دانلود کتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

عکس جلد کتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
قیمت:
۱۷۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

در کتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد، نوشته آلبرت الیس وآرتور لانگ هدف این است که به شما نشان دهیم چطور می‌توانید فعال، سرزنده و با شور و نشاط و حتی متوقع زندگی کنید و قربانی تلاش‌های خودتان نباشید.

ما مجموعه‌ی قدرتمندی از مهارت‌ها را به شما می‌دهیم تا رؤسا، همکاران، ناظران، همسر، بچه‌ها، والدین، همسایه‌ها، دوستان، عزیزان و دیگر کسانی که هر روز با آن‌ها سروکار دارید، نتوانند اعصابتان را به هم بریزند. به ندرت همه‌ی این اشخاص همیشه باعث ناراحتی‌ ما می‌شوند، اما بسیاری از ما گه‌گاهی اجازه داده‌ایم کسی دکمه‌‌ی اعصابمان را فشار دهد. 

دنیای امروز می‌تواند تاحدودی گیج‌کننده باشد، نه فقط در سطح جهانی، بلکه در زندگی روزمره‌مان.  تعجبی ندارد که در این دوران اشخاص و مسایلی این چنینی به‌راستی می‌توانند دکمه‌های اعصاب‌ ما را فشار دهند. این ممکن است فردی باشد که دکمه‌ی اعصاب ما را فشار می‌دهد: همکاری"همه‌چیزدان"، رئیسی زیادی منتقد، سرپرست و ناظری با حالت دفاعی، همسری بی‌احساس، بچه‌ای سرسخت، دوستی بهانه‌گیر، تعمیرکاری بی‌اعتنا، قوم و خویشی منفی. 

کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد (how to keep people from pushing your buttons) روش‌هایی خاص و واقع‌بینانه‌ در اختیار شما قرار می‌دهد تا اشخاص و موضوعات را از فشار دادن دکمه‌هایتان بازدارید. در این کتاب از حرف و حدیث‌های نظری و روان شناسی ساده‌انگارانه، روش مثبت‌اندیشی سطحی، خبری نیست. در عوض، به مجموعه‌ای از مهارت‌های بسیار خاص اشاره شده است که وقتی اشخاص و موضوعات دکمه‌ی اعصابتان را فشار می‌دهند، طرز واکنش‌ شما را در جهت درست هدایت می‌کند و این روش کارایی دارد!

زندگی کوتاه و ارزشمند است. دکتر آلبرت الیس (Albert Ellis) و آرتور لانگ (Arthur lange) به شما کمک خواهد کرد تا در کاری که انجام می‌دهید موفق شوید و از این سفر لذت ببرید. آن‌ها به شما نشان خواهند داد چطور واکنش‌های افراطی‌تان را نسبت به اشخاص و موضوعاتی که دکمه‌های اعصابتان را فشار می‌دهند، مهار کنید. 

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: چطور به اشخاص و موضوعات اجازه می‌دهیم دکمه‌های اعصاب ما را فشار دهند
فصل 2: باورهای نامعقولی که باعث می‌شود به دیگران اجازه ‌دهیم اعصابمان را به هم بریزند
فصل 3: ترجیحات واقع‌بینانه: جایگزینی مناسب برای تفکر نامعقولی که باعث ناراحتی ما می‌شود
فصل 4: ده باور نامعقول که با استفاده از آن‌ها به اشخاص و موضوعات اجازه می‌دهیم بی جهت اعصابمان را به هم بریزند
فصل 5: چگونه تفکر نامعقولتان را تغییر دهید: چهار گام به‌سوی موفقیت
فصل 6: چگونه در محل کار اجازه ندهید افراد و موضوعات اعصابتان را به هم بریزند
فصل 7: همسران: اصلی‌ترین عامل به‌هم ریختن اعصاب
فصل 8: فرزندپروری: آزمون یکی به آخر
فصل 9: کثرت عواملی که اعصابتان را به هم می‌ریزد
فصل 10: در مقابل آن‌ها بایستید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
نویسنده،
مترجمشمس الدین حسینی، الهام آرام نیا
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-061-1
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۹۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد

