دانلود کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی

  • از: حسین مرادی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی

کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی نوشته‌ی حسین مرادی مجموعه‌‌ای از معماهای مختلف در خصوص لوازم‌التحریر و الفبای انگلیسی است که با اندکی فکر کردن می‌‌توانید پاسخ آن‌‌ها را پیدا کنید.

موضوع کتاب چیستان چیست؟

شما می‌توانید خود را با این کتاب جذاب سرگرم نمایید و قدرت تمرکزتان را نیز افزایش هید؛ چرا که کتاب حاضر پر از معماهای جالب و بازی‌های فکری است که از آن‌ها خسته نمی‌شوید.

کتاب چیستان مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب سرگرم‌کننده به همه‌ی مربیان مهربان، مدرسان با ذوق، والدین و کودکان و نوجوانان پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب چیستان می‌خوانیم:

نکته اول: توجه داشته باشید گاهی اوقات معمایی که مطرح می‌کنید ممکن است در همان لحظه نخست با توجه به جّو کلاس و اطلاعات و تیزهوشی بچه‌ها پاسخ داده شود یا کمی طول بکشد و یا اینکه هیچ‌کس نتواند پاسخ آن را پیدا کند در این صورت مرحلهٔ «راهنمایی» پیش می‌آید؛ یعنی مطرح کنندهٔ معما توضیحی بدهد که حاضران را تا حدودی به جواب نزدیک کند و اگر جواب داده نشد راهنمایی دیگری نماید، با این راهنمایی‌ها باید از امتیاز کم شود.

نکته دوم: اگر معمایی مطرح شد و حاضران از ارائهٔ جواب ناتوان شدند و یک نفر پاسخ را به‌خوبی بیان کرد، لازم است آن شخص امتیاز ویژه‌ای بگیرد.

معنای معما: معما به معنی پوشیده شده و مخفی نموده شده، مکان پوشیده شده یا کلامی که دلالت داشته باشد بر اسمی یا مطلبی به طریق رمز و ایما که طریق مخفی کردن آن، مورد پسند طبع سلیم باشد.

در کنار این کلمه «لُغُز» یا «لُغَز» وجود دارد به معنی سوراخ موشی که بسیار پیچ دارد که در زبان فارسی آن را «چیستان» گویند و در اصطلاح برشمردن نشانی‌ها و ویژگی‌های چیزی است به‌قصد اینکه شنونده نام آن را بیابد. چیستان را به زبان انگلیسی Riddle می‌گویند؛ البته چیستان‌هایی که حالت دانش‌آموزی و آموزشی دارد از عبارت "Quize Question" استفاده می‌شود. معما در اکثر اوقات شفاهی و زبانی است و گاهی ممکن است کتبی باشد و روی کاغذ یا تخته طرح شود.

 ۴۶ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-2430-19-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

اهداف کتاب
علت ایجاد
سخنی با خواننده
بخش اول: چیستان لوازم‌التحریر، لوازم‌التحصیل، وسیله‌های نوشتن، ابزار و آلات مدرسه
فصل اول
فصل دوم
پاسخنامه
فصل اول
فصل دوم
بخش دوم: چیستان حروف الفبای انگلیسی
پاسخنامه
کتاب‌نما

راهنمای دانلود کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی

برای دانلود کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی

نظرات کتاب چیستان: لوازم‌ التحریر و الفبای انگلیسی

Mehdi Moradi
۱۳۹۹/۱۲/۴
لطفا راهنمایی کنید. جواب چیستان‌ها کجاست؟
مشاهد همه نظرات (۱)