دانلود کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم

سعیده مفیدی نسب در کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم با بیانی روان و تصاویری زیبا نرم افزار فتوشاپ را به شکلی پیشرفته و کامل به کودکان آموزش می‌دهد.

نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای ویرایش تصاویر و طراحی گرافیک است، این نرم افزار محبوب که از سال 1990 وارد بازار شده، کاربردهای فراوانی در دنیا دارد و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان در حال استفاده از آن هستند، امروزه مشاغل بسیاری نیازمند فتوشاپ هستند و می‌توان فتوشاپ را یک صنعت و کار با فتوشاپ را یک شغل حرفه‌ای به حساب آورد.

هدف از طراحی و تالیف این کتاب، ارائه مجموعه‌ای از دروس، تمرین‌های ساده، جذاب و قابل فهم، جهت تسهیل و تکمیل علاقه‌مندی و یادگیری کودکان به کامپیوتر و نرم افزار فتوشاپ است، همچنین هدف دیگر مرتفع نمودن نیاز مدرسین کامپیوتر در مدارس ابتدایی و دانش آموزان به جهت در دسترس داشتن تمریناتی کامل در حوزه آموزش فتوشاپ است.

سوالات در کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5 به گونه‌ای خلاق و جذاب طراحی شده‌اند، به طوری که دانش آموزان در هنگام استفاده از این کتاب احساس خستگی نخواهند کرد و از یادگیری فتوشاپ لذت خواهند برد. حل بعضی از سوالات برای دانش آموزان، به شکل آموزش غیر مستقیم و حل معما و کاوشگری است.

کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به شکل روان و جالبی آموزش‌ها را برای دانش‌آموزان دبستانی ارائه می‌دهد و تجربه‌ای جدید و متفاوت برای یادگیری کامپیوتر و نرم‌افزارهای گرافیکی برای کودکان به وجود می‌آورد؛ همچنین با ارائه سوالات و تمرینات، باعث تثبیت یادگیری در ذهن آن‌ها می‌شود.

 ۶۲ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7789-13-1 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم

برای دانلود کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم

نظرات کتاب نرم افزار فتوشاپ پیشرفته CS5 - جلد سوم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.