دانلود کتاب همگنان انگشتری - جلد اول ارباب حلقه‌ها


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب همگنان انگشتری - جلد اول ارباب حلقه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همگنان انگشتری - جلد اول ارباب حلقه‌ها

کتاب همگنان انگشتری، جلد اول ارباب حلقه‌ها از مجموعۀ خداوند انگشتری، بزرگترین حماسه‌ی خیالی، تألیف نویسنده‌ی شهیر انگلیسی، آقای جان رونالد روئل تالکین است.

خداوند انگشتری (The Lord of The Rings) داستانی است برای تمام زمان‌ها؛ داستانی در مورد حس نیرومند قدرت‌پرستی و نتیجتاً فساد روح انسانی از یک طرف و عشق و نیاز به آزادی، تنها دو حس برتر، از سوی دیگر.

در کتاب همگنان انگشتری، فرودو بگینز، هابیتی عادی از یکی از روستاهای منطقه شایر، مأموریتی را به عهده می‌گیرد که حتی بزرگان قوم از قبول آن در هراسند؛ مأموریتی بس سهمناک و سرنوشت‌ساز با اندک امید پیروزی، که در خود، سفری درونی از ضعف‌های انسانی بسوی کمال را می‌‌آغازد.

هابیت‌ها مردمان بی‌مزاحمت و در عین حال بسیار باستانی هستند، که در ایام قدیم تعداد آن‌ها خیلی بیشتر از زمان حاضر بوده؛ زیرا آن‌ها عاشق صلح و آرامش و زمین زراعتی خوب بودند: یک مزرعه مرتب و زیر کاشت سکونت‌گاه مطلوبشان بود. با این‌که در کاربرد ابزار ماهر هستند از ماشین آلاتی که از کوره بادی یا آسیاب آبی یا چرخ بافندگی پیچیده‌تر باشد خوششان نمی‌آید و از آن سر درنمی‌آورند. حتی در دوران قدیم بطور کلی از "آدم‌های بزرگ"، به قول خودشان، فاصله می‌گرفتند، و در حال حاضر از انسان‌ها هراسناکند و یافتن آن‌ها دشوار است. آن‌ها تیز گوش و تیز چشم هستند، و با این‌که طبیعتاً کمی چاق به نظر می‌رسند و بدون ضرورت تعجیل نمی‌کنند، با این حال در حرکاتشان چالاک و زبردست هستند.

در ۳ ژانویه سال ۱۸۹۲ در بلوم‌فونتین آفریقای جنوبی، جان رونالد روئل تالکین (John Ronald Reuel Tolkien) به دنیا آمد. ما این نویسنده بزرگ را به خاطر رمان‌های مشهور هابیت‌ها و ارباب حلقه‌های او و نیز در سال‌های اخیر به خاطر اقتباس‌های موفق سینمایی از آثارش می‌‌شناسیم.

تالکین علاوه بر کتاب‌های یادشده که معروف‌تر و شناخته‌شده‌تر هستند، آثار داستانی دیگری به نام‌های سیلماریلیون، ماجراهی تام بامبادیل و می‌رود راه پیوسته تا آن‌سو و کتاب دیگری با نام شهرت پس از مرگ در مورد موضوعی که آن‌ها را رشته افسانه (Legendarium) می‌نامید و در اصل یک اسطوره‌شناسی خیالی برای گذشتهٔ دور زمین است، نوشته‌ است.

وی علاقهٔ وافری به ساختن زبان‌های علمی یا فراساخته داشت. او شاید تنها کسی باشد که ۱۵ زبان ساخته‌ است.

 ۱۱۶۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-49-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پیشگفتار
سر آغاز
دفتر یک
فصل ۱: چشم در راه یک جشن بزرگ
فصل۲: سایه‌ای از گذشته‌ها
فصل ۳: همسفر سوم
فصل ٤: میان‌بری از وسط قارچ‌ها
فصل ٥: افشاء یک دسیسه
فصل ٦: جنگل پیر
فصل ٧: در کلبه تام بامبادیل
فصل ٨: مه بروی گورپشته‌ها
فصل ٩: مهمانخانه تاتوی چموش
فصل ١۰: استرایدر
فصل ١١: خنجری در تاریکی
فصل ١٢: گریز به سوی آبگیر
دفتر دوم
فصل ۱: دیداری چند
فصل ۲: شورای الروند
فصل ۳: سفر انگشتر به سوی جنوب
فصل ۴: سفری در تاریکی
فصل ۵: پل خزد دوم
فصل ۶: لاتلورین
فصل ۷: آیینه گالادریل
فصل ۸: وداع با لورین
فصل ۹: رودخانه بزرگ
فصل ۱٠: پراکندگی همگنان

راهنمای دانلود کتاب همگنان انگشتری - جلد اول ارباب حلقه‌ها

برای دانلود کتاب همگنان انگشتری - جلد اول ارباب حلقه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همگنان انگشتری - جلد اول ارباب حلقه‌ها
maryam nazemi
۱۳۹۶/۶/۲۰
ضعف ویراستاری و غلط‌های نگارشی و املایی ترجمه رو کمرنگ کرده
برای کتابخونای حرفه‌ای که با نگارش و املا اشنایی داشته باشند برخی مشکلات املایی رنج آوره
معصومه نصرتی
۱۳۹۷/۸/۱۵
همگنان انگشتری؟؟؟؟😂یاران حلقه درستشه
مهدی جلالی
۱۳۹۷/۳/۱۳
عالیه کاش بقیه جلداش رایگان بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷۳)