دانلود کتاب پشت پرده‌ی سیاه

  • از: مسعود بطحائی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پشت پرده‌ی سیاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پشت پرده‌ی سیاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پشت پرده‌ی سیاه

کتاب پشت پرده‌ی سیاه، داستانی پلیسی جنایی به قلم مسعود بطحائی است.

در بخشی از کتاب پشت پرده‌ی سیاه می‌خوانیم:

سعی می‌کردم هنگامی که با مهتاب هستم، سراغ اخبار نروم؛ ولی به محض جدا شدن از او، سرم را توی گوشی می‌کردم. با سرعت زیاد خودم را به خانه می‌رساندم. قبل از هر کاری لپ‌تاپ را روشن می‌کردم. سایت‌های خبری مثل اتاق‌های تودرتویی بودند که برای باز کردن در بعدی نیازی به وسوسه نبود و خودم با سر وارد می‌شدم. گاهی مثل خبرنگارها، یک خبر را از منابع مختلف دنبال می‌کردم. از کنه خبرها این دستگیرم شد که خشونت دیگر نیازی به دلیل ندارد، بلکه مثل حشرات خود لقاح، خودش، خودش را تولید می‌کند. قاتلین، نقشه‌کشان ماهر داستان‌های جنایی نبودند، بلکه از روی خشم به جنایت دست می‌زنند؛ و خشم، نتیجه‌ی کمبود است. از کمبود ویتامین «ب» تا کمبود فرهنگی، اقتصادی و فشارهای اجتماعی.

در یکی از سایت‌ها که به حوادث اختصاص داشت، خبری نظرم را جلب کرد: «شب گذشته، پلیس جسد مثله‌ شده و سوخته‌ی زنی را در بخش پایین‌ دست اتوبان قم پیدا کرده است.» خبرنگار طی گزارشی اعلام کرده بود که جسد بعد از مثله‌ شدن، توسط مواد مشتعله مانند بنزین به آتش کشیده شده. پلیس به دزدی ظنین نبوده، زیرا انگشتر طلا در انگشتان سوخته‌ی مقتول وجود داشت. سرهنگ احسانی، رئیس پلیس آگاهی، با اعلام این‌که جسد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است، اضافه کرد: «پلیس بهترین مأمورین خود را برای این پرونده به کار خواهد گرفت تا مجرم یا مجرمین را به دست عدالت بسپارد.»

جمله‌ی اصلی که در آخر گزارش آمده بود، اعلام می‌کرد که این چندمین مورد از قتل زنان با این شیوه است که در طی هجده ماه گذشته اتفاق افتاده. پایین خبر، آدرسی بود که به خبرهای مرتبط قدیمی ارجاع می‌داد. صفحه‌ی جدید با تیتر درشت از بالا بارگذاری می‌شد: «جسد قطعه‌ قطعه شده و سوخته‌ی یک زن در حوالی تهران کشف شد.»

 ۹۶ صفحه، ۸۷۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6041-16-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پشت پرده‌ی سیاه

برای دانلود کتاب پشت پرده‌ی سیاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پشت پرده‌ی سیاه
فاطمه فرامرزی
۱۳۹۷/۹/۲۸
قلم نویسنده خوب بود. اخرش شوکه شدم انگار در اوج نویسنده کتاب رو رها کرد
Mani Fara
۱۳۹۷/۱۰/۲۷
آقای بطحایی من نوشته شمارو خوندم که در جواب خوانندگان نوشته بودید. بله مشخص هست ابتدای داستان انتهای داستان رو گفتید بعد از انتهایی که در ابتدا گذاشتید شما باید ادامه میدادید علت روانشناسانه عملکرد و بیشتر...
Mani Fara
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
نویسنده عزیز تو که نوشتی زحمت کشیدی انقدر قشنگ به تصویر کشیدی چرا کتاب بدون پایان بندی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)