دانلود کتاب نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد

کتاب نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد شامل داستان‌هایی با موضوع طنز، اثر فرانک اکانر ملقب به «چخوف ایرلند» است. این کتاب برندۀ جایزه پولیترز در سال 1962 نیز شده است.

فرانک اکانر (Frank Oconnor) در داستان سمت‌وسویی عاطفی و واقعی را در برابر برخی از حوادث برمی‌گزیند که ناشی از دید خاص او به زندگی ا‌ست. شاید همین طرح و الگوی او در بیان صفات ویژه‌ی افراد، یار او در آفرینش واقعیتی شاعرانه است که ناشی از زندگی، ولی جدا از برخوردهای پراکنده‌ی آن است. این چهره‌پردازی و نقش‌آفرینی را در بیش‌تر داستان‌های کوتاه او، به ویژه در داستان‌های این مجموعه می‌توان به روشنی دید.

در خلاصۀ داستان نوازندۀ شیپوری (The Cornet Player Who Betrayed Ireland) که به ایرلند خیانت کرد آمده است: «میک» نوازندۀ شیپوری در ایرلند است. دو گروه ضدّهم با رهبری «ویلیام اوبرین» و «جانی ردموند» هر روز بر علیه هم شعار داده و هم‌گروه‌های بسیار وفاداری به رهبر خود هستند. میک طرفدار مصالحه و رضایت و پسر نوجوانش طرفدار ویلیام اوبرین است. بعد از مدّتی رهبر گروه ارکستر که بیک نقش مهمی در آن دارد، به دلایل و منافع شخصی از بیک می‌خواهند که غرور و تعصب خود به ویلیام اوبرین را کنار گذاشته و آن را فدای خواستار گروه کند و برای ستایش جانی ردموند بنوازند. با پذیرش این پیشنهاد، میک به عنوان خائنی که به ایرلند خیانت کرد معروف شده و در کشمکشی که میان دو گروه درمی‌گیرد، برای همیشه موسیقی و ایرلند را به همراه پسر نوجوانش ترک می‌کند.

 ۸۰ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7339-22-0 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره‌ی نویسنده
نوازنده‌ی شیپوری که به ایرلند خیانت کرد
اولین اعتراف
مهمانان ملت

راهنمای دانلود کتاب نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد

برای دانلود کتاب نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نوازنده شیپوری که به ایرلند خیانت کرد
گل بخت جون
۱۳۹۷/۱/۲۷
متاسفانه فقط داستان دوم حذبم کرد، ترجمه عااالی
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۱۰/۵
چند داستان کوتاه عالی با طنزی ظریف و غمناک به سبک چخوف.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)