دانلود کتاب پاسخ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پاسخ

کتاب پاسخ نوشته جان اساراف و موری اسمیت، دربارۀ قانون جذب و آخرین دستاوردهای علم اعصاب و روان برای ارتقا و رشد هر کسب‌‌وکاری است.

همه به دنبال پاسخ سؤال‌های مهم زندگی به‌ خصوص در زمینه‌ی کسب‌وکار، رهایی مالی و چگونگی تبدیل زندگی به یک شاهکار هستند. کتاب پاسخ (The answer)، اولین و تنها کتابی است که به شما یاد می‌دهد چگونه هر سه قانون جذب، بارداری و عمل را با هم به کار بگیرید تا بلافاصله چیزهایی فوق‌العاده در کسب‌وکارتان به وجود بیاورید! جان اساراف (John Assaraf) و موری اسمیت (Murry Smith) یک عمر تجربه‌ی بسیار اثر بخش را در این کتاب پرمحتوا جا داده‌اند. اگر کسب‌وکارتان در حد تصویر ذهنی آرمانی‌تان نیست، این کتاب و این فلسفه است که باید بخوانید، یاد بگیرید و انجام بدهید تا به رشدی قابل‌ پیش‌بینی و بی‌وقفه دست پیدا کنید.

فیلم «راز» در سال ۲۰۰۶ و به دست گروهی استرالیایی ساخته شد. فکر اصلی این فیلم از راندا برن بود که خود، حدود یک سال و نیم پیش از ساخت فیلم با قانون جذب آشنا شده و با استفاده از آن زندگی خود را متحول کرده بود. برن می‌خواست با ساختن یک فیلم مستند، این قانون (که به گفته‌ی او قدرتمندترین قانون جهان است) و کاربردش را به همگان معرفی کند.

قانون جذب در طول تاریخ از زبان عده‌ای کثیر و به بیان‌هایی متنوع مطرح شده و در موارد زیادی هم به مفهوم آن، بدون ذکر عنوان قانون جذب اشاره شده است. این قانون را به‌ طور کلی و ساده می‌توان به این صورت بیان کرد: «هر چیزی که افکار غالب شخص را تشکیل بدهد، به سوی او جذب می‌شود و در زندگی‌اش رخ خواهد داد.» یا آن‌ طور که ارل نایتینگل گفته: «شما همان چیزی می‌شوید که بیشتر مواقع راجع به آن فکر می‌کنید.»

جان اساراف با لقب «بچه‌ی خیابانی» شناخته می‌شود و همین نام را بر یکی از شرکت‌هایی هم که تأسیس کرده گذاشته است. او بیش از ۲۵ سال در حال جستجو و یافتن راز موفقیت هم در کسب‌وکار و هم در زندگی بوده است. جان که در نوجوانی مشکل کمبود اعتماد به نفس داشت، زندگی‌ای را در پیش گرفته بود که عاقبتش یا به زندان منجر می‌شد یا سردخانه. او در دورانی از زندگی‌اش عضو دسته‌های خلافکار خیابانی شده بود و به همین دلیل است که لقب «بچه‌ی خیابانی» را به خود داده است.

اساراف پس از مهاجرت به کانادا و در جستجو برای غلبه بر مشکلاتی که بر سر راه دست پیدا کردن به خواسته‌هایش وجود داشت، متوجه شور و شوقی فراوان نسبت به مطالعه‌ی مغز انسان و فیزیک کوانتوم و ارتباط آن با دستیابی به موفقیت در کار و زندگی خود شد.

نخستین کتاب جان اساراف، راهنمای یک بچه‌ی خیابانی برای همه‌چیز داشتن نام داشت که در آن خلاصه‌ای از آموخته‌هایش برای رسیدن به موفقیت همه‌ جانبه را بیان می‌کرد. موفقیت فیلم و کتاب راز شهرت بیشتری برایش به همراه آورد و به‌ خصوص مفهوم «ویژن بورد» یا تابلوی تصویر ذهنی را با نام او پیوند داد. او به‌ عنوان یکی از استادان راز به برنامه‌های اُپرا، لری کینگ و اِلِن دوجِنِرِس هم دعوت شد و مخاطبان بیشتری پیدا کرد. اساراف به دنبال موفقیت کتاب جدیدش با نام پاسخ در سال ۲۰۰۸، کتاب اولش را هم با تجدید نظر و تغییرات کامل و این بار با نام همه‌ چیز داشتن بار دیگر به بازار عرضه کرد.

