دانلود کتاب کاهش وزن به سبک لاغری رنگی

  • از: رضا زعفرانیه، مسعود سلیانی
  • ۲۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کاهش وزن به سبک لاغری رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاهش وزن به سبک لاغری رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاهش وزن به سبک لاغری رنگی

بسیاری از رژیم های غذایی یا روشها و پیشنهاداتی که در کتابها و مجلات لاغری یا در مطب پزشکان به افراد به منظور لاغر شدن ارائه می شود،معمولا دارای عوارض جانبی روحی و جسمی است یا اگر عوارضی در بر نداشته باشد؛ موقت می باشند و این روش ها با صرف هزینه های بسیار پایدار نیستند .

 در این کتاب پرسش هایی مطرح می شودکه : آیا مصرف داروهای لاغری که تا این حد در میان مردم رواج پیدا کرده ، می تواند به لاغری پایدار منجر شود ؟ چرا بیشتر آدم ها با گرسنگی دادن به خود و مصرف انواع داروهای لاغری می‌خواهند لاغر شوند؟ آیا روش های دیگری برای لاغری وجود ندارد؟ برای یافتن پاسخ این پرسش ها ، این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم که راز و رمز لاغری است .

دراین کتاب با سبک جدید لاغری رنگی (RGB) که نتیجه تحقیقات و پژوهش های ماست آشنا خواهید شد . با مطالعه این کتاب به شما نشان می دهیم چطور می توانید با نشاط و دلپذیر(Gracefull) و فقط با روش ها و فنون ذهنی و با استفاده از زیربنای باور(Beleif) لاغر شوید و لاغری شما پایدار(Resistant) بماند .

روشی که شما در آغاز یادگیری آن هستید ، می تواند زندگی شما را دگرگون نماید. این کتاب شامل مجموعه ای از ایده ها ، روش ها و فنونی است که برای اولین بار در یک مجموعه نوشتاری گردآوری شده است . این روش ها و ایده ها که در تمرین های این کتاب آورده شده است، همگی مورد آزمایش قرار گرفته اند و به اثبات رسیده اند . با گنجاندن این برنامه لاغری در زندگی روزمره تان ، شما با احساس خوشحالی به سلامتی و خوش اندامی خواهید رسید و این خوش اندامی پایدار خواهد بود .

شما یاد خواهید گرفت که مسیر پیشرفت به سوی لاغری را با فنون برنامه های غذایی کتاب با نشاط و با انگیزه بپیمایید . شما با تکرار تمرین هایی که در پایان هر فصل موجود است، قدم به قدم به سمت لاغری نزدیک تر می شوید .

این کتاب «راز لاغری» است و این راز آن قدر ساده است که بیشتر مردم آن را نمی‌بینند . اگر چیزی را به اندازه کافی بخواهید و اگر مدت زمان طولانی بر آن پافشاری کنید و در انجام آنچه که دیگران قبل از شما آن را به انجام رسانده اند ، تلاش کافی کنید ، هر چه که بخواهید می توانید به دست آورید و باید گفت لاغری خواسته شماست .

این کتاب « راز لاغری» است و این راز آن قدر در دسترس است که بیشتر مردم آن را نمی بینند . این راز در زندگی شما جاری است . در درون و در باور شماست .اگر این باور ها را بشناسید و با آن آشنا شوید، همیشه در نزد شما ماندگار خواهد شد و دسترس شما خواهد بود .

این کتاب «راز لاغری» است و این راز را با تمرین مهارت ها و فنون کتاب به شما خواهیم آموخت . به دو دلیل مطمئن هستیم که این مهارت ها و فنون و روش های ذهنی به لاغری شما منجر خواهد شد . اول اینکه این روش ها ، از طریق آزمایش و خطا به اثبات رسیده اند و همگی بدون ضرر و عوارض جانبی، مورد استفاده قرار گرفته اند و دوم ، بسیاری از افرادی که این سبک لاغری را به طور جدی ، در برنامه غذایی خود قرار داده اند به لاغری پایدار رسیده اند .

این کتاب «راز لاغری» است و پاسخ ما به کسانی است که از ما درخواست کرده اند تا این مفاهیم ذهنی را به شکل کتاب ارائه کنیم . این سبک لاغری که شما در این کتاب یاد خواهید گرفت، همان است که در همایش ها و در کارگاه های ویژه لاغری ارائه می گردد . این سبک لاغری یک رویکرد جدید و فراگیر و یک تغییر در سبک زندگی شماست . سبک لاغری که خود در زندگی انتخاب می کنید . سبک «لاغری رنگی». سبک دلپذیری که بسیار متنوع و راحت و بدون رنج و عذاب خواهد بود .

