دانلود کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

  • از: پائول کلونی
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۶۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان اثر پائول کلونی، برای شناخت بهتر رفتارهای آقایان و آسان‌تر کردن شروع رابطه و بودن با آنان، نوشته شده است و به شما نشان خواهد داد که چگونه راه خود را به سمت قلب مردان پیدا کنید.

مردان، موجوداتی هستند که تنها دو چیز از زندگی می‌خواهند، یک کار خوب که باعث شود احساس موفقیت کنند و یک زن خوب که از او قدردانی و او را تشویق کند. به عقیده‌ی پائول کلونی (Paul Clooney) شاید نظریه‌ی مردان مریخی و زنان ونوسی درست باشد، اما شما مردان می‌خواهید با زن مورد علاقه‌ی خود روی همین زمین زندگی کنید.

کتاب هنر ارتباط با مردان (How to talk to men)، به شما بینشی را می‌آموزد که بتواند منجر به رابطه‌ی عمیق بین شما و شریک محبوبتان شود. این اثر نکاتی را به شما یاد آور می‌شود که باعث جلب توجه، ارتباط گرفتن، در آغوش گرفتن، عاشق کردن مردان و ... از جانب شما خواهد شد.

اگر عاشق مردتان هستید، این را زبانی نگویید، اثبات نمایید، او را نیز عاشق خود کنید و بهترین‌تان را به نمایش بگذارید. قدردان مردانگیش باشید و او را تشویق کنید، به نظرش احترام بگذارید و هر چند وقت یکبار اجازه دهید که احساس کند قهرمان زندگی شماست.

مادامی که او عاشق شما شد، شما نیز با تمام وجود عشق بورزید؛ متوجه خواهید شد که عشقتان را هزار برابر جبران خواهد کرد. فرقی ندارد شما مجرد یا در پی رابطه‌ای مصمم هستید و یا حتی مدت‌هاست از این نوع روابط دور بوده‌اید و یا متحمل شکست شده‌اید. اثر حاضر به شما کمک خواهد کرد تا دل مرد مورد نظر خود را بدست آورید و شانسی برای شناختن همدیگر داشته باشید.

جملات برگزیده کتاب هنر ارتباط با مردان:

- محبت، می‌توانست بهتر از هر کلمه‌ای صحبت کند.
- هیچ‌کس به اندازه مرد عاقلی که عاشق باشد، دیوانه نیست.
- یک مرد تنها در صورتی خود را تغییر می‌دهد، که بتواند آینده خود را در چشمان یک زن ببینند.
- اگر با مردی با زبانی که می‌فهمد صحبت کنید، حرفتان به ذهنش راه میابد، و اگر با زبان خودش صحبت کنید، حرفتان به قلبش راه می‌یابد.
- زن عاقل، اهمیت امیدوار کردن مرد را به زندگی می‌داند، اگر عاشقش هستید، باورش داشته باشید،تشویقش کنید و مایه آرامشش شوید.

در بخشی از کتاب هنر ارتباط با مردان می‌خوانیم:

به موضوعات حساس نپردازید. چرا؟ چون ممکن است، یکی از شما شروع به مخالفت راجب موضوعات مهم کنید، که برای شروع کار کدورت ایجاد کند. موضوعاتی که باید از آن‌ها دوری کنید شامل: سیاست، مذهب، روابط قبلی و موضوعاتی از این قبیل می‌باشد که می‌توانند باعث مشاجره و ناراحتی شدید شوند. مکالمه را در قالبی سرگرم کننده و جالب پیش ببرید. راجع به افکار مثبت صحبت کنید، این یک قرار است. می‌خواهید لذت ببرید نه اینکه ناراحت شوید.

نه تنها چیزی که می‌گویید؛ بلکه، حالات چهره، رفتار‌ها و تن صدایتان عواملی هستند که به رابطه‌ی شما اعتبار می‌بخشند. روزی در یکی از قرارهایم، پیشخدمت به صورت اتفاقی سفارش اشتباهی را برایمان آورد. سپس خانمی که با او بودم، خشم خود را بر سر آن پیشخدمت آوار کرد و با لحنی تحقیرآمیز شروع کرد به انتقاد از سرویس‌دهی بد رستوران‌ها.

شاید ناخوش‌آیند به نظر برسد، ولی شما دارید بررسی می‌شوید، اصلا قرار گذاشتن برای همین است، مرد مقابلتان دارد بررسی می‌کند که آیا به همان اندازه که می‌خواهد جذاب هستید؟ و اینکه آیا شخصیت شما با همدیگر سازگار است؟

راجع به موضوعاتی صحبت کنید که باعث بروز ویژگی‌های مثبت شما شود، بگذارید مرد هر چقدر که می‌خواهد صحبت کند و وقتی صحبتش تمام شد، نگذارید سکوت حکم‌فرما شود. اگر با یک مرد خجالتی قرار دارید که مضطرب به نظر می‌رسد، با مطرح کردن سوالات و موضوعاتی که از پیش آماده کرده‌اید، کار را برایش راحت‌تر کنید.

 ۳۶ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: چگونه توجه مردان را به خود جذب کنیم
فصل دوم: چگونه با مردان صحبت کنیم
فصل سوم: چگونه مردان را متوجه علاقه خود کنیم؟
فصل چهارم: مراحل عشق برای مردان
فصل پنجم: چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم
فصل ششم: چگونه بفهمید که مردی عاشقتان شده است
فصل هفتم: سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

برای دانلود کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

نظرات کتاب هنر ارتباط با مردان: راه‌های شناخت مردان و گفتگو با آنان

Elham Barbazan
۱۳۹۸/۸/۲۹
چرا کتابی راجع به هنر ارتباط با زنها نمینویسند؟ چرا همیشه باید خانمها سعی کنند که رابطه را گرم و درست کنند و راههای نفوذ به قلب مردها رو‌پیدا کنند!؟ اگر کتابی در مورد چیزی که من نظر دادم دارید روی اپلیکیشن قرار بدین تا آقایون هم استفاده کنند. سپاس
Zeinab Mosavi
۱۳۹۹/۷/۱۴
احساس میکنم کمی به نفع مردان حرف زده بود اینطوری که این کارهارو انجام بدید مردا دوست دارن ولی کمتر به تساوی در رابطه‌ی دونفر پرداخته... بعضی کارها که گفته شده در جامعه ما انجام دادنش جنبه مثبتی نداره
sepideh rad
۱۳۹۹/۸/۱۷
کمی خلاصه بود اما در کل تاثیرگذار و مثبت بود.
خانم‌ها برای باز شدن افکار و داشتن زندگی مناسب باید این نوع کتاب هارو بیشتر مطالعه کنند
مشاهد همه نظرات (۳۹)