دانلود کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت

کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت نوشته‌ی جک کنفیلد، کتاب آرزوهای خوب نیست؛ کتاب اصول جاودانه‌ای است که مورد استفاده‌ی مردان و زنان موفق در سراسر تاریخ قرار گرفته است.

موفقیت به زمان، تلاش، پشتکار و صبر نیاز دارد. اگر شما تمامی اصول و فنون دربرگیرنده‌ی کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید (How to Get from Where You Are to Where You Want to Be) را به کار گیرید به اهداف خویش خواهید رسید. رؤیاهای‌ خود را محقق خواهید کرد. لیکن این امر در یک ‌شب حادث نمی‌شود.

بدیهی است که در دستیابی به هر هدفی با موانعی روبه‌رو می‌شویم؛ به‌ طور موقت احساس می‌کنیم در وضع ثابتی گیر کرده‌ایم. این طبیعی است. هرکسی که تا به‌ حال آهنگی نواخته باشد، در ورزشی شرکت کرده باشد، یا ورزش‌های رزمی را تمرین کرده باشد، می‌داند که آدم به وضع ثابتی می‌رسد؛ یعنی جایی که به نظر می‌رسد انگار هیچ پیشرفتی نمی‌کند. این زمانی است که اغلب آدم‌های بی‌تجربه تسلیم می‌شوند، منصرف می‌شوند و کنار می‌کشند. وسیله‌ی موسیقی یا ورزش دیگری انتخاب می‌کنند. ولی فرزانگان دریافته‌اند اگر همچنان به تمرین ساز، ورزش یا ورزش رزمی خود یا در مورد شما، اصول موفقیت این کتاب را ادمه دهند؛ عاقبت آ‌نچه را که مثل جهشی ناگهانی به سطح بالاتر مهارت می‌دانند تجربه می‌کنند. صبور و محکم باشید. تسلیم نشوید. شما موفق خواهید شد. این اصول همیشه مؤثرند.

هر تغییری مستلزم تلاشی مداوم برای غلبه بر سال‌ها مقاومت درونی و بیرونی است. ممکن است در ابتدا از این‌ همه اطلاعات جدید بسیار ذوق‌ زده شوید. ممکن است حس نو یافته‌ای از امید و اشتیاق برای تصور جدیدی از زندگی‌تان، آن‌طور که می‌تواند باشد، کسب کنید. این خوب است. لیکن از پیش بدانید که ممکن است به‌ تدریج احساسات دیگری را هم تجربه کنید. ممکن است از این‌ که همه‌ی این چیزها را پیش‌تر نمی‌دانستید احساس ناامیدی کنید؛ از دست پدر و مادر و معلم‌های خود عصبانی شوید که چرا این عقاید مهم را در خانه یا مدرسه به شما یاد نداده‌ بودند، یا از دست خودتان عصبانی شوید که چرا قبلا بسیاری از این چیزها را یاد نگرفته و مطابق آن‌ها عمل نکرده‌اید.

همین الان یک نفس عمیق بکشید و بدانید که این بخشی از روند سفر شماست. در گذشته همه چیز به‌ واقع کامل بوده است. همه‌ی چیز‌ها در گذشته‌ی شما، شما را به‌ موقع به این لحظه‌ی دگرگون‌ کننده رسانده است. هر کس از جمله خود شما همواره بهترین کاری را که می‌توانست در آن زمان با دانسته‌های خود انجام دهد، انجام داده است. اینک شما می‌خواهید بیشتر بدانید. هشیاری تازه‌ی خود را جشن بگیرید که می‌خواهد شما را رها کند.

همچنین ممکن است دریابید که اوقاتی فرا خواهد رسید که شما فکر کنید، چرا همه‌ی این چیزها سریع‌تر اثر نمی‌کنند؟ چرا من همین الان ثروتمند نیستم؟ چرا قبلا به هدفم نرسیدم؟ چرا تاکنون زن یا مرد رؤیاهایم را پیدا نکرده‌ام؟ چه‌ موقع می‌خواهم به وزن دلخواهم برسم؟

جک کنفیلد (Jack Canfield)، نویسنده‌ای موفق، سخنرانی حرفه‌ای، مربی شرکت، رهبر سمینار و کارفرما بوده است. پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه هاروارد، حرفه‌اش را به عنوان معلم دبیرستانی در شهر داخلی شیکاگو آغاز کرد. جک فورا هوش و حواس خود را به این موضوع داد که یاد بگیرد چگونه دانش‌آموزان بی‌انگیزه را انگیزه‌دار کند. در این تلاش بود که معلم موفقیت و میلیونر خودساخته شیکاگو، دبلیو. کلمنت استون را پیدا کرد. استون ناشر مجله‌ی موفقیت، رییس شرکت بیمه‌ی ترکیبی، نویسنده‌ی نظام موفقیتی که هرگز شکست نمی‌خورد، هم‌مؤلف، با ناپلئون هیل، موفقیت از طریق نگرش ذهنی مثبت بود.

