دانلود کتاب میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق

آدرنالین خالص! میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق نوشته‌ی احمدرضا صالحی، دومین کتاب از سری رمان‌های پرفروش میدگارد است که که به ادامه‌ی ماجراهای جلد پیشین می‌پردازد. آریا این بار به ابعاد دیگری از قدرت و توانایی خود پی می‌برد.

درباره‌ی کتاب میدگارد 2:

آریا که در جلد پیشین مادربزرگ خود سارا را نجات داده است به واسطه‌ی او با والدین درگذشته‌ی خود آشنایی بیشتری پیدا می‌کند. او که اکنون قدرت جادوگرهای خبیث در وجودش دمیده شده است، نیروی جادویی بیشتری دارد. همراهان این پسر به همراه مادربزرگش او را تحت تعالیم سختی قرار می‌دهند تا برای رویارویی با دشمن خود یعنی جوفا آماده شود و... .

داستان مجموعه‌ی میدگارد (Midgard) در افسانه‌ی چشمه کوه مشرق عمق بیشتری می‌یابد و شما با دنیایی که احمدرضا صالحی در تلاش است تا برای‌تان به تصویر بکشد آشنا می‌شوید.

مجموعه میدگارد:

احمدرضا صالحی در این مجموعه‌ی جذاب و خواندنی، دنیایی فانتزی خلق کرده است و تلاش می‌کند تا با استفاده از فرهنگ ایرانی داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز به شما ارائه دهد و به حق که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و مجموعه‌ی میدگارد امروزه طرفداران بسیاری دارد.

کتاب میدگارد 2 مناسب چه کسانی است؟

کسانی که به خواندن کتاب‌های فانتزی علاقمند هستند، این مجموعه‌ی هیجان‌انگیز را از دست ندهند.

در بخشی از کتاب میدگارد 2 می‌خوانیم:

سرما آنقدر شدید بود که تا مغز استخوان آریا نفوذ می‌کرد. تکه‌های ریز یخ روی مژه‌هایش آزارش می‌دادند. در حالی که هنوز گیج و منگ از اتفاقاتی بود که او را در برداشتند، فقط می‌توانست احساس کند با سرعت سرسام‌آوری در حال حرکت است.

سرعتش به حدی زیاد بود که به سختی می‌توانست پلک بزند، انگار تمام اعضای بدنش را با طنابی نامرئی بسته بودند و با سرعت فوق‌تصوری در سیاهی شب پرواز‌کنان او را پیش می‌بردند.

 ۳۵۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7767-67-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: طلسم کبوتر
فصل دوم: عشق قدیمی
فصل سوم: سرنوشت خائنِ بیگناه
فصل چهارم: مهمان ناخوانده
فصل پنجم: شاهزاده نِسِرم، دختر شاه پریان
فصل ششم: میراثِ سوسا
فصل هفتم: جن زده
فصل هشتم: اربابِ جدید
فصل نهم: ملاقاتِ مخفی
فصل دهم: روح آتش
فصل یازدهم: افسون افسانه ای نِسِرم
فصل دوازدهم: جستجوی بی پایان
فصل سیزدهم: درخواستِ ملکه
فصل چهاردهم: چهار حلقه
فصل پانزدهم: خائن

