دانلود کتاب پس از تو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پس از تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پس از تو

کتاب پس از تو در ادامه رمان پرفروش من پیش از تو توسط جوجو مویز نوشته شده و به همان اندازه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

کتاب پس از تو (After you) هم با یک حادثه شروع می شود. حادثه ای که داستان کتاب بر آن سوار است. پس از تو به هجده ماه پس از مرگ ویل برمی‌گردد. با لوئیزا در وضعیتی روبرو می‌شوید که او از طرفی با غم از دست دادن ویل و از طرف دیگر با عذاب وجدان ناشی از کمک به او برای پایان دادن به حیاتش دست و پنجه نرم می‌کند. روحیه و زندگی او بسیار آشفته و پریشان است. لوئیزا دچار افسردگی شده حال آنکه ماه‌ها قبل به ویل قول داده بود که تمام تلاش خود را بکند تا زندگی هیجان‌انگیز و شیرینی را تجربه کند. اما حالا هیچ فعالیت خاصی انجام نمی‌دهد. لوئیزا بعد از مرگ ویل اکنون به لندن آمده و در آپارتمانی زندگی می کند که با پول ویل خریده است. لوئیزا در کافه فرودگاه مشغول به کار است، مدام درگیر خاطرات ویل است و در ذهنش با او گفت‌و‌گو می‌کند. داستان به همین صورت پیش می رود تا اینکه اتفاق عجیبی در زندگی لوئیزا رخ می دهد. اتفاقی که زندگی او را به حاشیه می برد...

مسئله‌ای که جوجو مویز (Jojo Moyes) در کتاب پس از تو بر آن تمرکز دارد نیز توانایی انسان در بازسازی زندگی خود پس از اتفاقات غم‌انگیز و از دست دادن‌هاست. در این کتاب می‌خوانیم که لوئیزا چگونه بر اندوهی که زندگی‌اش را احاطه کرده فائق می‌آید. در این کتاب نیز همچنین اتفاقات شگفت‌انگیز زیادی می‌افتد و شخصیت‌های قدیمی در فضاهای جدیدی با هم روبرو می‌شوند.

این موضوع قابل ذکر است که مویز از قبل قصد نوشتن ادامه‌ای برای من پیش از تو را نداشته است اما او ایمیل‌هایی از سراسر دنیا در مورد سرگذشت لو و سایرین پس از اتفاقات من پیش از تو دریافت کرده است و همچنین مرور دوباره شخصیت‌ها هنگام نوشتن فیلمنامه‌ی من پیش از تو؛ او را واداشت که داستان زندگی این شخصیت‌ها را در کتابی دیگر ادامه دهد.

در بخشی از متن کتاب پس از تو می‌خوانید:
مادرم گفته بود که ماندن کنار ویل در نهایت بر بقیه عمرم تأثیر خواهد گذاشت. آن موقع فکر کرده بودم منظورش خود من است؛ از لحاظ روانى. فکر کردم منظورش احساس گناهى است که باید یاد بگیرم بر آن فائق شوم، غم، بى خوابى، هجوم بى‌موقع و عجیب خشم، گفتگوهاى بى‌پایان درونى با کسى که دیگر اینجا نیست. ولى حالا مى‌دیدم که مسئله فقط من نیستم: در عصر دیجیتال، من همیشه همان آدم خواهم بود. حتى‌اگر بتوانم همه چیز را از ذهنم پاک کنم، هیچ‌وقت نخواهند گذاشت خودم را از مرگ ویل جدا کنم. تا وقتى پیکسل‌ها و صفحه‌ها هستند، اسم من هم به اسم او گره خورده است. مردم بر اساس سَرسَرى‌ترین اطلاعاتى که به دستشان مى‌رسید یا گاهى بدون آنکه اطلاعى داشته باشند درباره‌ام قضاوت مى‌کردند و هیچ کارى از دستم ساخته نبود.

 ۴۵۶ صفحه، ۶۸۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7436-68-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پس از تو

برای دانلود کتاب پس از تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پس از تو

نظرات کتاب پس از تو

نسیم اقدامی
۱۳۹۸/۶/۲۱
کتاب خیلی جاها منو عصبانی میکرد و اصلا نمیتونستم رفتار لوییزا رو درک کنم ولی بعد‌ها که میفهمیدم ماجرا از چه قرار بوده لوییزارو بخاطر تصمیمی که گرفته بود واقعا تحسین میکردم. با اینکه اولای رمان حس میکردم لو اصلا اون کسی نیست که توی من پیش از تو بود و انگار یه شخصیت جدید تو یه رمان خودشو جا کرده و با همه دردسر‌های پشت همی که برای لوییزا پیش میومد باز هم حتی یه لحظه نمیتونستم از خوندن کتاب دست بکشم یا بخوام خوندنشو دیگه ادامه ندم. فصل‌های آخر و اتفاقاتی که بین لو و سم می‌افتاد رمانو به مرور جذابو جذابتر میکرد و فقط همچین پایانی واسه این کتاب میتونست این حسو بمن بده که واقعا ارزش خوندن رو داشت.
خوندنه این دوتا کتاب باعث شد جوجو مویز رو بی‌قیدو شرط دنبال کنم و همین که رمان رو تموم کردم "باز هم من" رو خریدمو شروع به خوندن کردم و منتظرم با تموم شدنش کتاب‌های دیگشو شروع کنم.
در کل عالی بود.
کیمیا عدل پرور
۱۳۹۷/۱/۱۳
به نظرم رمان خوبی بود به شخصه برای من اثر عمیق جلد اولو نداشت. بعضی جاهای این رمان رو دوست داشتم اونم دقیقا جاهایی بود که به رمان اول گریز زد بودو راجب شخصیت ویل حرف میزد. در کل خیلی تحت تاثیر ماجراهای تازه شخصیت اصلی قرار نگرفتم چون حتی تو خود رمان هم تمام اتفاقات تحت سایه سنگین شخصیت ویل ترینر خب بود! ولی چندین دیالوگ فوق العاده داشت این کتاب که آدمو به فکر وادار میکرد در کل سطح راضی کننده‌ای داشت و میشه درس‌هایی ازش گرفت ولی اون خاص بودن رمان اولو نداشت. طوری که در تمام طول این کتاب دلت واسه بودن ویل و دیالوگاش تنگ میشه. کسانی که هردو جلدو خوندن میفهمن چی میگم
ملیسا طالب
۱۳۹۷/۱۰/۱۵
به نظر من کتاب کاملا قابل پیش بینی بود و اینکه اتفاقاتی که افتاد یکم کلیشه ایی و سبک سریالهای مکزیکی بود که یک دفعه دختر ویل پیدا میشه و از این حرفها فیلمشو دیده بود فیلم به علت بازی املیا کلارک بازیگر گیم آف ترونز جذابیتی داشت، اما کتاب در یک قسمتی از جاها وقتی دو نفر باهم گفتگو میکردن به یک جای و دیگر اشاره میکرد رشته‌ی کلام از دست خواننده گم میشد موضوعی که در این کتاب مطر ح شده بود اندازه ٣٥٠ صفحه نبود زیادی با مسایل تکراری به همان بحث پرداخته شده بود. در هر صورت ممنون از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱۷۶)