دانلود کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری)

کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری) جلد 5 از مجموعه نی‌نی‌ها نوشته‌ی افسانه شعبان نژاد، شامل داستان‌های خیال‌انگیز برای کودکان است. این اثر مناسب گروه سنی (ب) هست.

این مجموعه طوری طراحی شده که 3 جلد آن برای دخترها و سه جلد آن برای پسرها است. مربیان یا والدین می‌توانند هنگام خواندن قصه، از نام کودک خود به جای نی‌نی دختری استفاده کنند.

افسانه شعبان نژاد، نویسندۀ این کتاب، از کودکی به خواندن شعر و کتاب علاقه زیادی داشت. وی فعالیت‌های خود را در حوزه هنری از سن 18 سالگی آغاز کرد. فعالیت‌های او در حوزه ادبیات کودک و نوجوان از سال 1364، با همکاری در مجله کیهان بچه‌ها شروع شد.

در بخشی از کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری) می‌خوانیم:

هولولو فیش و فوش اومد، از تو سوراخ موش اومد.
اومده بود توی خونه، که نی‌نی رو بترسونه. هولولو گفت: «نی‌نی دختری، جیغ بزن. باید بترسی از من.»
اما نی‌نی نترسید. به هولولو گفت: «تو لولو نیستی، موشی. موش به سر دو گوشی؛ یه موش خوشمزه و چاق. گریه کجاست؟ توی اتاق. یه دیگ داره با آب جوش. چی میپزه؟ خوراک موش.». هولولو گفت: «وای دیگ آب جوش چیه؟ راستی خوراک موش چیه؟ من نمی‌خوام مرده بشم. به جای موش خورده بشم.» بعد هولولو چه کار کرد؟ بدو بدو فرار کرد.

 ۲۴ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0368-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سوسک سیاه
نخود یا ماش
کش کش دودکش
جیغ جیغو
موش موشی جان

راهنمای دانلود کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری)

برای دانلود کتاب نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نی‌نی‌ها و هو‌لو‌لو (نی‌نی دختری)