دانلود کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

اگر نمی‌دانید که چگونه باید مشتریان جدید برای کسب‌وکارتان جذب کنید و راه‌های همیشگی هیچ کمکی به شما نمی‌کند، کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان (چکیده کتاب) نوشته‌ی راجر دالی، همان چیزی است که به دنبالش هستید چرا که این کتاب تکنیک‌های عملی برای استفاده از علوم اعصاب و تحقیقات رفتاری را به شما آموزش می‌دهد تا مشتریان جدیدی را به خود وفادار کنید.

درباره کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان:

پایه و اساس ایده‌ها و استراتژی‌های به کار رفته در کتاب نفوذهن (Brainfluence) این است که بخش اعظمی از فرآیندهای تصمیم‌گیری انسان ناخودآگاه است. به عقیده جرالد زالتمن، نویسنده و استاد بازاریابی دانشگاه هاروارد، 95 درصد از احساسات، افکار و یادگیری انسان به‌طور ناخودآگاه شکل می‌گیرد. بازاریابی عصبی کاملاً در مورد شناخت چگونگی عملکرد مغز و بهره‌گیری از این شناخت جهت توسعه بازاریابی محصولات است. بیشتر مشتریان اغلب قادر نیستند درک کنند یا به‌ خوبی بگویند که چرا در بازار‌، فلان تصمیم را می‌گیرند؛ بنابراین با سؤال کردن از آن‌ها نیز نمی‌توان به جواب این پرسش رسید.

در واقع این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه می‌توان با درک الگوهای تصمیم‌گیری، تحقیقات عصب شناختی و رفتاری، بازاریابی بهتری برای مصرف‌کنندگان اعمال کرد. این فرآیند، بازاریابی عصبی نامیده می‌شود. تحلیل‌گران از این روش استفاده می‌کنند تا بتوانند تمایل و علایق مصرف کننده و واکنش‌ها و تصمیمات مشتریان را اندازه‌گیری و بررسی کنند.

با راجر دالی بیشتر آشنا شویم:

راجر دالی (Roger Dooley) نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی، وبلاگ محبوبی دارد که درباره شناخت عملکرد مغز و تاثیر آن بر بازاریابی، تبلیغات و فروش سخن می‌گوید.

در واقع او سخنرانی است که اکثر برنامه‌هایش به ارتباط بین فروش محصولات برندها و پیام‌های ذهنی مصرف‌کنندگان می‌پردازد و سال‌هاست که در پژوهشکده‌ها و شرکت‌های مختلف فعالیت کرده است.

کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب به علاقه‌مندان حوزه بازاریابی مخصوصاً کسانی که بازاریاب و در کار فروش محصولات و خدمات هستند و دوست دارند نحوه تعامل و ارتباط با مشتریان را بدانند، به شدت توصیه می‌شود. این کتاب باعث می‌شود مخاطب‌شناسی بهتری داشته باشید و با روش‌های نوین جهانی کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

جملات برگزیده کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان:

- هر برندی باید رایحه‌ای مشخص داشته باشد؛ آن رایحه عامل موفقیت اصلی در ایجاد پیوند احساسی عمیق‌تر با مشتری است.

- انسان‌ها به‌راحتی تصاویر را به عنوان تجسم واقعیت تفسیر می‌کنند و همین ویژگی، عکس‌ها و تصاویر را به همراه قدرتمندی برای محتوای تبلیغاتی تبدیل می‌نماید.

- مهم‌ترین درسی که می‌توان آموخت این است که شعاری که به شما قول دهد پولتان به هدر نخواهد رفت، مشتری را افزایش می‌دهد.

- اگر قصد دارید فردی را متقاعد کنید کاری را انجام دهد، در گوش راستش صحبت کنید.

در بخشی از کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان می‌خوانیم:

ما در کاربردهای زبانی‌مان معمولاً از هر چیزی که بالاست به نیکی یاد می‌کنیم. بهشت بالای سرمان است و جهنم یک جایی آن پایین‌ها. خدا روی کوه ظاهر می‌شود، نه در درّه و چاه. کسی که مورد تحسین ماست در نظرمان جایگاه والایی دارد و نگاهمان به آن‌کس که مطلوب ما نیست از بالا به پایین است. ارتباط بین خوبی‌ها و جایگاه رفیع آن‌ها، صرفاً از ناخودآگاه ما سرچشمه نمی‌گیرد، بلکه جایگاه و مکان فیزیکی ما نیز بر رفتارمان اثر می‌گذارد.

