دانلود کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

  • از: شیرین رمضانی
  • راوی: میلاد فتوحی
  • ناشر صوتی: نوین کتاب گویا
  • ۵۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟ راهکارهای ویژه و منحصر به فردی به شما ارائه می‌کند تا به شخصیتی جذاب تبدیل شوید، ارتباطات خود را گسترش دهید و به موفقیت‌های چشمگیری در زندگی برسید.

درباره‌ی کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟:

در جامعه‌ی امروزی کاریزما معنا و مفهوم متفاوتی دارد و موضوعی بحث‌برانگیز است، اما در حالت کلی کاریزما نتیجه‌ی برقراری ارتباط و مهارت‌های ارتباطی بین اشخاص گوناگون به گونه‌ای عالی و مطلوب است و از آنجا که آموختن این مهارت‌ها امکان‌پذیر است، پس ارتقای آن نیز امکان‌پذیر است. کسی که می‌خواهد کاریزماتیک شود باید به نحوه تعامل با دیگران توجه ویژه‌ای داشته باشد.

انسان‌هایی که از مهارت کاریزماتیک برخوردار هستند، سعی می‌کنند چه از جهت حرفه‌ای، یا ایدئولوژیک و اجتماعی دیگران را با خود همسو کنند. به همین خاطر است که کاریزما ارتباط مستقیمی با مهارت‌های مدیریتی و رهبری دارد زیرا کاریزماتیک بودن یکی ویژگی‌های اساسی رهبران و مدیران موفق است.

زمانی که از انسان‌های کاریزماتیک صحبت می‌شود، اصولا چهره‌های برجسته‌ی جهان هم‌چون سیاستمداران، هنرمندان یا رهبران موفق به یادتان می‌افتد. موفقیت و مشهور بودن این انسان‌ها از کاریزمای درونی آن‌ها سرچشمه می‌گیرد. اما انسان‌های معمولی دیگری نیز هستند که از مهارت کاریزما برخودارند، افرادی بسیار معمولی و ناشناخته هم‌چون کودکی که در مدرسه‌ای درخشان تحصیل می‌کند، گارسونی که بیشترین انعام را نسبت به دیگر همکارانش دریافت می‌کند، یا شخصی محبوب در اداره که با همه ارتباطی صمیمانه دارد.

بعضی اشخاص نسبت به دیگران کاریزماتیک‌تر هستند و ما می‌توانیم این ویژگی را در آن‌ها ببینیم، اما چگونه آن را در خود ایجاد کرده‌اند؟ این کتاب صوتی درباره‌ی خصوصیات و ویژگی‌های انسان‌های کاریزماتیک و چگونگی ایجاد آن، راهکارهای خوبی ارائه می‌کند.

کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟ برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن این کتاب صوتی به تمام گروه‌های سنی مختلف پیشنهاد می‌شود، افرادی که دوست دارند جذاب باشند و ارتباطات خوب و صمیمی با دیگران برقرار کنند مخاطبان اصلی این کتاب صوتی هستند.

پس از شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید با خصوصیات مثبت انسان‌های کاریزما آشنا شوید و در ادامه با عمل کردن به آن‌ها شما نیز به شخصیتی کاریزماتیک تبدیل شوید. اگر از شخصیتی کاریزماتیک برخوردار باشید در بسیاری از روابط اجتماعی خود موفق‌تر خواهید بود. هم‌چنین اگر در حوزه‌ی مدیریت و رهبری مشغول به کار هستید و یا دوست دارید فعالیت داشته باشید، این کتاب را حتماً بشنوید.

در قسمتی از کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟ می‌شنویم:

عجله نکنید و درباره‌ی هر جمله‌ای که به کار می‌برید، فکر کنید. هر چقدر در صحبت‌هایتان از جملات غیرضروری استفاده کنید کمتر شفاف خواهد بود. خصوصا وقتی مخاطب‌تان بیشتر از یک نفر باشد یا گروه جدیدی از یک افراد دورتان باشند، از قبل جملات‌تان را تمرین کنید. از خود بپرسید که آیا هر لازم است به زبان آورده‌اید. آیا آنچه می‌گویید ضروری به نظر می‌رسد؟ آیا هدف و مقصود معینی در رابطه با آنچه می‌گویید وجود دارد؟

 ۳۵ دقیقه، ۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

برای دانلود کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

نظرات کتاب صوتی کاریزما چیست و چگونه شخصیتی کاریزماتیک داشته باشیم؟

رضا براتی
۱۳۹۹/۴/۱۷
هر چند کوتاه و مختصر به این مسئله پرداخته شده بود اما کتاب خوبی بود.
صدای راوی هم خوب بود
تنها چیزی که آزار دهنده بود موزیک بین فصل‌ها بود که یک طور آهنگ فیلم‌های ترسناک و جنگجو بودن را یادآور میشد
مثل اینکه طرف با کت و شلوار و کراوات خیلی شیک باشه ولی زیر کتش یه قمه گذاشته باشه و هر بار اون
را نشون بده
موزیک اگر آرامش بخش تر و انگیزشی تر بود خیلی به این کتاب صوتی کمک می‌کرد
پایدار باشید
الهه شعبانی
۱۳۹۹/۴/۱
کتاب خوبی بود دسته بندی خوبی داشت یکی یکی میگف و توضیح میداد و مثال میزد در عین حال طولانی و حوصله سربر نبود و خیلی توضیح نمیداد که ادم خسته بشه. هوشمندانه بود بیشتر شبیه به‌ی تحقیق و مقاله بود و انگار جمع اوری یسری مطلب از گوگل بود ولی خوب دسته بندی شده من ازش راضی بودم و دوستش داشتم با این حال
Nazdune Pn
۱۳۹۹/۲/۱
کتاب قشنگیه و خوب اموزش میده فقط یکم کلیه و انگار دارن از جزوه و اموزش‌های کلی میگن! ترجیح میدادم بیشتر توضیح بدن مثلا از اعتماد به نفس بیشتر بگن که چه جوری اعتماد اعتمادبه نفسمون رو ببریم بالا😊😊😊
مشاهد همه نظرات (۳۸)