل سیزدهم: رقابت را کنار بگذارید
فصل چهاردهم: با افراد مناسب در ارتباط باشید
خلاصه

راهنمای دانلود کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید

برای دانلود کتاب مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مولتی ویتامین روح: چگونه زندگیتان را روی موج شادی تنظیم کنید
عماد هاشمی زاده
۱۳۹۶/۱۱/۱
با سلام. تشکر ویژه دارم از بانی محترم این برنامه کتابراه که ما را بسوی کتاب خوانی هدایت کرد. امیدوارم روز به روز فرهنگ کتاب خوانی در جامعه ما گسترش یابد. با تشکر
salah shahryari
۱۳۹۸/۳/۶
واقعا عالی
کتابی است که روح انسان را سالم نگه میداره
زهرا زین الدینی
۱۳۹۸/۲/۴
موعظه‌های جول اوستین واقعا مثل یه آرامبخش قوی جسم و روح رو تحت تاثیر قرار میده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۶)