دانلود کتاب می‌خواهم تغییر کنم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب می‌خواهم تغییر کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب می‌خواهم تغییر کنم

در کتاب می‌خواهم تغییر کنم سعی بر این است که باورهایمان را از خود و دنیای اطراف تغییر دهیم و به عبارتی ابتدا خود را بهتر بشناسیم. سپس آنچه را که اتفاق می‌افتد به عنوان نتیجه رفتارمان بپذیریم. پذیرش؛ مهمترین دیدگاهی است که سعی بر نهادینه ساختن آن داریم.

هر انسانی از اتفاقات و خاطرات گوناگون زندگی خویش برداشت‌های مخصوص و ویژه‌ای دارد که همین برداشت؛ افکار و به دنبال آن احساسات متفاوتی را بوجود می‌آورد. در واقع همه حق دارند که با توجه به برداشت‌های ذهنی‌شان فکر کنند، احساس کنند و برای زندگیشان تصمیم بگیرند. همین برداشت‌های متفاوت است که باعث می‌شود آدم‌ها با هم تفاوت داشته باشند.

به راستی اگر ما توان شنیدن نظرات و عقاید گوناگون و نوع زندگی‌های متفاوت و... را داشتیم آیا واقعا رنجش و یا نزاعی در می‌گرفت؟ یک چیز در همه افراد مشترک است و آن هم متفاوت بودن است. اگر ما، آدم‌ها را با تمام تفاوت‌ها، سلیقه‌ها و انگاره‌هایشان بپذیریم و درک کنیم و به همه آنها حق بدهیم؛ از همه مهمتر نقش خودمان را در هر اتفاقی بپذیریم، آن وقت دنیایی خواهیم داشت سرشار از صلح و آرامش.

مشکلات رفتاری، گفتاری و پنداری دیگران راحت‌تر درک می‌شود اگر ما تفاوت دیدگاه‌های یکدیگر را بپذیریم و از طرفی وقتی از خود شناخت بیشتری پیدا کردیم به مراتب راحت‌تر می‌توانیم مسئولیت رفتارهای خود و بعضا خسارتی که به دیگران وارد می‌کنیم را عهده‌دار شویم. در این کتاب ترازنامه اخلاقی از خودمان می‌گیریم و به بررسی رفتارهای مثبت و منفی خود می‌پردازیم.

امیدواریم با مطالعه این کتاب؛ تغییر زاویه نگرش نسبت به خود و دیگران ایجاد گردد و در پایان این راه بتوانیم هر مساله‌ای را از چند بعد بررسی کنیم: یکی از زاویه دید خودمان و دیگری از زاویه دید کسی که با او تقابل داشته‌ایم و سوم از زاویه دید یک ناظر بی طرف که بدون هیچ پیش داوری و قضاوتی به نظاره نشسته است.

 ۱۱۰ صفحه، ۱۱۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9789648880538 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب می‌خواهم تغییر کنم

برای دانلود کتاب می‌خواهم تغییر کنم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  می‌خواهم تغییر کنم

نظرات کتاب می‌خواهم تغییر کنم

ابراهیم بهمنیاری
۱۳۹۶/۳/۱
سلام.
نکات کاربردی را نویسنده جمع اوری نموده از جمع اوری مطالب ممنونم. بیشتر نکات در دیگر کتابهای که خوانده بودم رویت شده بود. چند نکته جدید هم از این کتاب یاد گرفتم.
نمره 15به این کتاب می‌دهم و تشکر می‌کنم از جمع اوری مطالب
hassan morshedi
۱۳۹۴/۱/۱۹
اگه بادقت این کتاب روبخونیم می‌تونیم خیلی چیزها ازاین کتاب یادبگیریم. توصیه من به همه دوستان این است که این کتاب رابه دقت بخوانند
مینا رنجبر
۱۳۹۵/۴/۲۵
من تغییرات و درون خودم حس میکنم با خوندن این کتاب. ب شماها هم پیشنهاد میکنم.
مشاهد همه نظرات (۱۸)