و آخرین نکته قبل از آنکه خواندن کتاب را آغاز کنید: ما کشف بزرگی انجام داده ایم . کشف بسیار ساده لاغری ذهنی . در طی جلساتی که این روش را بازگو کرده ایم،کسانی که بعد از اولین جلسه ،آنرا به کار گرفته اند ، نزد ما بازگشته اند و گفته اند که «باور نمی‌کنید که چه تغییری در وجود ما ایجاد شده؟» و آنها درباره تغییرات معجزه آسایی که در اندام و زندگی خود با بکارگیری این برنامه لاغری، بوجود آمده با ما صحبت کرده اند.

بنابراین زندگی زیبا و در عین حال کوتاه است. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا در این سفر زندگی موفق باشید و با اندامی مناسب به زندگی زیبای خود ادامه دهید. باشد که این کتاب همراهی مناسب باشد برای سفر زندگی شما . این سبک لاغری نوین که از آن ماست، هدیه ای است به شما. بهروز باشید.

 ۲۰۴ صفحه، ۴۷۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-0687-5 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمـــه
پیشنهاد هایی به خوانندگان کتاب
فصل اول : تحول بــزرگ
فصل دوم : راز بزرگ
فصل سوم : باور انسان
فصل چهارم : درخواست و طلب
فصل   پنجم : پیش به سوی لاغری
فصل ششم :  مرحله اول ( حضور ذهن یا ذهن آگاهی )
فصل هفتم :  مرحله دوم  (نفوذ به ضمیر خود آگاه )
فصل هشتم : مرحله سوم (هاله های انرژی )
فصل نهم   : مرحله چهارم ( قانون جذب )
فصل دهم : مرحله  پنجم ( بخشش، تکنیک اول لاغری )
فصل یازدهم : مرحله  ششم ( دعا، تکنیک دوم لاغری)
فصل دوازدهم : مرحله  هفتم (عدم قضاوت، تکنیک سوم لاغری)
فصل سیزدهم : مرحله  هشتم (پرسیدن سوال های خوب ، تکنیک چهارم لاغری)
فصل چهاردهم : مرحله  نهم (شکرگزاری، تکنیک پنجم لاغری)
فصل پانزدهم  : مرحله  دهم (رها کردن دلبستگی، تکنیک ششم لاغری )
فصل شانزدهم  : مرحله  یازدهم (استفاده ی درست از فرصت ها ، تکنیک هفتم لاغری )
فصل هفدهم   : مرحله  دوازدهم (عشق به خویشتن ، تکنیک هشتم لاغری)
فصل هجدهم  : مرحله  سیزدهم (یکپارچه شدن با خود و دیگران ، تکنیک نهم  لاغری)
فصل نوزدهم  : مرحله  چهاردهم (خنده ، تکنیک دهم  لاغری )
فصل بیستم  : مرحله  پانزدهم (نظم و انظباط ، تکنیک یازدهم لاغری )
فصل بیستم و یکم  : مرحله شانزدهم( عصبانیت ممنوع )
فصل بیست و دوم : زندگی هدفمند
فصل بیست و سوم : سرنوشت
فصل بیست و چهارم : شکست ممنوع
فصل بیست و پنجم : زندگی در لحظه و صبوری
منــابع
تماس با ما

راهنمای دانلود کتاب کاهش وزن به سبک لاغری رنگی

برای دانلود کتاب کاهش وزن به سبک لاغری رنگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاهش وزن به سبک لاغری رنگی
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۳/۱۴
کتاب خوبی است. برخی از افراد استعداد چاقی دارند می‌توانند وزن خود را کم کنند؟
حامد شریفی
۱۳۹۵/۱۲/۲۵
کتابی بسیار عالی فقط نصف مطالبش کلا با کتاب ترک سیگار به روش رنگی یکی هست تکنیکا: / درکل شما روش رنگی رو یاد بگیرید خیلی جاها میشه استفاده کرد. بازم تشکر بسیار عالیه اقای زعفرانیه دستت طلا
همراز راد مهر
۱۳۹۵/۱۰/۲۹
ازتون تشکر میکنم. میتونم به جرات بگم خیلی عالی بود. انشاا... بتونم بخوبی از نوشته هاتون استفاده کنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)