دانلود کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز

در کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز نوشتۀ سایمون ون بوی، با داستان‌هایی از تجربیات مختلف انسان‌های سراسر دنیا آشنا شوید. این مجموعه داستان جذاب و خواندنی، شامل داستان‌های کوتاهی با مضامین فلسفی و تاریخی است که مسئله مرگ و آخرالزمان را از زاویه‌ای نو به تصویر می‌کشد.

دربارۀ کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم‌‌انگیز:

این مجموعه داستان بر اساس تجربیات سفر و خاطراتی که سایمون ون بوی (Simon Van Booy) از اهالی هر منطقه می‌شنیده، گردآوری شده است؛ او قریب به 10 سال هم صحبت مردم عادی در سفرهایش بود. مجموعه داستان تأثیرگذار همه‌ی زیبایی‌های غم‌‌انگیز (The Sadness of Beautiful Things: Stories) شامل داستانک‌هایی است که شما را به سفری در شخصی‌ترین و مرموزترین خاطرات مردم روزمره دعوت می‌کند؛ برای مثال داستان نجات خانواده‌ای از هم‌پاشیده، توسط یک خیر ناشناس، یا داستان بوکسور جوانی که با شفقت تمام با یک متقلب برخورد می‌کند... بیشتر این داستان‌ها رنگ و بوی فلسفی و تاریخی دارند. بیان موضوعات اجتماعی‌ای که ممکن است برای هر فردی رخ دهد به ارتباط شما با فضای داستان کمک شایانی می‌کند. اصلی‌ترین درونمایه‌ای که داستان‌های این کتاب به آن می‌پردازد، مسئله مرگ و آخرالزمان است.

این داستان‌ها که به طرز هوشمندانه‌ای نوشته شده است تعادل بین غم و شادی در زندگی ما را به تصویر می‌کشد. عنوان کتاب نیز خود پارادوکسی از وضعیت ناپایدار زندگی ماست.

نکوداشت‌های کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم‌‌انگیز:

- داستان های ون بوی به نوعی مانند نقاشی‌هایی است که شخصیت ها از آن بیرون می ‌روند و به راه رفتن ادامه می‌دهند. (لس آنجلس تایمز)

- سایمون ون بوی به طرز استادانه‌ای احساسات مختلف را در یک داستان کوتاه درمی‌آمیزد. (نیویورک پست)

- این کتاب هیجان‌انگیز، مجموعه‌ای از روایت‌های پرشور و نشاط از زبان مردم را ارائه می‌دهد؛ مسائلی دربارۀ زندگی، عشق، علاقه، غم و غصه‌هایشان... (Bustle)

- جدیدترین مجموعه داستان سایمون ون بوی، برخی از داستان‌هایش واقع گرایانه هستند، اما برخی دیگر عناصر جادویی دارند. (Booklist)

کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم‌‌انگیز به چه کسانی توصیه می‌شود؟

خواندن این مجموعه داستان جذاب به تمامی علاقمندان داستان کوتاه و دوست‌داران داستان‌های تجربه‌گرا و بر اساس واقعیت پیشنهاد می‌شود.

با سایمون ون بوی بیشتر آشنا شویم:

سایمون ون بوی، سال 1975 در لندن متولد شد و در شهر آکسفورد رشد کرد. این نویسنده خوش‌استعداد که به نوشتن داستان کوتاه علاقه بسیاری دارد، توانست با خلق مجموعه داستان «عشق در زمستان آغاز می‌شود» جایزه فرانک اوکانر را در سال 2009 به خود اختصاص دهد. او که اکنون در نیویورک زندگی می‌کند به تدریس در دانشگاه لانگ آیلند مشغول است. سایمون به مقاله‌نویسی در نشریات معتبر و پرمخاطبی همچون نیویورک تایمز، گاردین و فایننشیال تایمز نیز می‌پردازد. از جمله آثار مشهور وی می‌‎توان به «Father’s Day»، «Why We Need Love» و «Why We Fight» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم‌‌انگیز می‌خوانیم:

چندی پیش، حدود یک ماه بعد از تصادف، جان و هلن از خانه‌ با ماشین به آزمایشگاه‌های تکوینی رفتند. این آزمایشگاه‌ها در بخشی از بیمارستان قرار داشتند. اول خواستند دخترشان را لمس کنند، اما او هنوز کامل نشده بود. بدنش دقیقاً مثل بدن دختر خودشان بود؛ جای زخم‌ها، کک‌و‌مک‌ها، حتی چال‌های کوچک روی زانوهایش که به‌خاطر افتادن از سه‌چرخه به‌ وجود آمده بود. کارشناس فنی آزمایشگاه به آن‌ها گفت که بدن دخترک از بافتی درست شده که در شرایط آزمایشگاهی رشد کرده است. خون دخترک، برخی عناصر خون واقعی را در خود داشت تا مانع بروز بیماری هموفیلی شود. شرکت، از یک هنرمند ایتالیایی خواسته بود تا رنگدانه‌های پوست دخترک و ریزه‌کاری‌هایی را بررسی کند که فقط از دید یک هنرمند پوشیده نمی‌ماند. جان به یاد آورد که پیش‌تر تصویر آن هنرمند را در یک بروشور الکترونیکی دیده بود. موهایش بلند بود و دستمال‌گردن بسته بود.

آن‌ها یکی از اولین خانواده‌هایی بودند که این فناوری جدید را امتحان می‌کردند، به‌خاطر همین هم در ازای آن قرار نبود پولی پرداخت کنند. ‌بخشی از منابع مالی این شرکت را صنایع هواپیماهای بدون‌ سرنشین تأمین می‌کردند و کارمندان آن را مهندسان پزشکی و مشاوران بازاریابی تشکیل می‌دادند. به‌رغم اینکه تصاویری از تصادف منتشر شده بود، پزشک ارشد پروژه، دکتر ایرن وبر، به آن‌ها اطمینان داده بود که شرکت هزینه‌هایی کرده است تا رسانه‌ها این خبر را منتشر نکنند؛ به‌طوری که حتی اگر چلسی راهی پیدا کند و آنلاین شود، برحسب اتفاق این خبر را نبیند.

 ۱۸۰ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6983-22-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
قربانی
پتوی سبزرنگ
عروسک‌بازی
کبوتر
مسافر بین‌راهی
لایموت
یادداشت نویسنده
سرگذشت غم‌انگیز یک عشق واقعی
دربان
سپاسگزاری

راهنمای دانلود کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز

برای دانلود کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز

نظرات کتاب همه‌ی زیبایی‌های غم انگیز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.