دانلود کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا

کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا نوشته‌ی کت کرولی، داستان عاشقانه هنری و ریچل را به تصویر می‌کشد. عشقی که در سطور یک نامه ابراز می‌شود ولی ناکام می‌ماند و پس از سال‌ها جدایی در جستجوی فرصتی دوباره راه خود را در دل نامه‌ها پیدا می‌کند.

موضوع کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا (Words in deep blue) چیست؟

سال‌ها پیش ریچل به هنری جونز دل می‌بندد و این زمانی بود که هنری به دختر دیگری فکر می‌کرد. روزی ریچل تصمیم می‌گیرد تا شهر را ترک کند و نامه‌ای عاشقانه بین صفحات کتاب مورد علاقه‌ی هنری می‌گذارد؛ ریچل چشم به راه می‌ماند اما هنری هیچوقت به نامه‌ی او پاسخ نمی‌دهد.

حالا ریچل پس از سال‌ها دوباره بازگشته و قرار است در همان کتابفروشی در کنار هنری کار کند. اما هیچ چیزی مانند گذشته نیست؛ در طی این سال‌ها که ریچل از هنری دور بوده و دیگر آن عشق و علاقه‌ی قبل را در وجود خود احساس نمی‌کند.

ریچل و هنری که اکنون در فضایی پر از کتاب در کنار هم هستند، هر روز برای یکدیگر نامه‌هایی از جنس دوستی و محبت می‌نویسند و در بین کتاب‌های کتابفروشی می‌گذارند. آن‌ها دوباره عشق و محبت را در وجود یکدیگر می‌یابند و همین برای بودن دوباره و تغییر کافی است.

کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا مناسب چه کسانی است؟

کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا برای تمام افرادی که علاقه‌مند به داستان‌های عاشقانه هستند، مناسب است. این کتاب روح و روان شما را نوازش می‌کند به طوریکه ساعت‌ها می‌توانید آن را بخوانید و لذت ببرید.

افتخارات و جوایز کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا:

- برنده‌ی جایزه ادبی نخست وزیر سال 2017
- برنده‌ی جایزه ادبی کوئینزلند سال 2017

کت کرولی را بیشتر بشناسیم:

کت کرولی (Cath Crowley) تحصیلات خود را در زمینۀ نویسندگی و ویراستاری حرفه‌ای در موسسۀ فناوری سلطنتی ملبورن (RMIT) گذرانده است. او هم به ‌عنوان نویسنده‌ای توانا در ملبورن و هم به‌ عنوان معلمی خلاق در زمینۀ نویسندگی مشغول‌ به ‌کار می‌باشد. واژه‌هایی در اعماق آبی دریا ششمین رمان کت کرولی می‌باشد که پس ‌از رمان‌های «گریس فالترین»، «به ‌دنبال چارلی داسکین» و «نقاشی ماه» به نگارش درآورده است. ایشان به ‌خاطر دو کتاب آخری که از آن‌ها نام برده شد موفق به دریافت جایزه شدند.

در بخشی از کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا می‌خوانیم:

هنری در میانۀ یاوه‌گویی‌هایش بود که یقه‌اش را گرفتم و او را به ‌سمت خودم کشیدم. داشت نامه را تکان می‌داد و از اعتبار عشقی می‌پرسید که تاریخ آن مشخص شده است.

من یک سخنرانی مفصل برای خودم برنامه‌ریزی کرده بودم. می‌خواستم از او بخواهم که مو ‌به ‌مو و با جزئیات برایم توضیح دهد که چرا فکر می‌کند مرا دوست دارد و نه امی را. دقیقاً چه اتفاقی افتاد که نظرش عوض شد؟ می‌خواستم از او بخواهم که عشقش را به من ثابت کند.

ولی بعد به این نتیجه رسیدم که اثبات این موضوع زیاده‌روی بوده و احتمالاً غیرممکن است. این کار باعث می‌شد که حس خوب آن لحظه خراب شود-لحظه‌ای که مدتی بسیار بسیار طولانی در انتظارش بوده‌ام.

به ‌همین‌خاطر تصمیم گرفتم که کنترل اوضاع را به‌دست بگیرم. آن لحظه احساس کردم که هردویمان در عسل غوطه‌وریم. ادامۀ آنچه که انجام دادیم، حسی که داشتیم و حرف‌هایی که بین ما ردوبدل شد، همه‌و‌همه مثل یک راز باقی خواهند ماند.

 ۳۳۲ صفحه، ۹۱۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-119-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۷۷۰۰ ت (۳۰%) - 2.79€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا

برای دانلود کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژه‌هایی در اعماق آبی دریا
فرناز رضائی
۱۳۹۹/۵/۲۰
قلم نویسنده رو خیلی دوست داشتم و از فضای کتاب هم خوشم میومد. اگر به دنبال یک رمانی میگردید که احساسِ دراز کشیدن روی آب و خیره شدن به آسمون رو بهتون بده، حتما بخونیدش. (البته این نظر منه:))
M Mokhtari
۱۳۹۹/۴/۳۱
کتاب فوق العاده‌ای بود و دیدگاه متفاوتی ب عشق داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)