دانلود کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK

کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK نوشته‌ی مهدی فتح اله و بهرام ناجدی با نگرشی یکپارچه و جامع به پدیده‌ی کسب و کار کمک می‌کند تا گام‌هایی موثر برای توسعه سازمان خود بردارید. این اثر به عنوان کتاب برگزیده سال انتخاب شده است.

نگرش فرایندی در واقع نگاه عقلایی به ظهور، بروز و امتداد پدیده‌هاست. این نگاه به دلیل داشتن حکم منطقی، بسیار دقیق، موشکافانه و عالمانه عمل می‌کند. شاید در سال‌های نه چندان دور نگرش فرایندی بیشتر ناظر بر ترتیب و توالی منطقی در مسیر مشخص و قابل پیش بینی بود، ولی هم اکنون این نگرش دچار تحولی بزرگ شده و ابعادی وسیع‌تر از موجودیت یک پدیده را به صورت منطقی مورد تجزیه و تحلیل و ارزیابی قرار می‌دهد.

وجود کسب و کار و حضور مشتریان، همواره دو سوی یک فرایند تبادل کالا و خدمات به شمار می‌آید. صراحتاً می‌توان گفت در هیچ یک از زمان‌های گذشته به اندازه عصر حاضر به رضایت‌مندی مشتری توجه نشده است. مشتریان در واقع عامل ایجاد ثبات و توسعه کسب و کارها هستند. به عبارتی کامل‌تر، کسب و کارها با ایجاد ارزش مورد انتظار مشتریان موجبات دوام و قوام خود را خلق می‌کنند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد آگاهی از تکنولوژی فرایندهای کسب و کار و مدیریت آن در عصر فعلی بسیار ضروری است. به همین خاطر این کتاب بر مبنای پژوهش و تجربیات متخصصین به موضوعاتی مثل مدل سازی، تجزیه و تحلیل، طراحی و ارزیابی، توسعه و بهبود و در آخر یکپارچگی فرایندهای کسب و کار پرداخته است.

کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK مناسب چه کسانی است؟

مطالعه و به کارگیری مطالب این کتاب برای دانشجویان مدیریت، صنایع، اقتصاد و بازرگانی و کلیه مدیران و متخصصان این حوزه ضروری است.

در بخشی از کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK می‌خوانیم:

تحول فرآیند مقدمه‌ای بر موضوع تغییرات فرآیند می‌باشد. در این بخش موضوع تغییرات فرآیند در چرخه عمر مدیریت فرآیندهای کسب و کار، راهکارهای مختلف بهبود فرآیندها، متدلوژی‌های مهندسی مجدد و باز طراحی به همراه فعالیت‌های ایجاد و پیاده سازی مدیریت تغییرات فرآیند، بررسی و تشریح می‌گردند. عناوین مطرح مورد توجه در این حوزه عبارتند از مدیریت تغییرات سازمان، عوامل بحرانی موفقیت جهت ایجاد تحول در سازمان که در ادامه مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرند و خود شامل تعدادی از متدلوژی‌های مدیریت تغییرات سازمان، تکنیک‌ها و بهترین راهکارهای مورد استفاده در این زمینه هستند، می‌باشد.

 ۳۲۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-331-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه
فصل دوم: مدیریت فرآیند‌های کسب و کار
فصل سوم: مدل سازی فرآیند
فصل چهارم: تجزیه و تحلیل فرآیند
فصل پنجم: طراحی فرآیند
فصل ششم: اندازه گیری عملکرد (کارایی) فرآیند
فصل هفتم: تحول فرآیند
فصل هشتم: سازمان فرآیند
فصل نهم: مدیریت فرآیند‌های بنگاه
فصل دهم: فناوری مدیریت فرآیندهای کاری
فصل یازدهم: بلوغ فرآیندهای کسب و کار
فصل دوازدهم: یکپارچگی فرآیندهای کسب و کار

راهنمای دانلود کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK

برای دانلود کتاب پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پیکره عمومی دانش مدیریت فرآیندهای کسب و کار BPM CBOK