دانلود کتاب کاش کنارم بودی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاش کنارم بودی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاش کنارم بودی

کتاب کاش کنارم بودی رمان پرفروش و معروف رنه کارلینو، داستان واقعی و تکان دهنده‌ای است که نشان می‌دهد چگونه یک اتفاق ساده، بزرگ‌ترین عاشقانه را به وجود می‌آورد.

کاش کنارم بودی (Wish you were here) که جزو 10 رمان برتر گودریدز 2017 و بهترین رمان عاشقانه‌ی آگوست 2016 محسوب می‌شود، روزگار زنی در دهه ۳۰ زندگی «شارلوت» را روایت می‌کند که زندگی‌اش را با سرگردانی و بی‌هدفی گذرانده است. او حالا و در چنین موقعیتی در جستجوی جرقه و یا شاید الهامی است که به انگیزه و هدفی تازه دست یابد.

شارلوت روابط بد زیادی را تجربه نموده، شغل‌های بدی داشته و حالا هم که در کافه‌ای در لس‌آنجلس کار می‌کند، آن را دوست ندارد؛ از انعام مشتری‌ها رضایت ندارد و از لباس کاری زشتش هم خیلی خوشش نمی‌آید. ملاقات غافل‌‌گیر کننده‌ی او با نقاشی مرموز، جوان و خوشتیپ به اسم «آدام»، اوضاعش را دگرگون می‌کند.

او ناگهان به شادی وصف ناپذیری دست می‌یابد و چنان غرق در این دیدار ناگهانی می‌شود که می‌فهمد تا مدت‌ها نمی‌تواند از فکر آدام بی‌خیال شود. صبح روز بعد وقتی شارلوت با تعجب به آدام فکر می‌کند، با خود می‌گوید بخت بدی که همواره در مقابل مردان دیگر داشته، فقط به خاطر قضاوت‌های منفی خودش بوده است.

چند ماه بعد «سث» بازیکن جذاب بیس‌بال به زندگی او وارد می‌شود و شارلوت با او وارد رابطه‌ای به تدریج معنادار می‌شود اما هنوز نمی‌تواند از خیال آن شب شورانگیز که با آدام بود رهایی یابد. وقتی به علت ماجرا می‌اندیشد، پی می‌برد که رابطه‌اش با آدام بسیار پیچیده‌تر از آن است که فکر می‌کرد. او در واقع داستان سث را از عمد به وجود آورده بود تا بتواند از ماجرای آدام رد شود و همه‌ی این‌ها منجر به سفری می‌شود که در نهایت منجر به تغییر زندگی‌اش می‌گردد؛ سفری که برایش درد، شادی و معرفت به همراه دارد.

رنه کارلینو (Renee Carlino) نویسنده و فیلمنامه‌نویس مطرح آمریکایی، رمان‌ها و آثار محبوب و پرفروشی به بازار کتاب آمریکا روانه کرده است. او به نوشتن رمان‌ درباره‌ی زنان جامعه‌ی معاصر شهرت دارد و آثارش در فهرست برگزیده‌های بسیاری از روزنامه‌ها و مجله‌ها از جمله یو. اس. ای. تودی، هافینگتن پست، این استایل، پابلیشرز ویکلی و… قرار داشته است.

«یو. اس. ای. تودی» درباره‌ی این اثر گفته است: کتابی که حتماً باید آن را خواند؛ پر از حس‌های عمیق، از ابتدا تا انتها. «بوک لیست» هم در تمجید از آن نوشته: مخاطب از ملاقات با خانواده‌ی شارلوت خرسند می‌گردد، جذب دوستی هلن و شارلوت می‌شود و اشتیاق دارد تا آنچه را میان شارلوت و آدام مرموز رخ می‌دهد کشف نماید.

