دانلود کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم

کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم، راه نفوذ در دل‌ها را به شما نشان می‌دهد. لیل لوندز روش‌های تضمین‌ شده خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. روابط دوستانه و وعده‌های ملاقات، دوستی و معاشرت، مهمانی‌ها و صحبت‌های کوتاه، روابط در محیط‌های کار، مطالبی است که در این کتاب می‌آموزید.

مطمئنم شما هم کسانی را می‌شناسید که مثل آهن‌ربا مردم را به خود جذب می‌کنند. دلیل آن خوش‌قیافه، پولدار یا زیرک بودن آن‌ها نیست. کافی‌ است چنین افرادی وارد محفلی، ناآشنا شوند تا همۀ نگاه‌ها به‌ سوی آن‌ها برگردد. این ‌نوع اشخاص با ورود به‌ رستوران یا مجلس گفتگو توجه همه را جلب می‌کنند و دیگران به ‌طور غریزی احساس می‌کنند، آن‌ها افرادی سرشناس‌اند.

اگر ایشان مجردند، همه خواستار دوستی و برقراری ارتباطی نزدیک با آن‌ها هستند و اگر متأهل‌اند، همسران‌شان از این ‌که شریک زندگی آن‌ها هستند، به خود می‌بالند. ‌چنین افرادی اگر به چیزی نیاز داشته باشند، دوستان وفادارشان برای برآوردن خواسته‌شان به سختی تلاش می‌کنند. ولی اندکی تأمل کنید! آن‌ها، همان چیزهایی را دارند که شما هم دارید، شاید هم کم‌تر از آن، پس رمز موفقیت‌شان در چیست؟

این همان پرسشی است که پاسخ آن را در کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم (How to be a people magnet) اثر لیل لوندز (Leil Lowndes)، می‌یابید. آشنایی با روش‌های کوچک و آسان برای به ‌دست آوردن موفقیت‌های بزرگ و دشوار، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید آنچه را می‌خواهید از هر کسی و در هر رابطه‌ای اعم از کار، دوستی یا عشق، به دست آورید.

در بخشی از کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم می‌خوانیم:

در هنگام دست دادن حتماً:
1. ابتدا با چشمان خود تماس برقرار کنید.
2. با پردۀ میان ‌انگشتان تماس برقرار کنید (فرض کنید دست شما، مانند پای اردک است. پرده، قسمتی است که میان انگشتان اردک قرار گرفته است. در مورد شما، پرده، میان شست و انگشت اشارۀ شما قرار دارد. دست خود را آن قدر در دست طرف مقابل پیش ببرید که پردۀ میان ‌انگشتی شما به نشانۀ دوستی، بر پردۀ میان‌ انگشتی طرف مقابل‌تان فشار آورد.)
3. فشار خفیفی بر استخوان‌های پشت دست طرف مقابل وارد کنید.
4. کف دست‌های شما باید به اندازه‌ای به هم نزدیک باشد، که یک تیله در میان دست شما و مخاطب‌تان قرار بگیرد.
5. کف دست‌های شما نسبت به زمین باید در حالت عمود قرار بگیرد. (اگر در هنگام دست دادن، دستان خود را طوری پیش ببرید که بند انگشتان شما از هم گشوده و کف دست‌تان رو به پایین قرار گرفته باشد، بدین معنی است، «شما برتر هستید» و اگر کف دست‌تان رو به بالا باشد، حالت خواهش و نیاز را تداعی می‌کند.)

 ۱۴۴ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8554-60-9 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم

برای دانلود کتاب چگونه مردم را به خود جذب کنیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه مردم را به خود جذب کنیم

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
Tahoora Zabihi
۱۳۹۷/۴/۹
من واقعا خوشحالم که با استفاده از کتابراه باز تونستم مطالعه کتابهای دلخواهمو در برنامه روزانم بگنجانم
azadeh m
۱۳۹۸/۴/۳
این کتاب خلاصه‌ای از کتاب فوق العاده‌ی چطور با هرجور آدمی ارتباط برقرار کنیم هست که من قبلا خونده بودم، از اونجایی که فهرست نداشت من متوجه نشدم این کتاب همونه و متاسفانه خریداری کردم. همچنین کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم هم همون کتاب چطور با هرجور آدمی ارتباط برقرار کنیم هست.
Ahmad Samani
۱۳۹۷/۸/۱۶
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۰)