جک در مؤسسه‌ی دبیلو کلمنت و جِسی وی استون مشغول کار شد با این مسؤولیت که در مدارس و باشگاه‌های پسران منطقه بزرگ‌تر شیکاگو و بعد در کل باختر میانه اصول موفقیت را آموزش دهد. چون می‌خواست این اصول انگیزش پیشرفت را حتی واضح‌تر درک کند، به دانشکده تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ماساچوست برگشت، جایی که مدرک فوق لیسانس خود را در تربیت روانی گرفت. جک، پس از فارغ‌التحصیل شدن، حرفه‌ی برگزاری سمینارها را برای این افراد شروع کرد: معلم‌های مدرسه‌ها، مشاوران، روان درمانگران، و بعد، رهبران، مدیران، فروشندگان و کارفرمایان شرکت‌ها، تدریس اصول عزت نفس، حداکثر عملکرد، انگیزه پیشرفت و موفقیت.

او یک کسب و کار 80 میلیون دلاری را از هیچ چیز ساخته است. در حال حاضر او تکنیک‌های کلیدی و بینش منحصر به فرد خود را به اشتراک می‌گذارد تا بتوانید در هر کاری که انجام می‌دهید، موفقیت کسب کنید. اگر به انجام آن‌چه که همیشه انجام داده‌اید، ادامه می‌دهید، آنچه را که همیشه داشته‌اید، حفظ می‌کنید. آیا زمان آن نیست که برای بهتر شدن تغییر کنید؟

جملات برگزیدۀ کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواه‌تان برسید:

- موفقیت از خود سرنخ به جا می‌گذارد.
- تخیل همه چیز است. پیش‌نمایش جاذبه‌های آتیه‌ی زندگی است.
-  همه‌ی چیزهایی که دوست دارید در بیرون منطقه‌ی آسایش شما قرار دارند.
- اگر می‌خواهید موفق باشید، باید مسئولیت کامل هرچیزی را که در زندگی خود تجربه می‌کنید به‌ عهده بگیرید.
- وقتی که هدف زندگی خود را مشخص و آن را یادداشت کردید؛ هر روز، بهتر است صبح‌ها، آن را بخوانید.
- هرچیزی که در زندگی تجربه می‌کنید، هم از درون و هم از بیرون، نتیجه‌ی نحوه‌ی واکنش نشان دادن شما به رویدادی در گذشته است.
- فرایند رسیدن از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید باشید شبیه استفاده از سیستم جهت‌یابی با تکنولوژی جی پی اس در یک اتومبیل مدل جدید است.
- اگر شما انتخاب‌های خود را فقط به آ‌نچه که شدنی یا منطقی به نظر می‌رسد، محدود کنید، خودتان را از آ‌نچه که به‌ راستی می‌خواهید جدا می‌کنید، و تنها چیزی که برایتان باقی می‌ماند سازش است.

در بخشی از کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید می‌خوانیم:

یکی از واقعیت‌های زندگی این است که پیشرفت‌های عمده زمان می‌برند؛ در یک ‌شب رخ نمی‌دهند. ولی چون این همه خدمات و محصولاتِ امروز، وعده کمال یک‌ شب را می‌دهند، ما به جایی رسیده‌ایم که توقع خوشنودی آنی داریم و وقتی که پیش نیاید ناامید می‌شویم. هرچند، اگر متعهد شوید که هر روز چیزی جدید یاد بگیرید، هر روز فقط کمی بهتر شوید، آن‌گاه عاقبت به مرور ایام به اهدافتان خواهید رسید.