در بخشی از کتاب کاش کنارم بودی می‌خوانیم:

همه با سرعت در اتاق جابجا شدند. تشنج آدام قطع شد و چشمانش بی‌حرکت روی دیوار روبرو متمرکز بود. هلن متحیر کنار در ایستاده بود. من رفتم کنار آدام و دستم را روی ابروی عرق‌کرده‌اش کشیدم. نگاه خیره‌اش سمت من چرخید. شبیه یک پسر کوچولوی ترسیده شده‌ بود. «حالت خوبه. تشنج کردی ولی دیگه تموم شد.»
با چشمانی گشاد سرش را تکان داد. نجواگونه گفت «شارلوت؟»
«بله، من اینجام.»
گفت «دوستت دارم.» نمی‌دانم چیزی که آدام حس می‌کرد عشق بود یا نه ولی من بی‌نهایت به او دل بسته بودم، مثل روز اولی که همدیگر را دیدیم.
«من هم دوستت دارم.» پیشانی‌اش را بوسیدم و به صورت شوکه شده و مات هلن نگاه کردم. «می‌رم هلن رو تا آسانسور همراهی کنم. قول می‌دم بیشتر از یک دقیقه طول نکشه.»
«باشه.» سعی کرد قبل از اینکه دستش را بالا بیاورد و به کندی برای هلن دست تکان بدهد، لبخند بزند. او هم برای خداحافظی دست تکان داد و همچنان در بهت بود.
دستش را کشیدم. «بیا.»
تا وقتی جلوی آسانسور رسیدیم حرفی نزد. گفت «تو دوستش داری؟»
با کنایه گفتم «من احساسات عمیقی به او دارم. سز درک می‌کنه. این تمام چیزیه که در مورد این شرایط می‌تونم بگم. نمی‌خوام بیش از این در موردش صحبت کنم. دارم برمی‌گردم تو اتاق تا پیش‌اش باشم. اگه کارم داشتی می‌دونی کجا پیدام کنی. ممنون که اومدی.»

 ۳۱۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-253-355-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. پرچم‌های کوچک
2. الهام‌بخش اثر هنری
3. کشش میان دو روح
4. چشم‌پوشی
5. چیزهای عجیب‌تر
6. فقط رویا
7. ماسماسک کامپیوتری
8. مخ‌زنی
9. {...}: شش ماه بعد...
10. به دنبال استورم
11. آه، برادر
12. پسرها
13. تغییر اوضاع
14. خرابکاری
15. نیایش
16. زمان‌بندی مناسب یا نامناسب
17. چرا به یاد می‌آوریم؟
18. پیشامدها
19. مو به مو
20. خوب و بد
21. معجزه‌ها
22. آزمایش
23. برنامه
24. زمان صحبت
25. نهال
26. پذیرش
27. سفر انفرادی
28. امید
29. فیلسوف مست
30. زندگی جدید
31. ماجراجویی
سخن آخر: سز

راهنمای دانلود کتاب کاش کنارم بودی

برای دانلود کتاب کاش کنارم بودی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاش کنارم بودی

نظرات کتاب کاش کنارم بودی

Zahra Abasi
۱۳۹۸/۸/۳۰
رمان عاشقانه قشنگیه، اگه با داستان همراه بشی میتونی نگاه تازه به زندگی رو یاد بگیری، جرات و جسارت رو یاد بگیری، عشق رو بفهمی و شاید شانس بیاری و وقتی عشق رو حس کردی بهش چنگ بندازیاین کتاب برای کسایی که ریتم تند تو نوشتن رو می‌پسندن خیلی خوبه و شاید به درد کسی که جزئیات خیلی دقیق میخواد، نخوره
فرزانه عسگری
۱۳۹۸/۶/۲۸
اگه قراره سانسور کنید کامل سانسور کنید. نه اینجوری که به ترجمه لطمه میزنه. خود کتاب هم به شدت شبیه سه گانه‌ی جوجو مویز (من پیش ازتو، پس از تو، باز هم من) بود با این تفاوت که خیلی همه چیز سریع اتفاق میفتاد و جزئیات زیادی نداشت.
امنه عابدینی
۱۳۹۸/۶/۱۴
کتاب خوب و پیام داری بود بیشتر راجع به عشق و دوست داشتن و قدر لحظات را دانستن صحبت کرده اما پایان غافلگیر کننده‌ای نداشت و تقریبا میشد دست نویسنده رو خوند. من ترجیح میدم در پایان شگفت زده بشم که این کتاب فاقد این خصوصیت بود
مشاهد همه نظرات (۲۳)