از آنجا که سازمان‌های غیرانتفاعی برای دریافت کمک‌ و جذب داوطلبان باید تماماً به اقدامات نوع‌دوستانه متکی باشند، کاربردهای زیادی برای مفهومی که پیش از این گفته شد به ذهن می‌رسد. قرار دادن میز دریافت کمک‌ها در بالای راه‌پله‌ها یا پله‌برقی‌ها کار موثر و امتحان شده‌ای است. نوع‌دوستی در بیشتر کسب‌وکارها نقشی ندارد، ولی همکاری اهمیت زیادی دارد. استفاده از تاثیر ارتفاع در فعالیت‌های گروهی یا متقاعد ساختن افراد در پیشبرد سریع پروژه، موثر واقع می‌شود.

همۀ ما از دیدن تصاویر کودکان لذت می‌بریم؛ اما این تصاویر، گذشته از جذابیتشان، در نظر اکثر افراد بالغ، قدرت دیگری نیز دارند: تصاویر کودکان می‌تواند باعث ترغیب رفتارهای نوع‌دوستانه شود. در بحث ایمنی و حفاظت نیز می‌توان از تأثیر کودکان استفاده کرد. شرکت تایرسازی میشلن، در یکی از آگهی‌های تجاری‌اش تصویر کودکی را در کنار تصویر یک تایر قرار داد تا ایمنی بالای محصول را گوشزد کند. شاید شما بخواهید از تایر ارزان قیمت استفاده کنید و خطر شکستن گردنتان را بپذیرید، اما آیا این کار را با آن کودک دوست داشتنی هم می‌کنید؟

 ۳۴ صفحه، ۳۳۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره ره‌آورد مدیریت
یادداشت اختصاصی «راجر دولی» برای خوانندگان نشریه «ره‌آورد مدیریت»
مقدمه: به 95 درصد از مغز مشتری‌تان بفروشید
فصل اول: نفوذ بر ذهن، قیمت‌گذاری و خط کالا
فصل دوم: نفوذ بر ذهن، حسی
فصل سوم: نفوذ بر ذهن، برندسازی
فصل چهارم: نفوذ بر ذهن، نسخه‌های چاپی
فصل پنجم: نفوذ بر ذهن، تصویر
فصل ششم: نفوذ بر ذهن، وفاداری و اعتماد
فصل هفتم: نفوذ بر ذهن، افراد
فصل هشتم: نفوذ بر ذهن، تحقق یک آرمان
فصل نهم: نفوذ بر ذهن، تبلیغ‌نویس
فصل دهم: نفوذ بر ذهن، مصرف‌کنندگان
فصل یازدهم: نفوذ بر ذهن، جنسیت
فصل دوازدهم: نفوذ بر ذهن، خریدار
فصل سیزدهم: نفوذ بر ذهن، ویدئو، تلویزیون و فیلم
فصل چهاردهم: نفوذ بر ذهن، وب‌سایت

راهنمای دانلود کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

برای دانلود کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

نظرات کتاب نفوذهن: 100 راه برای متقاعد کردن مشتریان

هادی پاک فطرت
۱۳۹۹/۱۱/۲
من با این که این کتاب رو قبلا خوانده بودم اما وقتی دوباره بهش مراجعه می‌کنم چیزهای جالب بیشتری یاد میگیرم
این کتاب رو توصیه میکنم به همه دوستان به دو دلیل
۱- کتاب ساده و روان نوشته و ترجمه شده با حجم کم
۲- هم مطلب تازه یاد میگیری و هم عکس العمل‌های فروشنده‌ها رو متوجه میشی
بهزاد پارسا
۱۳۹۹/۹/۵
کتاب جالب و کاربردیه، البته خیلی خلاصست هر فصل که خونده بشه و کمی روش تامل کنیم پیشرفت شغلی میتونه برامون داشته باشه از بخشی که می‌گفت احساس بر منطق مقدم است من تونستم چند مشتری جدید پیدا کنم
امید سروش
۱۳۹۹/۷/۱۳
به قدری خوب بود که باید صد بار خونده بشه. توصیه می‌کنم صوتیش رو هم دانلود کنین. کتاب با مثال‌های کاربردی روش‌های بازاریابی عصبی رو توضیح می‌ده.
مشاهد همه نظرات (۱۱)