در بخشی از کتاب پاسخ می‌خوانید:

یکی از قوانین طبیعت این است که زور، همیشه خنثی می‌شود. اگر این روند را هل بدهید، آن هم در مقابل شما را هل خواهد داد. باید به هر ایده، فرصت و مهلتی را که برای جوانه زدن و رشد نیاز دارد بدهید. باید فرصت بدهید ریشه بدهد و منابع را به‌ موقع پیدا کند. همین حالا بی‌صبری را کنار بگذارید. به جایش شروع کنید به اعتماد کردن به کاردانی خودتان و جهان اطرافتان. پی ببرید این جهان، آماده و راغب است که هر چه را می‌خواهید به شما بدهد؛ اما وقتی این کار را می‌کند که برایتان واضح باشد چه می‌خواهید و صبر کافی هم داشته باشید که جهان کارش را انجام بدهد.

این روند، یک جزء دیگر هم دارد. برای رشد بذر، کافی نیست فقط آن را بکارید و منتظر بشوید. در حالی‌ که می‌گذارید بذر در خاک حاصل‌خیز کارش را انجام بدهد، شما هم باید کارتان را انجام بدهید.

میلیون‌ها نفری که فیلم راز را دیده‌اند، دست‌ کم تا حدی با قانون جذب آشنا شده‌اند. اما بخشی از آن هست که به نظر می‌رسد خیلی‌ها متوجه آن نشده‌اند. قانون جذب نمی‌تواند اثر کند، مگر این‌ که از قانون عمل هم پیروی کنید.

اگر از جایتان بلند نشوید و کاری نکنید، منطقی نیست که منتظر باشید اتفاق خاصی بیفتد. بعد از کاشتن، آب می‌دهید، علف‌های هرز را می‌کَنید... از باغچه‌تان مراقبت می‌کنید. شما نمی‌توانید کار بذر را برایش انجام بدهید و شما گیاه را رشد نمی‌دهید. اما شما باید کار خودتان را انجام بدهید تا مطمئن شوید محیط و منابع لازم را در اختیار دارد که هر چه را لازم است جذب کند.

پس کار شما چیست؟ این چیزی است که در فصل‌های آخر این کتاب به سراغش خواهیم رفت. برایتان توضیح خواهیم داد که این کندن علف هرز و آب دادن، سناریوی کسب‌وکار رؤیایی‌تان چگونه خواهد بود.

فهرست مطالب

مجموعه کتاب‌های «تعالیم آموزگاران راز»
معرفی جان اساراف
از میان گفته‌های جان اساراف
تمجید از این کتاب
مقدمه: پاسخ
۱. داخل جعبه: ماجرای جان
۲. به دنبال یافتن این‌که دنیا چگونه عمل می‌کند
۳. قانون جذب
۴. عالم درون مغزتان
۵. چگونه ذهن‌تان را تغییر دهید
۶. کسب‌وکار رؤیایی شما
۷. روند باز شرطی کردن عصبی
۸. سؤالات معمول درباره‌ی باز شرطی کردن عصبی
۹. موارد مهم: سرگذشت موری
۱۰. تصویر ذهنی، تمرکز، عمل
۱۱. مشتری ایده‌آل شما
۱۲. نوآوری در کسب‌وکار
۱۳. پیدا کردن دی. ان. اِیِ کسب‌وکارتان
۱۴. دست پیدا کردن به مشتریان ایده‌آل
۱۵. بزرگ‌اندیشی
جمع‌بندی

 ۲۹۶ صفحه، ۹۱۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-404-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۲۳۶۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پاسخ

برای دانلود کتاب پاسخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پاسخ
Arash Safari
۱۳۹۷/۵/۲۸
ارزش خوندن داره
مطالب جدیدی داخلش هست
faride sheikh
۱۳۹۸/۷/۳۰
من کتاب چاپی رو خوندم. عالی بود. توصیه میکنم حتما بخونید و چند بار مرور کنید. توصیه می‌کنم تا کتابراه آثار جان اساراف به فرمت صوتی دربیاره.
فاطمه عظیمی
۱۳۹۷/۱۰/۱۷
بسیارعالی وجامع تونستم جواب بعضی ازسوالاتم روواضح پیداکنم که برام ارزش حیاتی داشتن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)