دانلود کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

دکتر اسپنسر جانسون، نویسنده‌ای مشهور و بسیار موفق در سطح جهان است. کتاب‌های او توانسته است به میلیونها نفر از افراد دنیا کمک کند تا راه و رسم درست زندگی کردن را بیاموزند. وی دارای مدارج عالی علمی‌در رشته‌های مخلتف مانند: پزشکی، روانشناسی و جامعه شناسی می‌باشد.
از آثار بسیار پرفروش او می‌توان به کتاب «مدیر یک دقیقه‌ای» که به همراه دکتر کنت بلانچارد به رشته‌ی تحریر درآورده است اشاره کرد.
او در کتابهای همیشه برای مسائل پیچیده‌ی زندگی راه حل‌های ساده پیشنهاد کرده و همچنین مسئله باعث شده است که کتابهای او به بیش از 26 زبان زنده دنیا ترجمه شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته شود.
در این داستان، چهار موجود خیالی وجود دارند (با رفتارهای کاملاً متفاوت) دو آدم کوچولو با نامهای هِم و هاو و دو موش با نامهای اسنیف و اسکاری.
شخصیت و رفتار هر یک از آنها، مشابه تعدادی از افراد جامعه می‌باشد.
مثلاً شخصیت اسنیف، خیلی سریع متوجه تغییرات می‌شود و اسکاری خیلی زود وارد عمل می‌شود و یا هِم که در مقابل تغییرات، مقاومت می‌کند و در نهایت هاو که با گذشت زمان خودش را با تغییرات وفق می‌دهد.
حال بیاییم ببینیم که ما شبیه کدامیک از این شخصیت‌ها هستیم.

 ۷۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8406-02-2 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

رباره‌ی نویسنده
ابعاد ساده و پیچیده‌ی وجودِ ما
داستانی پشت پرده‌ی داستان
قسمت اول: گردهمایی دوستانه
قسمت دوم: چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
قسمت سوم: بحث و گفتگو در عصر همان روز

راهنمای دانلود کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

برای دانلود کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

نظرات کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

یوسف اسماعیلی
۱۳۹۹/۸/۱۹
اولین کتاب مثل اولین عشق میمونه اونجوری که اولین که میخونی روت تاثیر میزاره اولین عشقم وقیتی ب چشماش نگاه میکنی تنت میلرزه عالی ولی من دره‌ها و قله‌ها اولین کتابی بود که خونپم
pourya mirzaee
۱۳۹۸/۴/۴
کسی که این کتاب رو‌نوشته از هزاران خیر و کسانی که به مردم کمک مالی میکنن با ارزشتر و مهمتر و قابل پرستش تره چون راه درستو نشون ادما دادن کمک معنوی ذهنی خیلی بهتر از کمک مادی کردنه
Mehran Z
۱۳۹۷/۷/۲۶
من نسخه صوتیش رو گوش کردم، محتوای کتاب بسیار مفیده در حالی که بصورت یک داستان ساده و جالب بیان شده و حتما بعد از تمام کردن کتاب سعی به تغییر دادن عادات خود میکنید. با تشکر از کتاب راه
مشاهد همه نظرات (۱۲۷)