دانلود کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++ نوشته‌ی سعید عباس نژادورزی و یوسف عباس نژادورزی، مفاهیم زبان C++ را با استفاده از سوالات چهار گزینه‌ای، به زبان ساده آموزش می‌دهد.

زبان C++ جزو قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی شیءگرا می‌باشد و در دانشگاه‌ها نیز به عنوان یکی از بااهمیت‌ترین زبان‌های رشته‌های کامپیوتر، فناوری اطلاعات،ICT ، علوم کامیپوتر و دیگر رشته‌ها درس داده می‌شود.

یکی از بهترین روش‌های یادگیری مطالب مهم و کلیدی هر زبان برنامه‌نویسی پاسخ دادن به سوالات چهار گزینه‌ای است. این کتاب از 6 فصل تشکیل شده که هر کدام از آن‌‌ها یک موضوع مرتبط با زبان برنامه‌‌نویسی C++ را آموزش می‌دهد.

فصل اول به آموزش مباحثی مانند آشنایی باC++ ، عملگرها و دستورات ورودی خروجی به همراه 176 پرسش چهارگزینه‌ای می‌پردازد. فصل دوم مطالبی همچون ساختار تصمیم (switch و if) و ساختار تکرار (دستورات for, while, do while, continue, break) را با 121 پرسش چهار گزینه‌ای به همراه حل تشریحی آن‌ها آموزش می‌دهد. فصل سوم توابع و کلاس‌های حافظه را با 61 پرسش چهار گزینه‌ای به همراه حل تشریحی آن‌ها شرح می‌دهد.

فصل چهارم به آموزش آرایه‌های یک و دو بعدی، رشته‌ها و اشاره‌گرها از طریق 231 پرسش چهار گزینه‌ای کاربردی به همراه حل تشریحی آن‌ها می‌پردازد. فصل پنجم به آموزش کلاس‌ها، اشیا، وراثت، چندریختی و تعریف مجدد عملگرها از طریق 71 پرسش چهار گزینه‌ای به همراه حل تشریحی آن‌ها پرداخته است. فصل ششم ورودی و خروجی فایل‌ها را با 57 پرسش چهار گزینه‌ای به‌ صورت پایه‌ای شرح می‌دهد.

 ۱۹۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-727244-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با زبان ++C
فصل دوم: ساختارهای  تکرار و تصمیم 
فصل سوم: توابع و کلاس‌های حافظه   
فصل چهارم: آرایه‌ها، رشته‌ها و اشاره‌گر‌ها
فصل پنجم: کلاس‌ها و اشیا
فصل ششم: فایل‌ها

راهنمای دانلود کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++

برای دانلود کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پرسش‌های چهار گزینه‌ای در C++
محمد مختاریان
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
کتاب خوبیه ولی یسری از جواب‌ها غلط هستش
صبا افشار
۱۳۹۹/۱۱/۹
باید بگردیم جوابهای صحیحو پیدا کنی🤣🤣😐😐
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)