دانلود کتاب کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان)

گزارش کارسا مسیر مربوط به فعالیتی از کارگاه‌های سواد رسانه‌ای بخش کودکان و نوجوانان است که در شهریور ماه 1395 از سوی مؤسسۀ پژوهشی، آموزشی و رسانه‌ای مسیر برای کارکنان و خانواده‌های محترم «سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران» برگزار شد. در این گزارش به تفصیل طرح درس‌های این کارگاه توضیح داده شده است. این طرح درس‌ها حاصل همکاری تیمی هسته‌ی علمی و پژوهشی مؤسسه مسیر می‌باشد که اولاً بر پایۀ اصول و مبانی نظریه‌های یادگیری و  رشد در روانشناسی، ثانیاً بر مبنای آموزش مفاهیم سواد رسانه‌ای و ثالثاً برپایه‌ی بکار گیری ابزارهای رسانه‌ای طراحی شده است. از آن‌جایی که اهداف و انتظارات در حوزۀ دانش، فهم و کاربرد آموزش سواد رسانه‌ای دغدغۀ این کارگروه بود لذا اهداف اصلی این طرح بر مبنای گام‌های سواد رسانه‌ای می‌باشد.

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۵۲ صفحه، ۸۲۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-43-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان)

برای دانلود کتاب کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کارسا مسیر (کارگاه آموزشی مفاهیم و مهارت‌های سواد رسانه‌ای بر مبنای سرگرم‌آموزی رسانه ویژه کودکان و نوجوانان)