دانلود کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟

  • از: رابین شارما، نفیسه معتکف
  • ناشر: نشر هو
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟

در قبال سوال زندگی خود، تو تنها جواب هستی. در برابر مشکلات زندگی خویش، تو تنها راه حل هستی؟

روش های کاربردی این کتاب ارزشمند به تو یاد می دهد:

روز خود را به خوبی آغاز کنی، اعتماد به نفس خود را افزایش دهی. رسالت خود را پیدا کنی. استعدادهایت را شکوفا کنی. مدیرعامل زندگیت باشی و از همه مهم تر تمام عیار زندگی کنی.

دوست عزیز تو در واقع با انتخاب این کتاب، مصمم شدی تا زندگی لذت بخش و پرباری داشته باشی و زندگیت انتخابی باشد نه شانسی و سرنوشتت را خودت خلق کنی نه اینکه در ان قصور کنی. نوشته های این کتاب صمیمانه امیدوار کننده اند و تو را به حکمت و خرد متصل می کنند و عمل کردن به ان باعث بهبودی در تمام زمینه های زندگی ات می شود.

 ۲۰۹ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-900012-8-6 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۱۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟

برای دانلود کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟

نظرات کتاب وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می کند؟

Kosar Safary
۱۳۹۸/۱/۳۱
من شخصا این نویسنده رو دوست دارم، و همه‌ی کتاباشو تا حالا خوندم، این گتابش دقیقا مثل راهبی که ماشین فراری‌اش رو فروخت هست، ولی سبک بیانش متفاوت و مفهوم یکی، حتی بعضی از جمله‌های هر دو کتاب یکی هست، به هرحال خوندن این جور کتابا امید بخشه
خوره کتاب
۱۳۹۶/۱/۱۸
خیلی جالبه وقتی میفهمید مرگ مردم برای کسی اهمیتی نداره و فقط نزدیکان مدتی ناراحت میشن اما همه تلاش مردم توی زندگی راضی نگه داشتن دیگرانه
خوره کتاب
۱۳۹۷/۶/۳۰
ما معنای زندگی رو فراموش کردیم و این کتاب اولویتهای زندگی رو به ما گوشزد میکنه، تا زنده ایم خودمون و دیگرانو دوست داشته باشیم.
مشاهد همه نظرات (۱۱)