دانلود کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید

  • از: دورین ویرچو، شهرزاد فتوحی
  • ناشر: نشر موج آرام
  • ۳۳۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید

دورین ویرچو در کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید، به شما کمک می‌‌کند عملکرد چاکراهای اصلی را بشناسید و با روش‌هایی پر رمز و راز و شگرف، آن‌ها را از ترس و نگرانی پاک کنید.

وضعیت طبیعی وجود شما سرشار از انرژی، درون‌ بینی و شهود و خلاقیت است. برای بهره‌مندی و لذت‌ بردن از این ویژگی‌ها نیازی به افزدون هیچ چیز به خود ندارید. شما همه این‌ها را در درون خود دارید. فقط مانند مجسمه‌ سازی باید قطعات اضافی مجسمه، که خود بخشی از تندیس نهایی نیستند را بتراشید.

دکتر دورین ویرچو (Doreen Virtue) نویسنده آمریکایی و سخنران انگیزشی در زمینه روانشناسی عامیانه است. او بنیانگذار فرشته درمانی است. وی تا کنون بیش از 50 کتاب در زمینه فرشته درمانی و دیگر موضوعات نهضت عصر جدید نوشته است.

در بخشی از کتاب پاکسازی چاکراها (Chakra clearing: awakening your spiritual power to know and heal) می‌خوانید:

هشتمین چاکرای اصلی در میان دو چشم قرار دارد. اغلب آن را چاکرای چشم سوم می‌نامیم و دلیل خوبی هم برای این کار داریم. چشمانت را ببند، چند نفس عمیق بکش و تمام توجهت را به نقطۀ بین دو چشم واقعی‌ات متمرکز کن. می‌بینی یا حس می‌کنی که چیزی بیضی شکل در آن جا قرار دارد. این چشم سوم توست که مستقیم به تو نگاه می‌کند. این چشم خود حقیقی توست که بر وجود برتر تو نظر دارد. دلیل این که این چشم به طرف توست این است که هر آنچه هست در درون توست. هیچ چیزی به جز آنچه در ذهن و قلب تو وجود دارد، نیست. این توهمی بیش نیست که جهان مادی بیرون از تو و جدا از تو وجود دارد.

چشم سوم تمام وقایع زندگی تو را ضبط می‌کند. هر چیزی که می‌اندیشی، حس می‌کنی و انجام می‌دهی. همچنین احساسات و عواطف افرادی که با آن‌ها تماس داری را هم ضبط می‌کند. وقتی به جهان دیگر پا گذاشتی، در مرور زندگی‌ات این فیلم را تماشا خواهی کرد.

 ۱۳۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-95361-7-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: تو وجودی از نور هستی
بخش اول: کارکرد چاکرا‌ها
بخش دوم: مراقبه‌هایی برای پاکسازی چاکرا‌ها
بخش سوم: تجسم‌هایی برای پاکسازی چاکرا‌ها
بخش چهارم: فرشته‌ درمانی برای پاکسازی چاکرا‌ها
بخش پنجم: روش‌های دیگر برای پاکسازی چاکراها
بخش ششم: مشاهده چاکرا‌ها و هاله
بخش هفتم: پاکسازی راه
نظرات مختلف درباره پاکسازی چاکرا‌های درین ویرچو

راهنمای دانلود کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید

برای دانلود کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید

نظرات کتاب پاکسازی چاکراها: نیروی معنوی خود را برای آگاهی و شفا بیدار کنید

Bahare Porjavadi
۱۳۹۸/۱/۱۰
عالیه اگه پیش زمینه راجب چاکراها داشته باشید خیلی کمک میکنه م حرف‌هایی که زده اصلا خیالی نیست چون خیلیا این موضوع ثابت شده اگه واقعا دنبال این هستید چاکراهاتون فعال کنید جز این تو گوگل هم سرچ کنید تمرینات مدیتیشن موثری هست از وقتی چاکراها مو حس کردم دیگه انکاری در کار نیست
کاربر Z
۱۳۹۷/۷/۳۰
کتاب کاربردی و بسار عالی ایه وقتی خوندمش دوست داشتم سریع انجامش بدم بعد یکی دو بار کار کردن متوجه شدم که نباید عجله کنم چون نیاز به تکرار و تمرین داره و قبلش باید بدونیم که ورزش برای تخلیه انرژی بسیار مهمه. از دکتر آرام تشکر میکنم
خانم کتابخون
۱۳۹۹/۱۰/۴
دوستان لطفا از کلماتی مثل: عالی، خیلی خوب، فوق العاده و... تو نظرات استفاده نکنید. در مورد محتوای کتاب بنویسید، اثرگذاریش، نقدتون رو.
لطفا هرکسی از این نظرات دو سه کلمه‌ای داد، دیس لایک کنید تا این فرهنگ نظر دادن درست بشه. ممنون
مشاهد همه نظرات (۱۶۷)