دانلود کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری نوشته‌ی امین فرد، جلد نخست از مجموعه‌ای است که ماجراهای دنیایی پر از سرزمین‌ها و نژادهای گوناگون را روایت می‌کند. این مجموعه در سبک فانتزی سیاه نوشته شده و امین فرد برای ایجاد حس باورپذیری، دو زبان باستانی نیز خلق کرده است.

امین فرد، نویسنده‌ی جوان و خوش‌آتیه‌ای است که با قلم خیال‌انگیز و توانمند خود به شما نوید داستانی جذاب و به‌یادماندنی می‌دهد. او زبان‌هایی جدید برای این دنیای خیالی خلق کرده است و اسامی کتاب‌های این مجموعه نیز بر اساس همین زبان‌ها خواهند بود.

در قسمتی از کتاب همه‌ی - آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری می‌خوانیم:

برای آخرین بار نگاهی به خانه نیمه سوخته انداخت. خاطره خوبی از آن در ذهن نداشت. همه‌ی آن ناراحتی و غصه بود. می‌دانست که برود آن خانه برای همیشه خالی خواهند ماند. زمان، کسی بود که آن را فرو می‌ریخت و با فرو ریختن آن همه چیز به دست فراموشی سپرده می‌شد. از آن به بعد سکوت ساکن همیشگی اتاق‌های و سالن‌های آن بود.

به یک‌باره دل کند و رویش را برگرداند. مزارع گندم و ذرتی که خودشان دو نفر به سختی درست کرده بودند، حالا رو به خشکی می‌رفت. تمام آن سال‌های همه نیازهایشان را خودشان به دست آورده بودند. کیسه‌اش را پر از خوراک کرده و هر چه نیاز داشت به همراه برداشته بود. در طی یک سال گذشته بهترین الیاف پنبه را استفاده کرده و شنل بلندی از جنس کرباس برای خودش بافته که بهترین پوششی بود که در مقابل باران مقاومت می‌کرد. شب‌ها از آن به عنوان روانداز استفاده می‌کرد و ده‌ها جیب درون آن دوخته بود. در آخر کتابی را به همراه برداشت که تنها یادگار پدر بود؛ همان که آن شب پدر به او داد. کتابی به نام افسانه گرگ دریا، افسانه‌ای که خیلی‌ها آن را می‌دانستند. گرگ دریا کسی بود که پدر همیشه به آن فکر می‌کرد و دنبال آن بود. تنها هدفی که می‌خواست به دنبال آن باشد. هر زمان که وقت کافی داشت درمورد آن مطالعه می‌کرد.

«تا شب است باید برویم. نباید کسی ما را ببیند. فردا که اهالی دهکده بیدار شوند، از این که پسران نفرین شده نیست و نابود شده‌اند خوشحال می‌شوند. از ما فقط خاطره گنگی در ذهن‌شان می‌ماند و چند افسانه.»

آگیرا نگاه بی‌احساسش را از دهکده گرفت و دل به جنگل تاریک زد. دگار نگاهش را به جایی‌ انداخت که پدر کشته شده و از آن فقط جای سوختگی‌ها مانده بود. اولین گام را برداشت و به راه افتاد.

 ۵۲۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-285304-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دگار
تاگار
دگار
آزتورگ
دگار
کالگر
دگار
گورکن
دگار
نوروم
دگار
موجود
دگا‌ر
دِلور
دگار
گارگاس
دگار
پدوک
دگار
شیوِر
دگار

راهنمای دانلود کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

برای دانلود کتاب همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری
anila mansoori
۱۳۹۹/۴/۱۷
بسیار عالی و جذاب
Eli Mansoori
۱۳۹۹/۴/۱۵
قدم زدن توی دنیا قدیمی و اساطیری از بزرگترین لذت‌هایی ک تجربه کردم. همراهی با ادم‌ها و رازه‌های کهن، هیجانی وصف ناپذیره
عاشق این سبک کتابم دنیای بی نظیر هیجانی و جذاب
دنیای عاشقان: جنگجویان، خدایان کهن و موجودات افسانه ای
عالیه من نسخه چاپی این کتاب رو مطالعه کردم
احمد منصوری فرد
۱۳۹۹/۴/۱۷
واقعا لذت بردم از خواندنش.. وعالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)