دانلود کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری نوشته‌ی امین فرد، جلد نخست از مجموعه‌ای است که ماجراهای دنیایی پر از سرزمین‌ها و نژادهای گوناگون را روایت می‌کند. این مجموعه در سبک فانتزی سیاه نوشته شده و امین فرد برای ایجاد حس باورپذیری، دو زبان باستانی نیز خلق کرده است.

امین فرد، نویسنده‌ی جوان و خوش‌آتیه‌ای است که با قلم خیال‌انگیز و توانمند خود به شما نوید داستانی جذاب و به‌یادماندنی می‌دهد. او زبان‌هایی جدید برای این دنیای خیالی خلق کرده است و اسامی کتاب‌های این مجموعه نیز بر اساس همین زبان‌ها خواهند بود.

در قسمتی از کتاب همه‌ی - آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری می‌خوانیم:

برای آخرین بار نگاهی به خانه نیمه سوخته انداخت. خاطره خوبی از آن در ذهن نداشت. همه‌ی آن ناراحتی و غصه بود. می‌دانست که برود آن خانه برای همیشه خالی خواهند ماند. زمان، کسی بود که آن را فرو می‌ریخت و با فرو ریختن آن همه چیز به دست فراموشی سپرده می‌شد. از آن به بعد سکوت ساکن همیشگی اتاق‌های و سالن‌های آن بود.

به یک‌باره دل کند و رویش را برگرداند. مزارع گندم و ذرتی که خودشان دو نفر به سختی درست کرده بودند، حالا رو به خشکی می‌رفت. تمام آن سال‌های همه نیازهایشان را خودشان به دست آورده بودند. کیسه‌اش را پر از خوراک کرده و هر چه نیاز داشت به همراه برداشته بود. در طی یک سال گذشته بهترین الیاف پنبه را استفاده کرده و شنل بلندی از جنس کرباس برای خودش بافته که بهترین پوششی بود که در مقابل باران مقاومت می‌کرد. شب‌ها از آن به عنوان روانداز استفاده می‌کرد و ده‌ها جیب درون آن دوخته بود. در آخر کتابی را به همراه برداشت که تنها یادگار پدر بود؛ همان که آن شب پدر به او داد. کتابی به نام افسانه گرگ دریا، افسانه‌ای که خیلی‌ها آن را می‌دانستند. گرگ دریا کسی بود که پدر همیشه به آن فکر می‌کرد و دنبال آن بود. تنها هدفی که می‌خواست به دنبال آن باشد. هر زمان که وقت کافی داشت درمورد آن مطالعه می‌کرد.

«تا شب است باید برویم. نباید کسی ما را ببیند. فردا که اهالی دهکده بیدار شوند، از این که پسران نفرین شده نیست و نابود شده‌اند خوشحال می‌شوند. از ما فقط خاطره گنگی در ذهن‌شان می‌ماند و چند افسانه.»

آگیرا نگاه بی‌احساسش را از دهکده گرفت و دل به جنگل تاریک زد. دگار نگاهش را به جایی‌ انداخت که پدر کشته شده و از آن فقط جای سوختگی‌ها مانده بود. اولین گام را برداشت و به راه افتاد.

 ۵۲۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-285304-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

دگار
تاگار
دگار
آزتورگ
دگار
کالگر
دگار
گورکن
دگار
نوروم
دگار
موجود
دگا‌ر
دِلور
دگار
گارگاس
دگار
پدوک
دگار
شیوِر
دگار

راهنمای دانلود کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

برای دانلود کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

نظرات کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

الهه شاکری
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
این کتاب تبدیل شده به دنیایی ک من هرشب قبل خواب خودم رو در اون با خوندن تک تک کلمات غرق میکنم، بقدری همه چیز زیبا و دقیق توصیف شده ک خواننده خودش رو یک شاهد عینی در تمام صحنه‌ها میبینه و همراه تک ب تک شخصیتهای داستان زندگی میکنه و تمام اون لحظات با اون همه هیجان، ترس، شادی، استرس رو با تمام وجود ب زندگی میکنه، این کتاب تبدیل دنیای خیالی من برای دور شدن از هرچیزی شده و نگرانیم از اینه ک تموم بشه، واقعا بابت همچین اثر زیبایی به شما و ذهن خلاقتون تبریک میگم جناب فرد، سرتون سلامت
Mona Mirzaee
۱۳۹۹/۴/۱۴
درست مثل همون معرفی کتابتون وقتی آدم میخوندش باس چشمهاشو ببنده و یک رویای قشنگ و پرازهیجانو ببینه پراز حسای خوب پراز اتفاقای هیجانی پراز حس خوووب بینظیره بینظیر فقط میتونم بگم تا ب الان تنها کتابی بود ک یک دیدگاه متفاوت داشت با یک داستان متفاوت تو زمینه تخیلی بهتون تبریک میگم بابت این قلم بابت این جادووییتون ذهن فعال و گستردتون بی شک منتظر کتابهای بعدیتون هسدم خسته نباشید و ازته دلم براتون آرزوی موفقیت دارم آقای فرد.
Mohsen Maksim
۱۳۹۹/۴/۱۴
جناب فرد تبریک میگم بابت چاپ کتاب تون
با شخصیت پردازی و داستان پردازیِ عالی خواننده رو به دنیای جادویی کتاب میبرید و خواننده حس متفاوتی رو تجربه میکنه: هیجان، دلهره و همزادپنداری.
من شخصا سبک مورد علاقه م فانتزی هست و کتاب شما جزء بهترین کتاب‌هایی هست که تو این سبک خوندم.
بی صبرانه منتظر جلدهای بعدی و دیگر آثارتون هستم.
مشاهد همه نظرات (۵۱)