دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

  • از: کبری سبزعلی یمقانی
  • ناشر: انتشارات کلید پژوه
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت به قلم کبری سبزعلی یمقانی، نکات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که با رعایت آن‌ها الماس درونتان تراش خورده و می‌توانید مانند یک شاهزاده بدرخشید.

از جمله مهم‌ترین پیش‌نیازهای رسیدن به موفقیت در هر زمینه‌ای می‌توان به برقراری ارتباط موثر با افراد جامعه اشاره کرد. محبوبیت شما در شبکه گسترده ارتباطات، موفقیت و کامیابی شما را در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی به همراه خواهد داشت. افراد جدیدی که به تازگی با آن آشنا شده‌اید، پیش از هر چیز رفتارهای اجتماعی شما را بررسی کرده و مطابق آن، منش و دیدگاه‌های‌ شما را قضاوت می‌کنند زیرا این تنها بخش قابل رؤیت از شخصیت شماست.

به همین جهت می‌توان گفت که اصلاح و تقویت رفتارهای مورد پسند اجتماعی بخش عمده‌ای از مسیر موفقیت شما را شکل خواهد داد. متخصصان علوم مدیریت، بازاریابی، روانشناسی و جامعه‌شناسی به این فرآیند "برندینگ شخصی" می‌گویند. که در این بحث، به کمک ایجاد تمایز و برتری در رفتارهای اجتماعی خود و سعی در بهبود آن‌ها، می‌توانید در ذهن دیگران تصویر مثبتی از شخصیت خود ایجاد کنید.

کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! (Being Like a Prince and Princess) با ارائه رهنمودهای رفتاری، در تلاش است تا الگوهای رفتار اجتماعی شما را اصلاح کرده و شما را در جهت ارتقای آن‌ها یاری کند. تفاوت این کتاب با سایر کتب موجود در این زمینه، عملی و کاربردی بودن راهکارها و دستورالعمل‌هایی است که ارائه می‌دهد.

این راهکارها را می‌توان به راحتی و با صرف هزینه‌های کم اجرا نمود و تفاوتی آشکار در جایگاه اجتماعی خود در نظر دوستان، خانواده و از همه مهم‌تر خودانگاره شخصی ایجاد کرد.

در بخشی از کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! می‌خوانیم:

* آداب معاشرت را یاد بگیرید: بهترین و مناسب‌ترین آداب معاشرت را یاد بگیرید. یک «پرنسس» همیشه حتی زمانی‌که در یک رستوران غذا سفارش می‌دهد. از کلمات «لطفا» و «متشکرم» استفاده می‌کند. اگر می‌خواهید مثل یک «پرنسس» رفتار کنید آداب غذا خوردن را رعایت کنید. وقتی فرد جدیدی را می‌بینید با او دست بدهید و به او بگویید که از دیدنش خوشحالید. و از چیزهای مثبت او مثلاً رنگ مو یا ظاهر جدیدش تعریف کنید.

* آداب غذا خوردن را رعایت کنید: سعی کنید آداب غذا خوردن را فرا بگیرید و در همه جا آن‌ها را رعایت کنید. یک «پرنسس» چه در یک رستوران سطح پایین و چه در یک مهمانی مجلل باشد همیشه و همه جا آداب صحیح غذا خوردن را رعایت می‌کند. برای رعایت آداب صحیح غذا خوردن به نکات ذیل توجه فرمایید:

* در هنگام نوشیدن قهوه یا چای فنجان را در دست راست خود گرفته و دسته آن را با انگشت سبابه خود بگیرید و نعلبکی را نیز در دست دیگر نگه دارید. البته این کار برای خوردن چای مهم است. اما برای نوشیدن قهوه می‌توانید نعلبکی را روی میز بگذارید. بر خلاف افکار عمومی که فکر می‌کنند برای گرفتن مؤدبانه فنجان انگشت کوچک را بالا نگه داشت، یک «پرنسس» انگشتانش را به هم چسبانده و با انگشت سبابه دسته فنجان را می‌گیرد.

* برای نوشیدن نوشابه و دیگر نوشیدنی‌ها نیز لیوان را در دست چپ خود نگه دارید و دست راست را برای دست دادن با دیگران آزاد بگذارید.

* هیچ وقت برای هدایت کردن غذا به سوی چنگال از انگشت خود استفاده نکنید. هم‌چنین برای خوردن قطعات ریز غذا مثل نخود فرنگی از چنگال استفاده نکنید تا غذا از روی چنگال نریزد. چنگال در سمت چپ و چاقو در سمت راست بشقاب قرار بگیرد.

 ۲۴۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-95065-9-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن آغازی
سخن مؤلف
«پرنس»‌ها بخوانند!
«پرنسس»‌ها بخوانند!

راهنمای دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت

برای دانلود کتاب همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همانند یک پرنس و پرنسس باشیم! راهنمای برندینگ شخصی و آداب معاشرت
a aa
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
بسیار عالی است به نظرم این آداب باید در کتابهای درسی به دختران و پسران نوجوان آموزش داده بشود تا بدیهیات رفتار صحیح کم کم جایگزین رفتارهای غیر صحیح بشود
یونس مرادخانی
۱۳۹۸/۷/۱۵
عالی عالی
کبری سبزعلی یمقانی
۱۳۹۸/۷/۹
با سلام و احترام،
این کتاب به روشی جذاب و آگاهانه فرد را در مسیر برندینگ شخصی سوق می‌دهد.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)