راهنمای دانلود کتاب میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق

برای دانلود کتاب میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق

نظرات کتاب میدگارد 2: افسانه چشمه کوه مشرق

Aleereza Ch
۱۳۹۶/۱۰/۲۱
واقعا کتاب خوبیه ولی من مشکوکم این کتاب رو یک آدمیزاد نوشته باشه بیشتر فکر می‌کنم یک پریزاد که این داستان رو باچشمای خودش دیده نوشته چون واقعا بسیار طولانی و دارای شخصیتهای بساریه مخلص کلام آقا احمد دستت درد نکنه😘😘
الهام حاجی زاده
۱۳۹۶/۷/۵
داستان خیلی عالی بود. آدمو با خودش تا ته داستان میبرد و واقعا نمیشد کتاب رو زمین گذاشت. اما یک سری مطالبی هست که امیدوارم مورد توجه نویسنده محترم قرار بگیره:1_ تناقضاتی در داستان وجود داره مثل زمانها: یک موردش اینکه آریا ۱۵ سالگی یتیم خونه رو ترک کرد ۱ ماه با پدربزرگش و تینا زندگی کرد و ۱ سال تو پس دره حدودا ۱۶ ساله بود بعد از بازگشت ۶ ماه دنبال خانواده مادریش گشت اما تو قسمتی از داستان این زمان بیشتر ذکر شده دومین تناقض به چهره‌ها برمیگرده چندجا آریا رو چشم و ابرو مشکی توصیف کرده بعد یهو گفته چشمهاش زاغ هستش. و.... . موضوع دیگه دنیای آدمهاست که اندکی از واقعیت موجود دوره چرا که زمان داستان مربوط به عصر کامپیوتر و موبایل هستش اما فضای توصیفی از خانواده لرد و محل و نوع زندگیشون متعلق به پیش از زمان حاضر هستش. و در آخر این که ایرادات نگارشی و ویرایشی داره که‌ی ویراستار حرفه‌ای میتونه کمک کنه. و اگر امکان گذاشتن نشانه بود نمونه هاش رو براتون میذاشتم. البته بنده با کمال اشتیاق منتظر اینم که انشاالله این کتاب جهانی بشه، ترجمه بشه و ازش فیلم بسازن و در این راه اگه کمکی در جهت دقیقتر شدن کتاب بکنم با کمال میل حاضرم. در انتها برای نویسنده آرزوی موفقیت دارم.
حسین زنگنه
۱۳۹۷/۹/۱۸
سلام و درود وخسته نباشید خدمت نویسنده این شاهکار بینظیر، بنده واقعا خوش شانس بودم که تونستم به همچین شاهکاربینظیری برخوردکنم، ازروزیکه جلد اول روخوندم وسپس جلد دوم روتهیه کردم ودارم میخونم به هرکسی که رسیدم بهش پیشنهاداین کتاب بینظیررودادم، بعضی از نظرات دوستان عزیزرو دیدم که درمورد قیمت این کتاب و انتقاد کرده بودن، ولی وقتی به این نگاع میکنم که توی چندروز گذشته باتمام گرفتاریها وناراحتیهام جوری توی این کتاب داستان بینظیرش و جزئیات بسیار خلاقانش غرق شده بودم وبرای چند روز کاملا خودم رو درون داستان حس میکردم وازلحظه لحظات خوندنش نهایت لذت روبردم و د مقابل تجربه همچین حس وحال غیرقابل تکراروبینظیری حتی صدبرابر این قیمت هم بیشتر ارزش داره بپردازی، بعدشم این حمایت ما خوانندها هست که میتونیم پشتوانه و دلگرمی برای نویسندگان هموطنمون باشیم تا بیشتروبیشتر دستشون به قلم وکاغذبره و هر روزه شاهد پیدایش شاهکارهای جدیدی نظیرهمین شاهکاربینظیری باشیم، وخواهشنا با انتقادها وایرادهای نابجا که بخوایم خودمونه آدمه باهوش و نکته سنجی جلوه بدیم، حس و حال نویسنده رو جریحه دارنکنیم وباعثه دلسردیش نشیم، مطمئنا اون کسی که هوش واستعداد خلق چنین شاهکاربینظیری روداشته، هوش و درایت ونکته سنجی اینم داشته که به کوچکترین جزئیات توجه کرده باشه که نشه به این راحتی ازش ایراد گرفت وانتقادکرد، امیدوارم همیشه و همیشه ازاین استعداد ناب وخدادادی استفاده کنید و همیشه ازشما چنین شاهکارهایی رو ببینیم واستفاده کنیم، امیدوارم به تمام زبانهای دنیا ترجمه بشه وسرتاسردنیا معروف بشه چون این استحقاقش رو دارین آقای صالحی، بازم ازشما سپاسگذارومتشکرم بخاطرخلق چنین شاهکاری
مشاهد همه نظرات (۸۵۴)