دانلود کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات

در کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات نوشتۀ ویل گلنون به دوره‌ای فشرده در آموزش مهربانی دعوت می‌شوید! این اثر خواندنی از مفهوم مهربانی و تاثیرات شگفت‌انگیز آن بر زندگی سخن می‌گوید و با ارائه راهکارهایی عملی شما را مرحله به مرحله با چگونگی مهربانی با خود آشنا می‌سازد.

دربارۀ کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات:

آیا تا به حال عمیقاً به معنا و مفهوم مهربانی اندیشیده‌اید؟ اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که مهربانی را صرفاً در ارتباط با دیگران تعریف می‌کنید، این اثر جادویی را حتما مطالعه کنید.

ویل گلنون (Will Glennon) در این کتاب ابتدا شما را با فلسفه و چیستی مهربانی آشنا می‌کند و به تفصیل از تأثیرات مهربانی بر زندگی فردی و اجتماعی می‌گوید. بی‌شک یکی از نقاط قوت کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات، (Practice Random Acts of Kindness) ذکر جملات برگزیده از کتب مقدس و افراد مشهور است که سخن را چندین برابر می‌کند.

در حقیقت مهربانی یک امکان دلپذیر است، می‌توانیم موقعیت‌های فراوان روزمره را امکانی برای رشد و توسعه مهربانی به خود و دیگران در نظر بگیریم، می‌توانیم این ظرفیت را که در وجودمان نهاده شده است تا واپسین روز حیات دست نخورده نگه داریم و موهبت شادمانی ناشی از یگانگی عمیق با خود و همراهی صمیمانه با دیگران را از دست بدهیم. انتخاب با ماست...

کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات به چه کسانی توصیه می‌شود؟

خواندن این اثر الهام‌بخش به تمامی افرادی که خواهان ایجاد تغییری مثبت در زندگی‌شان هستند پیشنهاد می‌شود.

جملات برگزیدۀ کتاب نقشۀ مهربانی با همه جزئیات:

- از آنجایی که با شاد کردن دیگران، شادی بیشتری نصیب خودمان می شود، باید بیش از توان خود به فکر خوشحال کردن دیگران باشیم. (النور روزولت )
- درنهایت، هر کاری که در طول عمرمان کرده باشیم به اندازه دوست داشتن یکدیگر اهمیت ندارد. (دافنه رز گینگما)
- در نهایت چیزی بیش از آنچه برایش ریسک کرده ایم، نصیبمان نخواهد شد. (شلدون کوپ)
- اشتباه ما اینجاست که اعتقاد داریم اعمال از باورها متابعت می کنند، در حالی که تجربه کردن است که باور ها را می سازد. (کشیش سیسیل ویلیامز)

در بخشی از کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات می‌خوانیم:

«در سالنامه ی دوره ی دبیرستانم، هر کسی درباره ی این که می خواهد در زندگی چه کاره شود، جمله ای نوشت. پاسخ من این بود که می خواهم یک انسان خوب باشم. فکر می‌کنم دقیقاً مردی را برای ازدواج انتخاب کردم تا این تصمیم محک بخورد. اگرچه هر دو شاغل بودیم اما بیشترین سهم از کارهای خانه به عهده ی من بود، چون همسرم به استراحت نیاز داشت. من بدون ناراحتی، بعدازظهرها و آخر هفته ها را به تنهایی در خانه می ماندم، چون او نیاز داشت تا اوقاتی را با دوستانش بگذراند و یا اینکه قرار کاری مهمی داشت. من تسلیم تمام خواسته های او بودم؛ آن قدر نیازها و رویاهای خود را نادیده گرفتم که همه ی آن ها را از یاد بردم. بعد از مدت ها فهمیدم علیرغم تمام تلاشم برای مهربان بودن، کم کم به موجودی خشمگین و عصبانی تبدیل شده ام. فکر می‌کنم خیلی دیر توانستم به چنین درکی برسم. ده سال طول کشید تا این عصبانیت در من شکل بگیرد و او مرا خودخواه بنامد و این رابطه از هم بپاشد. من فراتر از حدود توان خود قدم برداشته بودم و احساس می کردم که کاملاً فرسوده و ناتوان شده ام.»

مهربانی از یک قلب سرشار جاری می شود و نمی تواند به عنوان یک وظیفه، یا نشأت گرفته از احساس گناه و یا از روی ترس، انجام شود، زیرا کاری که از سر وظیفه، احساس گناه و یا ترس انجام شود، قلب را تهی می‌کند و توان ما را می گیرد.

برای اینکه با قلبی سرشار و لبریز زندگی کنیم و بتوانیم با دیگران مهربان باشیم، باید نخست به نیازهای خود اهمیت دهیم و رویاهای خود را بپرورانیم. این بدان معناست که مرزهای خود را بشناسیم و به آرامی و با مهربانی این حدود را مشخص کنیم. این کار خودخواهی نیست - این ضروری ترین کاری است که این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانیم به دیگران توجه کنیم.

 ۱۹۰ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-96802-0-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۷۵۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
مهربانی یک نگرش و یک حرکت است
مهربانی از خانه آغاز می‌شود
مهربانی به گونه‌ای مواج در دنیا انتشار می‌یابد
مهربانی، شادی و آرامش ذهن می‌آفریند
مهربانی، عشق و شفقت ایجاد می‌کند
مهربانی: غذای جسم و روح

راهنمای دانلود کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات

برای دانلود کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقشه مهربانی با همه جزئیات

نظرات کتاب نقشه مهربانی با همه جزئیات

.R H
۱۳۹۹/۱۱/۱
کتاب خوبی است. خوندنش برای احیای مهربانی و تابش گرمای آن بر یخ بی رحمی‌ها توصیه میشه.
مشاهد همه نظرات (۱)