دانلود کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر

در کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر نوشتۀ کاوه میرعباسی، جنبه‌های مختلف دلدادگی؛ گفتن راز دل، درخواست مهربانی، تامل در معنای عشق، حسادت، وصال، فراغ و... در آینه نامه‌های بزرگان متجلی شده‌اند.

نامه‌ها به نزدیکان همدل و محرمان اسرار بسان نقب‌هایی هستند به دنیای درون مشاهیر و چه بسیار جنبه‌های نهفته سرشت و شخصیت‌شان را آشکار می‌سازند؛ به واسطه‌شان در می‌یابیم فلان فرمانروای جبار چه نازک دل بوده در عرصه عواطف و برعکس، شاعری شهره به لطافت احساسات و ظرافت طبع چه سفاک بوده در روابط عاشقانه. علاوه بر شرح این نکات کمتر شناخته شده، مجموعه (نامه‌های نامداران) اطلاعات فرهنگی، ادبی، هنری و تاریخی جالبی هم به خوانندگان عرضه می‌دارد.

در بخشی از کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر می‌خوانیم:

نامه‌ی هنری هشتم به آن بولین
1528
دوست و دلبرم،
من خودم را و دلم را به دستان تو می‌سپارم و به تو التماس می‌کنم که ما را مشمول لطفت قرار دهی و نگذاری که غیبت ما چیزی از آن کم کند، زیرا که این غیبت خود به قدر کافی اسباب عذاب ما هست. تب عشق ما نیز به مانند آن نقطه در تقویم که در آن هرچند زمین از خورشید دورتر است اما داغ‌تر می‌شود، در دوری از تو سوزان‌تر می‌شود. امید که در مورد تو نیز چنین باشد. باری این امید ما به افزایش مرحمت تو است که در این دوری دلمان را زنده نگاه می‌دارد. اکنون که امکان دیدار رو در رو نیست در جوف این نامه چیزی برایت می‌فرستیم که هرچه بیشتر یادآور دیدار باشد و آن تمثال ما در قاب دستبندی است. بدان که آرزوی ما این است که خودمان در جایگاه تصویرمان بودیم. نوشته شد به دست دوست و خادم وفادارت.

 ۱۴۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2953-43-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

خان اول: رازِ دل
خان دوم: درخواست مهربانی
خان سوم: دستِ رد
خان چهارم: بیم و دلشوره
خان پنجم: خلسه عشق
خان ششم: شوریدگی
خان هفتم: حسادت
خان هشتم: شیرین زبانی
خان نُهم: جدایی
خان دهم: وداع
خان یازدهم: وحدت
خان دوازدهم: ماهیت عشق
خان سیزدهم: عشق مطلق
خان چهاردهم: درباب نامه
خان پانزدهم: آغاز
خان شانزدهم: پایان
خان هفدهم: در یک کلام

راهنمای دانلود کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر

برای دانلود کتاب هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفده خان عشق: فراز و نشیب‌های دلدادگی در نامه‌های مشاهیر
Samin Shahbazi
۱۳۹۷/۲/۱۹
خوبه. 😄
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)