دانلود کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب

کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب اثر احمدرضا صالحی، از مجموعه‌ی پرطرفدار میدگارد است که به ادامه‌ی ماجراجویی‌های آریا در دنیای سحر و جادو می‌پردازد، دنیایی که هیچ رحمی ندارد و آریا که دیگر فرد قدرتمندی است تلاش می‌کند تا در کنار دوستانش با دشمنان مبارزه کند.

درباره‌ی میدگارد 4:

داستان این رمان خواندنی با کیارش آغاز می‌شود که در زندان به سر می‌برد و در آن‌جا شرایط بدی دارد. کیارش از زیرکی خود استفاده می‌کند و با شاهزاده صوفیا معامله‌ای می‌نماید. کیارش مدعی می‌شود که می‌تواند صوفیا را از آن‌جا نجات دهد اما در ازایش باید قول بدهد که با دوستانش کاری نداشته باشد. صوفیا می‌پذیرد که از جان دخترها بگذرد اما آریا نه! کیارش هم که به قدرت و توانایی دوستش اعتماد دارد با این دختر معمامله می‌کند و... . ‌

از جملات ویژگی‌های جذاب رمان میگارد 4 (Midgard) توانایی فوق‌العاده‌ی احمدرضا صالحی در خلق شخصیت‌های مثبت و منفی باورپذیر است که در این داستان نمود بیشتری پیدا می‌کند و باعث می‌شود شما پایان داستان را با هیجان هر چه تمام‌تر دنبال کنید. از طرف دیگر، نویسنده اوج هنرمندی خود را در خلق دنیایی تخیلی به تصویر می‌کشد و تحسین شما را برمی‌انگیزد.

رمان میدگارد 4 پیرنگ داستانی قوی و پیچیده‌ای دارد و شخصیت‌های زیادی در طول داستان بر سر راهتان قرار می‌گیرند، به همین جهت کتاب حاضر از جمله آثاری است که باید چند بار مطالعه کرد.

مجموعه میدگارد:

احمدرضا صالحی در این مجموعه‌ی جذاب و خواندنی، دنیایی فانتزی خلق کرده است و تلاش می‌کند تا با استفاده از فرهنگ ایرانی داستانی تخیلی و هیجان‌انگیز به شما ارائه دهد و به حق که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و مجموعه‌ی میدگارد امروزه طرفداران بسیاری دارد.

کتاب میدگارد 4 مناسب چه کسانی است؟

برای هواداران دنیای فانتزی مجموعه‌ی میدگارد دیگر نیازی به معرفی ندارد؛ اگر به این سبک ادبی علاقه دارید و از سه کتاب پیشین نیز لذت برده‌اید مطمئن باشید از خواندن میدگارد 4 نیز پشیمان نخواهید شد.

در بخشی از کتاب میدگارد 4 می‌خوانیم:

شمشیر با سرعت حیرت‌آوری سرعت گرفت و در چشم بر هم زدنی سینه مرد را شکافت، اما پارسیس به همین قسمت بسنده نکرد و بلافاصله خودش نیز پشت شمشیری که پرت کرده بود پرش سریعی کرد و دو زانو روی شانه‌های مرد فرود آمد و خیلی سریع شمشیر را از سینه او بیرون کشید و قبل از این که دیگران به خودشان بیایند چه اتفاقی افتاده است، نفر بعدی و بعدی نیز طعمه مهارت رزمی پارسیس شدند.

اما در همین اثناء یکی از مردان رداپوش دست‌هایش را باز کرد و با حرکتی که جادو در آن آشکار بود، مادر پارسیس را به سمت خودش کشید و خنجرش را زیر گلوی او گذاشت و خطاب به پارسیس نهیب زد:

- اگه یه حرکت دیگه بکنی گلوشو می‌برم!

پارسیس سر جایش ایستاد و در حالی که دینارگل را در پناه هیکل ورزیده و تنومندش می‌گرفت، شمشیرش را به حالت تهدید آمیزی به سمت مرد گرفت و خیلی جدی گفت:

- با کاری که الان کردی، دیگه زنده از این عمارت بیرون نمیری. رهاش کن تا خشم من گریبان باقی افرادت رو نگیره!

مرد که کم کم ترس درون چشم‌هایش هویدا می‌شد، خنجر را محکم‌تر زیر گلوی زن فشرد و گفت:

- ما فقط اون دخترو می‌خوایم؛ بدش به ما تا دیگه کسی آسیب نبینه...

پدر پارسیس همراه با نیزه‌ای که در دست داشت به پسرش پیوست. بقیه مردان رداپوش به سرعت اطراف آن‌ها حلقه زدند.

پدر پارسیس در جواب ادعای مردی که دینارگل را طلب کرده بود گفت:

- این دختر هدیه زئوسه و الان در پناه ماست. اگه همه رو هم بکشی نمی‌تونی دستتو بهش بزنی ابلیس!

مرد رداپوش با شنیدن این جمله و بدون این که تعلل کند گلوی مادر پارسیس را برید و او را رها کرد.

