دانلود کتاب پشت درهای بسته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پشت درهای بسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پشت درهای بسته

کتاب پشت درهای بسته اثر بی. ای. پاریس، از پرفروش‌ترین‌هاى نیویورک تایمز و یو اس اِى تودى، داستانی کلاسیک را در دنیایی کاملاً مدرن روایت می‌کند. این کتاب داستانی از انتخاب‌های ما انسان‌هاست. انتخاب‌های بی‌مطالعه‌ای که گاهی زندگی را برایمان به جهنمی مجسم تبدیل می‌کند.

پشت درهای بسته (Behind Closed Doors) رمانی است که رنگ و بوی ترس دارد و در عین حال خواننده را به تامل در تناقض میان ظاهر و باطن انسان‌ها وا می‌دارد.

این کتاب یکی از ترسناک‌‌ترین تریلر‌های روانشناسانه‌‌ای است که تا به حال خوانده‌‌اید. با خواندن هر فصل بیشتر درگیر داستان می‌ شوید و بیشتر احساس شخصیت داستان، گریس، را درک می‌ کنید؛ استیصال از اینکه هیچ‌‌کس تو را باور نمی‌‌کند و تو باید بجنگی تا عزیزترین آدم زندگی‌‌ات از آسیب مصون بماند.

راوی داستان زن جوانی به نام گریس است که داستان زندگی قبل و بعد از ازدواجش را در فصل‌های موازی حال و گذشته روایت می‌کند. اطرافیان گریس به زندگی او و همسر خوش سیمایش، جک، غبطه می‌خورند، غافل از آنکه حقیقتی ترسناک پشت درهای بسته انتظار خواننده را می‌کشد…

خانم بی. ای. پاریس (B. A. Paris) متولد سال 1958 انگلستان است. دوران کودکی را در زادگاهش سپری کرده و بیشتر دوران بزرگ‌سالی را همراه همسر و پنج دخترش در کشور فرانسه گذرانده است. او در فرانسه به شغل معلمی و حسابداری مشغول بوده. پشت درهای بسته نخستین رمان بلند خانم پاریس است. خودش می‌گوید تحت تأثیر زندگی مشترک دوستی که ازدواجشان شک‌ برانگیز بود تصوراتش را به پرواز درآورده و داستان پشت درهای بسته متولد شده است. حق امتیاز برگردان سینمایی این اثر فروخته‌ شده است. خانم پاریس که نامش مستعار است امیدوار است اگر روزی فیلمی بر اساس پشت درهای بسته ساخته بشود جرج کلونی نقش اول فیلم را ایفا کند.

در بخشی از کتاب پشت درهای بسته می‌خوانیم:

کلماتش موجی از ترس را در بدنم جاری کرد. دوان‌دوان خودم را به‌جایی که بیل را پرت کردم رساندم، درحالی‌که بیل را بالای سرم نگه‌ داشته بودم به سمت جک یورش بردم؛ آماده بودم بیل را روی سرش فرود بیاورم و خردوخمیرش کنم؛ اما من توانایی درگیری با او را نداشتم. بازویش را بالا برد، بیل را گرفت و با کلنجار از دستم درآورد. این کار باعث شد تا زمین بخورم. بلند شدم و درحالی‌که با نهایت صدایم فریاد می‌زدم و کمک می‌خواستم شروع به دویدن کردم. وقتی دیدم پنجره‌های نزدیک‌ترین ملک به خانه‌ی ما از میان درختان دیده می‌شوند، به آن سمت دویدم. امیدوار بودم کسی جیغ‌هایم را شنیده باشد درحالی‌که می‌دویدم دنبال راهی برای بیرون رفتن از باغ می‌گشتم.

 ۳۸۰ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8067-28-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پشت درهای بسته

برای دانلود کتاب پشت درهای بسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پشت درهای بسته
کاربر N
۱۳۹۷/۱/۱۰
کتاب فوق العاده ایه. داستان خوبی داره و نویسنده همه چیز رو عالی توصف کرده. لذت خوندن این کتاب رو از دست ندید.
Mrsly R
۱۳۹۸/۱/۱۵
طرز بیان نویسنده خوبه و آدم داستان و حس میکنه.
به نظرم داستان خوبیه و این که میتونی زندگی یه زن رو تو شرایط سخت مجسم کنی نکته خوبیه.
سودا مطلبی
۱۳۹۸/۱/۱۱
بعد از سال ها یک رمان خوندم و واقعا کیف کردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۲)