دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

عکس جلد کتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

کریس وایدنر در کتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود، در قالب یک داستان اندیشه‌های حکیمانه خود را به تصویر می‌کشد. پیام‌های نهفته در این اثر نوع دیدگاه و تفکر‌تان را تغییر می‌دهد و شما را به فردی مؤثر و موفق تبدیل می‌کند.

خلاصه کتاب هنر تاثیرگذاری:

کریس وایدنر در کتاب هنر تأثیرگذاری (The Art of Influence) نحوۀ نفوذ در دیگران را در قالب یک داستان شنیدنی مطرح می‌کند. مارک که به تازگی درسش را در دانشگاه به اتمام رسانده، دوست دارد زندگی متفاوتی داشته باشد. در واقع او همواره این خواسته را در سر می‌پروراند. در دوران دبیرستان، مارک سه رشتۀ ورزشی بسکتبال، بیسبال و راگبی را دنبال می‌کرد و اغلب در تمام لیگ‌های سطح اول حضور داشت. با این حال آن قدر توانایی و مهارت نداشت که موفق شود به لیگ‌های برتر راه یابد، از این رو تصمیم گرفت تا در دانشگاه، به جای ورزش، تمرکزش را بر درس خواندن بگذارد، هدیۀ مارک در جشن فارغ‌التحصیلی‌اش آغاز داستان اوست.

درباره کتاب هنر تاثیرگذاری:

اثرگذاری به معنای قابلیت ایجاد تغییر در افکار، باورها و رفتار دیگران است. اگر می‌خواهید در کسب‌وکار و زندگی‌تان به موفقیت دست یابید، باید بتوانید روی دیگران تأثیر بگذارید.

یکی از ویژگی‌هایی که هر رهبر و فروشنده‌ای باید داشته باشند اثرگذاری است. اثرگذاری به طور کامل به شخصیتی مربوط می‌شود که شما در طی دوران زندگی به آن تبدیل می‌شوید. باید بدانید مردم با اعداد و ارقام معامله نمی‌کنند بلکه معاملۀ آن‌ها با انسان‌هاست. نوع شخصیت شما میزان اثرگذاری‌تان و در نهایت سطح موفقیتتان را تعیین می‌کند.

همۀ مردم در حال تغییر و تحول هستند. زندگی آدمی همچون سفری است که کنترلی بر آن ندارد اما می‌تواند عکس‌العمل خود را در برابر رویدادهای زندگی کنترل کند.

یکی از ارزشمندترین کتاب‌ها در حوزۀ آموزش چگونگی موفقیت و خودیاری کتاب هنر تأثیرگذاری است. این اثر بدون آنکه روش‌های گیج‌کننده و پیچیده‌ای را بازگو کند، به طور مستقیم چهار قانون مهم و باارزش را به شما معرفی می‌کند که اگر آن‌ها را رعایت کنید، در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود به یک انسان توانا و بااقتدار تبدیل خواهید شد.

کریس وایدنر (Chris Widener) در این کتاب، قوانین طلایی موفقیت را برای شما شرح می‌دهد. قلم خواندنی و شنیدنی او درس‌های به یادماندنی را در قالب داستانی شیرین به شما می‌آموزد.

اگر قصد دارید امسال تنها یک کتاب صوتی گوش دهید، قطعا آن هنر تأثیرگذاری است. این کتاب اعجاب‌انگیز تنها موجب تغییر زندگی و قدرت رهبری‌تان نمی‌شود، بلکه آن را به طور کامل متحول می‌سازد. با شنیدن این کتاب نسبتاً کوتاه و خارق‌العاده، قدرت نفوذ و تأثیرگذاری خود را از همین امروز افزایش دهید.

نکوداشت‌های کتاب هنر تاثیرگذاری:

- کتابی مهم و تأثیرگذار. (مارک ویکتور هانسن، نویسنده)

- اثری ضروری برای هر کسی که می‌خواهد خرد و مهارت تأثیرگذاری بر دیگران را به دست آورد. (جیم ران نویسنده کتاب پنج قطعه پازل اصلی زندگی)

- یک کتاب کوچک خارق‌العاده که اهمیت صداقت و نگرش در رهبری را به ما یادآوری می‌کند. نگاهی تازه و سرگرم‌کننده به موضوع تأثیرگذاری. (جفری فاکس نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- کریس وایدنر با جوهر موفقیت و زندگی به خوبی آشناست. هنر تأثیرگذاری کتاب مؤثری است که همه اصول مهم موفقیت را به ما می‌آموزد. این کتاب بر دلتان تأثیر می‌گذارد، شما را به اندیشه وامی‌دارد، و به طرز مثبتی شما را برمی‌انگیزد. (مایک رابینز)

- هنر تأثیرگذاری ارائه‌دهنده‌ بینشی ژرف و انکارناپذیر است. این کتاب باعث رشد شما خواهد شد. من از صمیم قلب آن را به هر کسی که به طور جدی خواهان موفقیت است، پیشنهاد می‌کنم! (دان هاتسن)

- اگر می‌توانستم شما را فقط به انجام دادن یک کار تشویق کنم، آن کار فقط همین بود: هنر تأثیرگذاری را بخوانید. این کتاب تأثیر عمیقی بر زندگی شما خواهد گذاشت. همه مدیران نوزده شرکت ما از درس‌های این کتاب استفاده می‌کنند، حال نوبت شماست! (اسکات مک کین)

کتاب هنر تاثیرگذاری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب ویژۀ همۀ مدیران و مسئولان و تمام افرادی است که می‌خواهند بر روی دیگران تأثیر بگذارند.

