دانلود کتاب پروانه‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پروانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پروانه‌ها

کتاب پروانه‌ها اثر جان بانت وکسو از مجموعه حیات وحش به تنوع و چرخه زندگی پروانه‌ها این حشرات زیبا می‌پردازد. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

داستان کرم پروانه، مهاجرت‌های نسلی، چشیدن با پاها از جمله عناوین جالب و هیجان انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

ساختمان بدن یک پروانه ممکن است غیر عادی به نظر برسد اما برای یک پروانه، کامل و بی‌نقص است. پروانه‌ها با پاهای‌شان می‌چشند، با شاخک‌هایشان می‌بویند و با خرطومشان ذره ذره شهد می‌نوشند.

کلمه «پروانه» شاید برای اولین بار برای تعریف یک پروانه‌ی اروپایی معمولی به رنگ زرد گوگردی استفاده شده باشد. در ابتدا مردم آن را «حشره‌ی کره‌ای رنگ» می‌نامیدند. سپس این اسم را کوتاه کردند و «پروانه» نامیدند. دانشمندان پروانه‌ها و بیدها را در طبقه بندی با دسته بندی شناخته شده‌ای به عنوان «پولک بالان» که به معنای «بال‌های پولک دار» است، گروہ بندی می‌کنند. این نام برای پروانه‌ها و بیدها کاملا مناسب است زیرا بال‌های آنها با پولک‌های بسیار ریزی پوشانده شده‌اند. این‌ها تنها حشراتی هستند که پولک دارند. پروانه ها می‌توانند در تمام قسمت‌های دنیا به جز قطب جنوب، پیدا شوند. آنها بیشتر در مناطق گرمسیری زندگی می‌کنند. به این دلیل که در مناطق گرمسیری همیشه گیاهان فراوانی برای خوردن کرم‌ها هست و برای پروانه‌ها، شکوفه‌های بسیاری برای تولید شهد وجود دارد.

 ۲۱ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-64-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پروانه‌ها

برای دانلود کتاب پروانه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پروانه‌ها