دانلود کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی

کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی نوشته‌ی دانیال حسینی و رضا کریمی، از مجموعه نردبان المپیاد شیمی، دربردارنده‌ی سوالاتی از مباحث خواص مواد یونی و نام‌گذاری، شکل بلور‌، مقدمات پیوندهای کوالانسی، هندسه مولکولی و عدد اکسایش است که در آزمون‌های سرشناس طرح شده‌اند.

این کتاب سعی دارد تا فاصله میان کتاب‌های شیمی معدنی دبیرستان را با کتب دانشگاهی، در حد توان پر کند و از ده بخش تشکیل شده است.

اگر هدفی درست و حسابی برای اثرگذاری در تاریخ جهان ندارید، با کتاب، تست و مسابقه هم به جایی نمی‌رسید. اما اگر هدف دارید، برای رسیدن به آن باید دقیق و با برنامه پیش بروید. هم اکنون در هر رشته‌ای که باشید اگر در آن مقطع تلاش کنید موفق خواهید شد. فقط کافی‌ست بهترین خودتان باشید.

هیچکس انتظار ندارد بدون آنکه خیس شود شنا کردن را بیاموزد. همانطور که با خواندن کتاب و تماشای شنا کردن دیگران، آموختن آن انتظار نمی‌رود؛ شنا کردن را نمی‌توان بدون تمرین آموخت. هیچ راه چاره‌ای جز اینکه خود را به داخل آب بیندازید و هفته‌ها یا ماه‌ها آموزش ببینید وجود ندارد تا بالاخره شنا کردنتان روان شود.

این کتاب ارزشمند به شما کمک می‌کند تا پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی نمایید. در این مسیر حواستان به برنامه‌ها و عملکردتان باشد؛ زیرا هرچه بالاتر بروید سقوط محکم‌تری هم خواهید داشت.

 ۱۸۵ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-95961-0-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1: خواص مواد یونی و نام‌گذاری
2: انرژی شبکه و مقایسه ذوب و جوش
3: شکل بلور
4: آب تبلور
5: مقدمات پیوندهای کوالانسی
6: ساختار لوئیس
7: هندسه مولکولی
8: نیروی بین مولکولی
9: عدد اکسایش
10: جمع‌بندی

راهنمای دانلود کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی

برای دانلود کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پیوندهای یونی و کووالانسی

نظرات کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
آموزش شیمی، مجموعه نردبان المپیاد شیمی، پیوندهای شیمیایی، پیوندهای شیمیایی و انواع آن، پیوندهای شیمیایی مولکولها، پیوندهای شیمیایی مولکول، سخت ترین پیوندهای شیمیایی، شیمی معدنی، شیمی معدنی pdf، خواص مواد یونی، خواص مواد دارای پیوند یونی، انرژی شبکه، انرژی شبکه چیست، انرژی شبکه یونی، انرژی شبکه یونی چیست، مقایسه نقطه ذوب، مقایسه نقطه ذوب و جوش، تفاوت نقطه ذوب و جوش، شکل بلور، آب تبلور، آب تبلور چیست، مسائل آب تبلور، پیوند کووالانسی، پیوند کووالانسی و یونی، پیوند کووالانسی به زبان ساده، پیوند کووالانسی را تعریف کنید، پیوند کووالانسی چگونه تشکیل میشود، ساختار لوویس، هندسه مولکولی، نیروی بین مولکولی، عدد اکسایش، عدد اکسایش عناصر، دانلود pdf کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی، دانلود کتاب پیوندهای یونی و کووالانسی pdf، المپیاد شیمی، منابع المپیاد شیمی، آموزش علم شیمی، چگونه در درس شیمی موفق باشیم، فصول ترکیبی شیمی، مباحث ترکیبی شیمی، دانلود کتاب کمک آموزشی، دانلود کتاب شیمی، المپیاد شیمی سوالات، سوالات المپیاد شیمی، سوالات المپیاد شیمی با جواب، آمادگی برای المپیاد شیمی، کتاب آمادگی المپیاد شیمی