دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق

  • از: احمدرضا صالحی
  • ناشر: انتشارات یوحنا
  • ۸۹۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق

داستان به اوج خود می‌رسد! کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق اثر احمدرضا صالحی، سومین جلد از مجموعه‌ی میدگارد به شمار می‌آید که به ادامه‌ی ماجراجویی‌های آریا می‌پردازد، آریایی که دیگر خام و بی‌تجربه نیست و داستان نیز ابعاد جدی‌تر و خشن‌تری به خود می‌گیرد.

درباره‌ی میدگارد 3:

جلد سوم اوج هیجان این مجموعه‌ی خواندنی است و رازهای شگفت‌انگیز افسانه چشمه کوه مشرق در آن برملا می‌شود و نویسنده با پختگی و عمقی که به این حماسه می‌دهد شما را شگفت‌زده می‌کند. توصیف مبارزات خشن به حدی باورپذیر است که تا مدت‌ها آن را از یاد نخواهید برد.

از جملات نقاط قوت میگارد 3 (Midgard) توانایی فوق‌العاده‌ی احمدرضا صالحی در خلق شخصیت‌های فرعی ماندگار است که در طول ماجرا به جذابیت داستان سرنوشت آریا اضافه می‌کند. این پسر پری‌زاد همچنان شخصیت اصلی و کلیدی مجموعه محسوب می‌شود اما سایر افرادی که در رمان حضور دارند نیز بسیار مهم هستند.

رمان میدگارد 3 اثری شیوا است که بیانی ساده دارد و با هر بار مطالعه اسرار جدیدی را در آن کشف می‌کنید و مطمئن باشید که خواندن یک باره‌ی این کتاب برای درک تمام مطالب آن، کافی نیست.

مجموعه میدگارد:

احمدرضا صالحی در این مجموعه‌ی جذاب و خواندنی، دنیایی فانتزی خلق کرده است و تلاش می‌کند تا با استفاده از فرهنگ ایرانی داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز به شما ارائه دهد و به حق که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و مجموعه‌ی میدگارد امروزه طرفداران بسیاری دارد.

کتاب میدگارد 3 مناسب چه کسانی است؟

کسانی که به خواندن کتاب‌های فانتزی علاقمند هستند، این مجموعه‌ی هیجان‌انگیز را از دست ندهند.

در بخشی از کتاب میدگارد 3 می‌خوانیم:

همزمان با صدای طبل‌ها، سکوت پُر استرسی همه جا سایه گستراند. تیراندازهای دو تیم سر جای خود، بی حرکت ایستاده بودند و هر دو چشم به داورهای وسط که دو جوان قوی هیکل بودند، دوخته بودند.

داورها گریزنده‌های سیاه و سفید را که با تسمه‌های چرمی محکم بسته شده بودند حمل می‌کردند. با برخاستن صدای طبل‌ها هر دو داور همراه با هم گریزنده‌ها را رها کردند و خود نیز با عجله از میانه میدان کنار رفتند و در جایگاه مخصوص خود قرار گرفتند.

 ۳۹۲ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7767-68-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: پرستو
فصل دوم: سکویا
فصل سوم: نفرین ابدی
فصل چهارم: کینه
فصل پنجم: ارتش پنج هزار نفره
فصل ششم: حیله‌گر
فصل هفتم: سیروان
فصل هشتم: جنگل خولاهان
فصل نهم: مبارزه با دهاکا
فصل دهم: حادثه غیرمنتظره

راهنمای دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق

برای دانلود کتاب میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  میدگارد 3: افسانه چشمه کوه مشرق
الف.ر.صالحی A.R.SALEHI
۱۳۹۶/۶/۴
ممنون از دوستان و خوانندگان عزیز که انقدر به بنده لطف دارند.
باید خدمت دوستانی که در مورد جلد ۴، میپرسند، عرض کنم که جلد ۴ در حال نگارس میباشد و مدتی طول میکشه تا به اتمام برسه و به بازار عرضه بشه.
عباس نظری زنگنه
۱۳۹۶/۷/۳۰
بسیار زیبا بود اون هم از یک نویسنده ایرانی. واقعا عالیه. جلد چهارم چه زمانی چاپ میشه؟
محمدجواد رسایی
۱۳۹۶/۱۰/۵
خیلی خفن بود. خییییییلییی. ازهمین الان این کتاب جز بهترین کتابایی هست که خوندم. ولی صوفی و صوفیا خیلی سنگدل و بی‌رحم بودن. و اخرش عجیب بود امیدوارم مشکل حل شه و این والتر وین خیلی مرموز بود و اریا عالی بود واین کلهوت‌ها هم باعث شون همه چی قاتی پاتی بشه. همه چی داشت خکب پیش میرفت ها
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۶۹)