با کریس وایدنر بیشتر آشنا شویم:

یکی از نویسندگان و سخنرانان انگیزشی، کریس وایدنر نام دارد. او تاکنون چندین کتاب در زمینه انگیزه درونی و تجارت نوشته و یکی از اعضای انجمن سخنرانان انگیزشی در آمریکاست.

وایدنر بنیانگذار و رئیس یکی از شرکت‌های توسعه شخصی و موفقیت در جهان به شمار می‌رود و در حوزه فروش و مدیریت نیز تخصص دارد. این نویسنده پرفروش آمریکایی برای اولین بار در سال 1988 وارد حوزه سخنرانی شد و تاکنون توانسته اجراهای مختلفی در این خصوص داشته باشد.

برخی از کتاب‌های کریس وایدنر عبارتند از: «فرشته‌ درون، زندگی رویایی‌تان را خلق کنید، بالاتر از همه، قوانین رهبری، مرد واقعی و... »

در بخشی از کتاب هنر تاثیرگذاری می‌خوانیم:

«ببین، بیشتر مردمی که با من ملاقات می‌کنند و زندگی‌ام را می‌بینند می‌گویند که از اول زندگی همه‌چیز برای من فراهم بوده، اینکه لای پرِ قو بزرگ شدم و بخت‌واقبال با من همراه بود. چیزی که آن‌ها درک نمی‌فهمند این است که الآن چند دهه است که هر روز من چیزهایی را انتخاب می‌کنم که شخصیتِ فعلی‌ام را شکل داده‌اند. مجبور بودم تصمیمات سخت خیلی زیادی بگیرم. سختی‌هایی داشتم. مردم به این چیزها توجه نمی‌کنند. آن‌ها فقط وضعیت کلی من را می‌بینند. قایق‌ها، ماشین‌ها و هواپیما‌ها را می‌بینند.»

- «خُب، چه سختی‌هایی تجربه کردید؟»

«چند تا ماجرا هست که واقعاً ممکن بود من را از مسیر اصلی‌ام منحرف کنند. وقتی بچه بودم، والدینم داشتند از هم جدا می‌شدند. همین‌قدر بگویم که در خانه با تنش خیلی زیادی روبه‌رو بودم. خوشبختانه، بئاتریس، مادربزرگت، آن جا بود. ولی چنین ماجراهایی روح یک بچه را خدشه‌دار می‌کند. هنوز هم بعضی از دعواهایشان خیلی‌خوب یادم هست. واقعاً ترسناک بودند. می‌ترسیدم پدرم ما را ترک کند و من هرگز دوباره او را نبینم. تا به‌امروز مجبور بودم تصمیم بگیرم که اجازه ندهم دوران کودکی‌ام مانع پیشرفتم بشود.»

«و نمی‌دانم این قضیه را می‌دانی یا نه، ولی اولین کسب‌وکارم، شرکت گُلد هارد دِرایوز، را با بهترین دوستم شروع کردم. به جایی رسیده بودیم که کسب‌وکار به‌کُندی پیش می‌رفت، عمدتاً به این علت که او رشد نمی‌کرد – نه در جایگاه یک شخص نه در جایگاه یک رهبر. می‌دانستم ظرفیتِ زیادی داریم، ولی او نمی‌خواست برای رشد کسب‌وکار قدمی مؤثر بردارد.»

فهرست مطالب

هدیه‌ی مامان‌بزرگ
هیچ چیز بهتر از طلا نیست!
هنر اثرگذاری
شخصیت و مهارت‌ها، ارزش و استعداد
ماهی‌گیری یا شکار؟
اولین قانونِ طلاییِ اثرگذاری
دومین قانونِ طلاییِ اثرگذاری
سومین قانون طلایی اثرگذاری
چهارمین قانون طلایی اثرگذاری
شروعی دوباره
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود
نویسنده
مترجمنوید اصلانی
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۷
زبانفارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی

نظرات کتاب هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

همایون غلامرضائی
۱۴۰۰/۲/۱۹
متنی که دارای شفافیت و روشنگری ذهن بوده و بسیار عالی بود. من که هیچ کتابی را ۲ بار نخوانده ام، درمورد این کتاب این کار را کردم.
مشاهده همه نظرات ۱