دانلود کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده

کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده، اثری کاملا ابتدایی و عمومی در جهت سوق دادن اذهان عمومی جامعه به سمت هنر دفاع شخصی و بسط عمومی و ابتدایی آن است که توسط استاد استفن اف. کافمن نوشته شده است.

بی‌شک آنچه انگیزه پدید آوردن کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی) (Zen and the art of stickfighting) بوده‌ فهماندن و تفهیم روش ابتدایی دفاع شخصی به تمام اقشار جامعه است. کتاب حاضر با داشتن امتیاز سادگی و روانی در توضیح، شما را به نقطه‌ای خواهد رساند که بعد از رسیدن به حرکات ترکیبی بتوان دست به ابتکار زده و از خود خلاقیت نشان دهید به این معنی که یک حرکت پنج قسمتی ترکیبی را ابداع نمایید. زیرا تمام تلاش استفن اف. کافمن (Steve Kaufman) در این اثر این است که هنرجو بتواند قدرت تفکر خود را به نحو احسن سازماندهی کند و بعد در عمل به کار بندد.

در بخشی از کتاب هنر مبارزه با چوبدست می‌خوانیم:

عجله کردن در مورد یادگیری هر کاری بدون دقت و حوصله باعث خستگی و عدم بهره‌گیری مناسب در آن کار خواهد شد. توصیه‌ی ما به هنرجویان این است که در ابتدا حرکات را به صورت کاملاً آرام و آهسته انجام دهند. توصیه‌ی دیگر آن است که هنرجویان حتماً باید از یادگیری تکنیک‌های آسان و ساده کار خود را شروع کنند زیرا تکنیک‌های پیچیده باعث سردرگمی و عدم یادگیری آن‌ها خواهد شد.

کاملاً ضروری است که شما کاری را که انجام می‌دهید بتوانید کنترل کنید، ضربه‌ها را تمرین کنید و در انجام آن باید به مهارت و راحتی برسید تا بتوانید به راحتی به انجام تمرین حرکات تهاجمی بپردازید، بسیاری از ترکیب‌های حرکتی را با یک چوبدست ساده می‌توان انجام داد ولی این بدان معنا نیست که ما در این کتاب قادر به لیست کردن تمامی آن حرکات هستیم، در این کتاب ما تکنیک‌هایی را که دارای مورد استفاده‌ی فراوانی است آوردیم.

 ۱۴۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8752-16-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده

برای دانلود کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده

نظرات کتاب هنر مبارزه با چوبدست (مبتدی): دفاع شخصی به کمک وسایل ساده

MEHRDAD .N
۱۳۹۹/۶/۴
همیشه منتظر همچین کتابی بودم واقعا ممنون ازت کتابراه
دوستان اگر همیشه مثل من با چوب‌های بلند و کوتاه ور میرید و دوست دارید باهاش یکی رو تا میخوره بزنید این کتاب رو بهتون توصیه میکنم
فرحناز گولگولی
۱۳۹۹/۱/۱۵
خیلی کتاب خوبی است ولی باید تمرینات کتاب انجام شود
علی ملکوتی
۱۳۹۹/۹/۱۶
بسیار عالی خوندن این کتاب بسیار میتونه مفید باشه در دفاع شخصی
مشاهد همه نظرات (۳)