دانلود کتاب چهار راه پول سازی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چهار راه پول سازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چهار راه پول سازی

این کتاب براساس مطالب کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول نوشته شده است. اگر شما تاکنون موفق به خواندن این کتاب نشده‌اید، درک مطالب کتاب پیش‌رویتان برای شما سخت و دشوار خواهد بود. در آن کتاب من درباره‌ی نصایح پدر پولدار و پدر بی‌پولم بسیار توضیح دادم. پدر بی‌پول اگر چه تحصیلات عالیه فراوانی داشت، اما همیشه از فقر و بی‌پولی رنج می‌برد. او همیشه از من می‌پرسید: دوست‌داری در آینده چه‌کاره شوی؟ من همیشه این سؤال را با انتخاب شغل مورد علاقه‌ام جواب می‌دادم، اما منظور پدر چیز دیگری بود. او همیشه مرا نصیحت می‌کرد و می‌گفت: به مدرسه‌برو، خوب درس بخوان تا نمره‌های خوب بگیری اگر خوب تلاش کنی می‌توانی در آینده شغل خوبی پیدا کنی. اکنون که بزرگ شده‌ام، می‌دانم که تمامی افراد در یک جدول قرار گرفته‌اند و به چهار قسمت تقسیم شده‌اند.
توصیه‌ی پدر بی‌پول
پدر بی‌پول همیشه از من می‌خواست که خوب تلاش کنم تا در آینده بتوانم در یک شرکت خوب کار کنم. او به امنیت شغلی خیلی اهمیت می‌داد و تلاش فراوانی برای افزایش حقوق ماهیانه‌ی خود می‌کرد. در واقع همین طرز فکر او باعث شد که او برای همیشه یک کارمند ساده و نیازمند باقی بماند. اما پدر پولدار که هیچ تحصیلاتی نداشت به من می‌گفت:
«به مدرسه برو، خوب درس بخوان تا بتوانی در آینده یک شرکت خوب افتتاح کنی». گفته‌ی او را می‌توان به این شکل در جدول نشان داد.
این کتاب برای چه کسانی نوشته شده است؟
این کتاب ویژه‌ی افرادی است که می‌خواهند به سمت دیگر خانه‌های جدول حرکت کنند و برای همیشه در آن‌جا بمانند. همان‌طور که می‌دانیم تقریباً تمامی کارمندان و کارفرمایان آرزو دارند که به خانه‌های روبه‌روی خود منتقل شوند. اگر چه این کار اصلاً آسان نیست، اما قطعاً شدنی است. شاید در این راه مجبور باشیم که سختی‌ها و دشواری‌های بسیاری را تحمل کنیم، اما در انتهای راه به هدف والایی دست پیدا می‌کنیم. منظور من از آن هدف والا، آرامش و آزادی است که بدست می‌آوریم.

 ۴۰۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چهار راه پول سازی

برای دانلود کتاب چهار راه پول سازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چهار راه پول سازی

نظرات کتاب چهار راه پول سازی

فاضل نصرتی
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
سلامبه نظر من آدم تا خودش نخواد که تغییر کنه خوندن کتاب هیچ فایده‌ای براش نداره و کلاً کتاب رو خیلیها چرت میدونند، دور و برمون هستند کسایی که همیشه می‌نالن و همه رو مقصر میدونند و به زمین و زمان بدوبیراه میگن، وقتی بهشون پیشنهاد مطالعه میدی در جواب میگن‌ای بابا کی تا حالا با خوندن کتاب وضعش بهتر یا شده بعضیا میگن حوصله میخواد که ما نداریم، یکی می‌گفت تا حالا که من دیدم هر کی کتاب زیاد خونده... خول شده اما همیشه می‌بینیم سرشون توی شبکه‌های اجتماعیه و دوست ندارن حتی روزانه از یک پیام هم غافل بشن و به قول خودشون همیشه آنلاین هستند، همیشه تظاهر میکنن که همه چیز بلدن و خودشون رو توی همه حوضه‌ها کارشناس می‌دونند اما هر روز خدا می‌نالند، متأسفانه این مردمی که من می‌بینم پولشون رو همیشه صرف سرگرمیهای ناسالم میکنند دریغ از اینکه یه ذره روی خودشون سرمایه گذاری کنند. ممنون از کتابراه
shiva salarian
۱۳۹۸/۹/۱۰
از بهترین کتابهایی ک در زمینه مالی و کسب درامد خوندم

توی این کتاب رابرت کیوساکی، درمورد روش‌های ایجاد درامد و تمام مزایا و معایب و اینکه هرکسی با هر شخصیتی احتمال داره جزء کدام دسته از روش‌های پولسازی باشه و... صحبت میکنه

توصیه میکنم هرکسی که میخواد تکلیفش با اینده ماای و شغلیاش معین بشه این کتاب رو با دقت بخونه

خوندنش برای من 1ماه طول کشید چون میخواستم با دقت و حوصله‌ی کافی بخونم
مرتضی نصرتی
۱۳۹۸/۴/۲۰
تجربه آشنایی با چهار راه پولسازی برای من جدید و هیجان انگیز بود. حالا میدونم که S یا کارفرما چطوری میتونه بیاد سمت راست جدول وتبدیل بشه به یه I یا سرمایه گذار.
برای دستیابی به آزادی مالی، قطعا اگر این هزینه ناچیز رو برای خریدن این کتاب نمیکردم، در آینده باید به مراتب بیشتر هزینه میکردم!
ازت ممنونم رابرت، ازت ممنوم کتابراه
مشاهد همه نظرات (۹۶)