دانلود کتاب هنر باور


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر باور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر باور

کتاب هنر باور به قلم استلان موریرا، سرشار از اطلاعات درست و راهنمایی‌هایی است که به شما اجازه می‌دهند تا عظمت درونی خود را رها کنید و زندگی رویایی خود را بسازید.

آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید که چرا به شیوه کنونی زندگی می‌کنید؟

انسان اغلب به همان چیزی تبدیل می‌شود که خود به آن باور دارد. اگر شما همواره به خود بگوید که نمی‌توانم کار مشخصی را انجام دهم، این امکان وجود دارد که واقعاً قادر به انجام آن نباشید. در مقابل، اگر باور کنید که می‌توانید آن کار را انجام دهید، در واقع ظرفیت و توانایی لازم برای انجام آن کار را به دست آورده‌اید حتی اگر در آغاز چنین توانایی‌ای نداشته‌‌ باشید.

به نظر شما چگونه می‌توانیم این کار را انجام دهیم؟ برای خلق باورهایی که به ما اجازه بدهند عمیق‌ترین و مشتاقانه‌ترین تمایلات خود را بروز دهیم، ما به چه تلاش‌هایی نیاز داریم؟ بله، دقیقا هدف استلان موریرا (Stellan Moreira) از نگارش کتاب هنر باور (The art of belief) پاسخ به همین سوالات است.

این کتاب سعی دارد به شما کمک کند تا به طور کامل قدرت و اهمیت باورهایی که نسبت به زندگی خود دارید را درک کنید. در حقیقت استلان موریرا به روشی منسجم به شما می‌آموزد که چگونه باورهای شگفت‌انگیز خود را پرورش دهید و با انگیزه‌ای بالا اقداماتی قابل توجه برای تغییر زندگی خود اتخاذ نمایید.

به یاد داشته باشید که خواندن این کتاب و عمل کردن به آن گام اول است. تغییر سیستم باوری ممکن است یک شبه رخ ندهد. اما اگر شما خود را با آن وفق دهید، می‌توانید مطمئن شوید که اطلاعات بسیار زیادی را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد. همان طور که جیم ران بیان می‌کند، شما نمی‌توانید مقصد خود را یک شبه تغییر دهید اما می‌توانید مسیر خود را یک شبه دگرگون کنید.

جملات برگزیده‌ی کتاب هنر باور:

- با همه فکرتان تجسم کنید، با همه قلبتان باور کنید و با همه دارایی‌های و توانایی‌هایتان هدف خود را محقق کنید.
- وجدان شما معیاری از صداقت خودپسندی شما است. به دقت به آن گوش کنید.
- خطا و اشتباه کار انسان و بخشیدن کار خدا است.
- تفکر بزرگ مقدم بر پیشرفت‌های عظیم است.
- شما امروز جایی هستید که تفکرات شما، شما را به آنجا برده‌اند. شما در آینده جایی خواهید بود که تفکرات شما، شما را به آنجا می‌برند.
- فقر خود را در تفکرات موجود در پس رها کردن دارایی‌ها پنهان می‌کند.

در بخشی از کتاب هنر باور می‌خوانیم:

اگر شما به زندگی و وضعیت کنونی خودتان افتخار نمی‌کنید، بدانید که زندگی کنونی شما یکی از ساخته‌های خود شما است. سرنوشت شما، دنیا، محیط شما، افراد پیرامون شما و شرایطی که شما با آن مواجه شده‌اید هیچ کدام را نمی‌توان برای زندگی کنونی شما سرزنش کرد.

شما دائما در حال خلق زندگی خود هستید و در نتیجه تنها کسی هستید که می‌توانید برای غم و اندوه‌هایی که تجربه کرده‌اید او را سرزنش کنید: شما آن را نشان داده‌اید. علاوه بر آن، اگر شما از این تحقق‌ها ناآگاه باشید و هیچ اطلاعی از قدرت خود نداشته باشید، در این صورت تنها باید خودتان را سرزنش کنید.

اگر شما در حال حاضر درد زیادی را تحمیل می‌کنید، این تقصیر خودتان است. اگر شما فکر می‌کنید که تحقق اهدافتان دشوار است، شما خودتان مسئول این آشفتگی هستید. اگر شما به هیچ وجه نزدیک تحقق اهدافتان نیستند، شما خودتان باید پاسخگو باشید زیرا شما تنها کسی هستید که زندگیتان را می‌سازد و اگر می‌خواهید این زندگی را بهبود دهید، زمان پاسخگو شدن نسبت به آن رسیده است.

 ۱۱۳ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9555-68-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۵۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درباره نویسنده
مقدمه
بخش 1: خلق باور و باور خلق
فصل 1- خلق باور
فصل 2- باور به خلق: شما نامحدود هستید
فصل 3- خلق آگاهانه
بخش 2: تغییر تفکراتتان
فصل 4- این مسئله را بدانید: تفکر شالوده باورهای شما را می‌ریزد
فصل 5- بزرگ فکر کنید
فصل 6- منظم کردن ذهن خود
فصل 7- قدردانی و سپاسگزاری
فصل 8- بخشیدن
فصل 9- خودخواه باشید تا عاری از نفس پرستی گردید
نتیجه گیری

راهنمای دانلود کتاب هنر باور

برای دانلود کتاب هنر باور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر باور

نظرات کتاب هنر باور

فریده ملایی
۱۳۹۹/۹/۶
کتاب آموزنده‌ای هست بخصوص برای کسانیکه می‌خواهند زندگیشان را بسوی هدفی دلخواه رهنمون کنند.
مشاهد همه نظرات (۱)