دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق

  • از: احمدرضا صالحی
  • ناشر: انتشارات یوحنا
  • ۲۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۳۹۲ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7767-68-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق

میدگارد 3 با عنوان داستانی افسانه چشمه کوه مشرق اثر احمدرضا صالحی، سومین کتاب از سری رمان‌های پرفروش میدگارد است که از نظر تِم داستانی در میان کتاب‌های فارسی منحصر‌به‌فرد و حتی می‌توان گفت بی‌نظیر است.

افسانه میدگارد حکایتی بسیار جذاب و مهیج از سرگذشت پسری دارد که مادرش آدمیزاد و پدرش غیرآدمیزاد بوده و این امر ناخواسته او را به سرزمین‌های افسانه‌ای می‌کشاند که در آنجا تمام موجودات اهریمنی طمع به دست آوردن قدرت این جوان را دارند و برای آمدنش لحظه‌شماری می‌کنند.

و از این میان یک دختر زیبا روی از طایفه ثارها دشمنی نامشخصی با این پسر داشته و پیوسته درصدد کشتن وی است...

در بخشی از میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق می‌خوانیم:

همزمان با صدای طبل‌ها، سکوت پُر استرسی همه جا سایه گستراند. تیراندازهای دو تیم سر جای خود، بی حرکت ایستاده بودند و هر دو چشم به داورهای وسط که دو جوان قوی هیکل بودند، دوخته بودند.

داورها گریزنده‌های سیاه و سفید را که با تسمه‌های چرمی محکم بسته شده بودند حمل می‌کردند. با برخاستن صدای طبل‌ها هر دو داور همراه با هم گریزنده‌ها را رها کردند و خود نیز با عجله از میانه میدان کنار رفتند و در جایگاه مخصوص خود قرار گرفتند.

فهرست مطالب

فصل اول: پرستو
فصل دوم: سکویا
فصل سوم: نفرین ابدی
فصل چهارم: کینه
فصل پنجم: ارتش پنج هزار نفره
فصل ششم: حیله‌گر
فصل هفتم: سیروان
فصل هشتم: جنگل خولاهان
فصل نهم: مبارزه با دهاکا
فصل دهم: حادثه غیرمنتظره

راهنمای دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق

برای دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق
alireza taheri
۱۳۹۶/۷/۱۴
کتابی که به این صورت نوشته میشه (منظور بر پیوسته بودن و دنباله دار بودن است ، نه مجزا از هم ) نویسنده و ناشر کتاب باید رعایت کنند و از یه تایمی بیشتر خواننده را منتظر نذارند . چون افرادی به شیوه من و بیشتر...
ال الف
۱۳۹۷/۲/۲۰
ارشاد اجازه انتشار نمیده
عباس نظری زنگنه
۱۳۹۶/۷/۳۰
بسیار زیبا بود اون هم از یک نویسنده ایرانی. واقعا عالیه. جلد چهارم چه زمانی چاپ میشه؟
سحر عباسی
۱۳۹۷/۱/۱۵
ببخشید من همون سال اول ک انتشار شد هر سه جلدو خریدم البته اولیش رایگان بود خلاصه از شما بیشتر زبونم مو در اورد چشام کور شد از بس اینجا اومدمو سایتارو چک کردمو پرسیدم که کی جلد چهارم میاد اخرشم هنوز ک هنوزه منتظریم عصبی شدیم دیگه
محمدجواد رسایی
۱۳۹۶/۱۰/۵
خیلی خفن بود. خییییییلییی. ازهمین الان این کتاب جز بهترین کتابایی هست که خوندم. ولی صوفی و صوفیا خیلی سنگدل و بی رحم بودن. و اخرش عجیب بود امیدوارم مشکل حل شه و این والتر وین خیلی مرموز بود و اریا عالی بود واین کلهوت‌ها هم باعث شون همه چی قاتی پاتی بشه. همه چی داشت خکب پیش میرفت ها
narges tavakoli
۱۳۹۷/۴/۲۵
داداش داستان و لو نده دیگهههه...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۹۸)