مسعود سواری
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
نویسندگان این کتاب، برخلاف خیلی از کتاب‌های موفقیت دیگه که مثبت اندیشی و تلقین به خود رو رواج میدن، یک روش علمی و کاربردی رو معرفی کردند که به کارگیری اون با کمی تمرین و صد البته همت، امکانپذیره.
این کتاب، سیستم یا الگویی رو شرح میده که نویسندگان کتاب اسمشو ABC گذاشتن. شما اول باید این الگو رو به
درستی بفهمید. فهمیدن این الگو به شما کمک میکنه تا دلیل اصلی هیجانات افراطی خودتون رو تشخیص بدین. بعد از اون سرتاسر کتاب نحوه کنترل این هیجانات بر اساس الگوی ABC هست.
کتاب حاوی ده‌ها مثال جالب هست که واسه من عینا اتفاق افتادن. من چند ماه به طور جدی بر اساس الگوی ABC و رهنمودهای کتاب تمرین کردم و در حال حاضر احساس بهتری نسبت به قبل دارم. دیگه مثل قبل زود عصبی نمیشم و در شرایط مشابه با قبل، کمتر دچار استرس میشم و این رو مدیون این کتاب هستم.
عطا جلالیان
۱۳۹۸/۷/۳
به نظر من توی زندگی فقط باید به فکر خودت باشی.
چون تهش همه میمیریم و اگه کارایی که میخوایم رو انجام ندیم و به فکر حرف مردم یا طرز فکر بقیه درباره خودمون باشیم در واقع رویاها و آرزوهامون رو کشتیم و یک عمر برای آرزوها و خواسته هامون سیاه پوش میشیم و فقط تنها چیزی که اون موقع می‌تونیم بگیم اینکه که کاش برای آرزوهام بیشتر تلاش میکردم.
اولویت هر فرد در زندگی فقط و فقط خودشه.
Fabi Irani
۱۳۹۷/۱۲/۹
اولین کتابیه که می‌بینم به روشی غیر از روش‌های روتین و غیر کاربردی اومده کنترل عصبانیت و خشم رو بیان کرده.
یعنی اومده از ریشه مشکل رو بررسی کرده که اصلا چرا یک شخص عصبی میشه؟ایا دلیلش محرک‌ها هستند یا نه دلیلش عقاید و اعتقادات فرد نسبت به اون محرک هست؟
در کل من خوندن این کتاب رو به هرکسی پیشنهاد می‌کنم. خودم بعد از خوندنش احساس آرامش بیشتری دارم.
Elmira Dadras
۱۳۹۶/۴/۷
به نظر من کتابی خیلی خوب و کاربردی هستش و روش آموزش و ارائه‌ی مطالب برای مخاطب به شیوه‌ی خیلی خوبی مطرح شده که قطع به یقین دستاورد مهارت نویسندگان محترم بوده که علاوه بر این، شیوه‌ی ترجمه‌ی درست و بسیار خوب کتاب نیز نقش بسزایی بر موثر واقع شدنش برای مخاطبین داشته... تشکر از مترجمین این کتاب... ناگفته نمونه که مطالعه‌ی این کتاب برای همه افراد ضروریه...
Ahmad Cloner1354
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
با سلام این کتاب و کتابهایی از این قبیل برای همه مردم لازم و ضروری می‌باشد چرا که اتفاقات و برخوردهایی در جوامع امروز پیرامون ما رخ می‌دهد که براحتی می‌تواند آرامش ما را سلب کند تا این جای کتاب که موفق به مطالعه شدم خیلی کاربردی و تاثیر گذار بنظر میاد و من قطعا خواندن این کتاب را به دیگران پیشنهاد میکنم حتی به تکرار مطالعه به خودم نیز پیشنهاد میکنم
با تشکر از کتابراه
مشاهده همه نظرات ۱۳۳