 ۵۴۲ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7767-66-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۸۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۵۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول/ پیشگویی کهن
فصل دوم/ هرمان
فصل سوم/ سردار سیروس
فصل چهارم/ غار مرموز
فصل پنجم/ حمله به تالار هفتم
فصل ششم/ روح مار پیکر
فصل هفتم/ خداحافظ تینا
فصل هشتم/ فرار
فصل نهم/ ارتش آرمنته
فصل دهم/ حمله مخفیانه

راهنمای دانلود کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب

برای دانلود کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  میدگارد 4: نفرین مهتاب

نظرات کتاب میدگارد 4: نفرین مهتاب

سعیده ابراهیمیان
۱۳۹۸/۶/۳۰
این کتاب باید بره فیلم شه به خدا محشره اصلا توی طول داستان متوجه نمیشی داستانه لامذهب انگار واقعیه واقعیه
این وردا رو از کجا آوروین به خدا من شک میکنم که ایا شما واقعا همه این وقایع رو دیدین آخه انقد دقیق؟
علیرضا حقیقی
۱۳۹۸/۶/۲۰
!!!!!!Waooowww!!!!!!!
خوش ساخت خوش ساخت خوش ساخت.!
یعنی الحق که با اختلاف زیاااااد برترین جلد بود!

اینقدر پرفراز و نشیب روایت شده بود که عین این فیلم خارجیای امروزی (اسپیلبرگ، اسکورسیزی، جیمز کامرون.. )
شده بود..
فقط میتونم بگم این جلد مختص کتاب بازای حرفه ایه یجورایی.
شاید اولای داستان به نظر
خواننده‌های مبتدی گیج کننده بیاد اما لامصب یه جاهایی چنان در هم میکوبه همه چیزو که زمین و زمان جلوش کم میارن!!ونمیخوام داستانو لو بدم فقط همینقد بگم که اواخر داستان که دیگه خفقان دست به شمشیر میبره هیجان چنان بالا میره که آدرنالین از گوشام میخواست بزنه بیرون..
و با یه پایان حرفه‌ای که دیگه چیزی برای حرف باقی نگذاشت...
طوری که مخاطب حس میکنه اول یه ماجرای پرهیجان زندانی شده و هیچ چاره‌ای جز ادامه دادن و لذت بردن نداره..
روزی که این داستانو شرو کردم هرگز فکر نمیکردم به اینجا برسه...
عاشقتم آقای نویسنده..
Sina .
۱۳۹۹/۸/۲۴
عرض سلام خدمت اقای صالحی. ببخشید بنده چند تا نقد و چند تا تعریف از کتابتون دارم. اول اینکه میدگارد 4 بسیار داستان زیبا و پر پیچ و خمی بود و ذهن خواننده رو مشغول میکرد. و اما نظر بعدی اینه که تو کتاب خیلی از قسمت‌ها به لطف وزارت ارشاد حذف شد. من به پیشنهاد دارم، رمان میدگارد طرفدار‌های خودش رو داره و اگه واقعا یه نفر کتابی رو دوست داشته باشه حتما نیاز نیست که نسخه چاپیش رو بخره. شما میتونید جلد بعدی رو در داخل یه وبگاه بزارید حالا فوق فوقش اینه که فیلتر بشه سایتتون که با فیلتر شکن این موضوع حل میشه. پولش هم مسئله‌ای نیست بالاخره همون پول رو یا باید به کتابخونه بدیم یا از اینجا بگیریم. جلد‌های قبلی خیلی حذفی داشت خودتون بهتر میدونید که یک کتاب هیچوقت کلماتش برای خواننده جذابیت نداره بلکه تصور کلمات و روح بخشیدنش درون ذهنه که داستان رو زیبا میکنه. ما که قرار نیست با چند تا پاراگراف جنسی که تحریک بشیم. اخه کی با چند تا کلمه تحریک میشه که وزارت ارشاد اینطور داره سانسور میکنه. سانسور کردن به روح داستان لطمه میزنه و تصورات خواننده رو بهم میریزه. بالاخره شما تو هر رمان خارجی که نگاه کنید چندین صحنه جنسی داره. حالا ما نگفتیم که تو عمق ماجرا برید و خیلی توضیح بدید😂فقط در همون حد که تصوراتمون رو بهم نریزه. من بالا هم گفتم شما بیاید یه سایت بزنید و معرفیش کنید و اونجا میدگارد رو با قیمتی که مدِ نظر دارید قرار بدید. حداقلش اینه دیگه تو کتاب مورد‌های حذفی نمیبینیم.
عزیزان خواهش میکنم لایک کنید تا این کامنت بالا بره و اقای صالحی ببینند و پاسخ بدند (باور کنید لایک گرفتن برام مهم نیست اینجا که اینستا نیست. میتونید بعد اینکه اقای صالحی جواب دادند لایکتون رو پس بگیرید چون حداقل خودم خیلی مشتاقم جواب بدند)
مشاهد همه نظرات (۱۰۰۱)