ماهر شدن زمان می‌برد. باید تمرین کنید، تمرین کنید، تمرین کنید. باید مهارت‌های خود را از طریق پالایش و استفاده‌ی دائمی پرورش دهید. دست یافتن به پهنا و عمق تجربه‌ای ‌که باعث ایجاد خبرگی، بینش و خِرَد شود سال‌ها طول می‌کشد. هر کتابی که می‌خوانید، هر کلاسی که می‌گیرید، هر تجربه‌ای که کسب می‌کنید به منزله‌ی عنصر سازنده‌ی دیگری در زندگی و حرفه‌تان است.

خود را به‌ واسطه‌ی آماده نبودن در وقتی که فرصت بزرگ ظاهر می‌شود، فریب ندهید. مطمئن شوید که تکلیفتان را انجام و مهارت‌تان را پرورش داده‌اید. بازیگران به‌ طور معمول باید خود را مقدار زیادی آماده‌سازی کنند شرکت در کلاس‌های بازیگری، تئاتر عمومی، بازی‌های خارج از برادوی، نقش‌های جزئی در سینما و تلویزیون، کلاس‌های بازیگری بیشتر، درس‌های صداگذاری، آموزش لهجه، آموزش هنرهای رزمی، یادگرفتن اسب‌سواری، نقش‌های جزئی بیشتر تا یک روز برای نقش رؤیایی که برای آن‌ها آماده است، آماده شوند.

بازیکنان بسکتبال موفق یاد می‌گیرند با دست مخالف‌شان توپ را پرتاب کنند؛ پرتاب خطای خود را بهتر کنند و روی شوت‌های سه‌ امتیازی خود کار کنند. هنرمندان با وسایل مختلف آزمایش می‌کنند. خلبانان خطوط هوایی برای هر نوع حالت اضطراری در یک شبیه‌ساز پرواز تعلیم می‌بینند. پزشکان به مدرسه برمی‌گردند تا شیوه‌های جدید را یاد بگیرند و گواهی‌نامه‌های پیشرفته بگیرند. آن‌ها همگی در فرایند دائمی و بی‌پایان پیشرفت درگیر هستند.

 ۳۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-497-8 

چاپ ۱۳۹۱: ۳۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
اصل 1. مسئولیت کامل زندگی خویش را به عهده بگیرید
اصل 2. مطمئن شوید چرا در این جایگاه هستید
اصل 3. تصمیم بگیرید چه می‌خواهید.
اصل 4. معتقد باشید امکان‌پذیر است.
اصل 5. خودتان را باور کنید.
اصل 6. به پارانویایی معکوس بدل شوید.
اصل 7. نیروی تعیین هدف را آزاد کنید.
اصل 8. تکه تکه‌اش کنید.
اصل 9. موفقیت از خود سرنخ‌ به جا می‌گذارد.
اصل 10. ترمزها را رها کنید.
اصل 11. آنچه را که می‌خواهید، ببینید، آنچه را که می‌بینید، بگیرید.
اصل 12. نقش بازی کنید
اصل 13. اقدام کنید.
اصل 14. به هر حال ترس خویش را تجربه و اقدام کنید.
اصل 15. درخواست کنید! درخواست کنید! درخواست کنید!
اصل 16. رد شدن را رد کنید.
اصل 17. از بازخورد به نفع خود استفاده کنید.
اصل 18. خود را به پیشرفت دائمی و بی‌پایان متعهد کنید.
اصل 19. پشتکار را تمرین کنید.
اصل 20. قانون پنج را تمرین کنید.
اصل 21. اطراف خود را با آدم‌های موفق پر کنید.
اصل 22. ریخت و پاش‌های خود را تمیز وکارهای ناتمام را تمام کنید.
اصل 23. سالی چهار عادت موفق جدیدایجاد کنید.
اصل 24. بر استعداد اصلی خود متمرکز بمانید.
اصل 25. همین الآن شروع کنید!… فقط آن را انجام دهید!
درباره‌ی نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت

برای دانلود کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت

نظرات کتاب چگونه از جایگاه فعلی خود به جایگاه دلخواهتان برسید: 25 اصل موفقیت

m asgari
۱۳۹۹/۷/۲۴
خیلی عالیه وبه تمام ریزه کاری‌ها در زندگی. می‌پردازه وبرنامه‌هایی برای بهتر وبهتر شدن داره. حتما بخوانید
Narges Niknam
۱۳۹۸/۵/۱۸
فقط باید گفت که عالیه و کسی اگر ادم تغییر باشه و عمل حتما با این کتاب نتایج خوبی میگیره
M Z
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
در حال مطالعه کتاب هستم و نام اصلی کتاب اصول موفقیت است
مشاهد همه نظرات (۶)